Įkraunama...
Įkraunama...

Stiklo dirbiniai -"namų" sąlygomis

as ant virbalu 5 kojinems, metaliniu.. ne aliuminiu tik, nes istirps smile.gif o strypeli reikia patepti kaolinu, jo keramikai turi. kaolina maisyt su vandeniu mazdaug santykiu 1ir 4, tai vandens 1 dalis, o kaolino 4...iseina tokia skysta kosele, uztept isdziovint ir tada jau galima ant jo sukt karoliuka. kai karoliukas atvesta ji nuimt reik irgi moket, ta strypeli reik stipriai laikyti su replemis, suimt uz karoliuko ir sukti, traukti, kol nusiims. jei per sunku, tai galima imerkt i vandeni ir turetu nusimti. buna, kad kazkurioj vietoj stiklas prilimpa prie metalo...na tada tas karoliukas jau pasmerktas suskilti... bet su stiklu taip jau yra...jis kaprizingas... drinks_cheers.gif sekmes bandymuose!!
Atsakyti
aciu labai 4u.gif labai padejot susigaydyt kas kaip 4u.gif bandysiu thumbup.gif
Atsakyti
Įdomu smile.gif Smagu būtų pabandyti taip, bet nemažai čia reikia visko smile.gif
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
Šiandien buvau Baltaxijoj, tai tokio smagumo ant stalo pas juos nė karto nemačiau- visas nukrautas stiklo lazdelėm, skirtiems karoliukams gaminti....Kaip šauniai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
ryt lazdeles pirksiu baltaxijoj thumbup.gif siandien jie ir virbu ir koseles su kuria reik patept virbus atsiveze thumbup.gif o spalvu ivairove ten kokia thumbup.gif labai aciu mamytei daivai uz patarimus thumbup.gif viskas kuo puikiausiai pavyko thumbup.gif dabar jau su lazdelem darysiu biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif prasom, malonu pasidalint patirtim. dar jei mieguista avyte savo pavykusiu stikliuku nuotrauku ikeltum... smile.gif as greitu laiku atsidarysiu stiklo karoliuku temele rankdarbiuose...bet cia jau po kaziuko muges..pavasariop
Atsakyti
na va, laukiu temeles patvirtinimo rankdarbiuose... smile.gif
Atsakyti
mano temele ten yra jau 4u.gif galit paziuret mirksiukas.gif o laukiu labai jusu temeles bigsmile.gif
Atsakyti
man dar daznai kyla noras pasigaminti pati stikla...kol kas tik esu norejimo stadijoje.. bet po truputi ir informacija renkuosi... gal yra zinanciu kaip tai daroma?
Atsakyti
Katė iš stiklo
Atsakyti
QUOTE(mamytedaiva @ 2009 03 27, 15:33)
man dar daznai kyla noras pasigaminti pati stikla...kol kas tik esu norejimo stadijoje.. bet po truputi ir informacija renkuosi... gal yra zinanciu kaip tai daroma?

Įdedu anglų kalba, bet manau esmę suprasi- reikalingi oksodai...
Glass Pigments
Compounds Colors

iron oxides - greens, browns
manganese oxides - deep amber, amethyst, decolorizer
cobalt oxide - deep blue
gold chloride - ruby red
selenium compounds (mišinys angl.k.) - reds
carbon oxides - amber/brown
mix of mangnese, cobalt, iron - black
antimony oxides - white
uranium oxides - yellow green (glows!)
sulfur compounds - amber/brown
copper compounds - light blue, red
tin compounds - white
lead with antimony - yellow
Atsakyti