Įkraunama...
Įkraunama...

Stiklo dirbiniai -"namų" sąlygomis

dekui labai ax.gif emales reiks uzsipirkt, nes atsargos jau isseko verysad.gif
Atsakyti
Man tame puslapyje Baltaxia kur produktai Errora rodo.Bet kiek suprantu tirm stiklo karoliukams gaminti tai krosneliu nereikia g.gif
Atsakyti
Įdomu, g.gif , nes aš pati ką tik atsidariau, viską man ten aiškiai rodo ( kas susiję su stiklu ir krosnelėm), o dėl glazūrų, ne visas rodo nes jie ten savo puslapį vis tvarko ir tvarko. Gal jau kokie pusę metų... Dėl to tai laaaabai gaila. Bet, kartais jei reikia kokios glazūros aš tiesiog pasiskambinus paklausiu:" reik salotinės, ne švininės, turit? " g.gif
Atsakyti
QUOTE(svirplele @ 2008 11 01, 11:29)
Relija, AČIŪ  ax.gif .
Norėjau, paklausti, o pati esi mėgėja- bandytoja-tyrinėtoja, ar baigei stiklą??? Pas mane namie amžinas remontas dirbtuvių klausimu, bet žadu ten visokius eksperimentus daryti, stiklo karolių darymas irgi įeina. Beje, ilgą laiką ieškojau , kur būtų galima NUSIPIRKTI (neišsinomuoti) deguonies balioną. Na, ne tokį mažulyįi, kur Senukuose galima nusipirkti, didesnį... Gal žinai kur???? LABAI, LABAI, LABAI reikia, ne tik darbui su stiklu, bet ir darbui su sidabru  blush2.gif


Jap, aš baigusi stiklą.... Dar svajoju kada nors Skandinavijoje pastudijuoti stiklą... Ten jie turi tokias darbines bazes blink.gif , kad žodžių trūksta. Geriausios kiek žinau Danijoje.
Dėl deguonies balionų, deja niekuo negaliu padėti, nežinau gerų vietų biggrin.gif Galbūt pasiteirauk didelėse degalinėse, kurios turi paprastų buityje naudojamų dujų balionų. Galbūt jie žinotų kur gauti.... Juos taip pat naudoja virinimo darbams, tai servisuose, kuriuose remontuoja kėbulus, gali pasiteirauti....

O aš pati esu moliravimo diiiidelė gerbėja. Ir diplominį savo moliravimo technika dariau ir dar jei studijuosiu, tai dar norėčiau pasigilinti bigsmile.gif cool.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos, atsiprašau, kad ne visai į temą, bet ar žinot, ar įmanoma pataisyti stiklinį pakabutį? Nudaužiau žvaigždės kamputį, braižo dabar, o tas pakabukas morališkai brangus. Gal karttais įmanoma kažkaip apšlifuot tą nudužusį kampą?
Atsakyti
QUOTE(relija @ 2008 11 02, 21:23)
Jap, aš baigusi stiklą.... Dar svajoju kada nors Skandinavijoje pastudijuoti stiklą... Ten jie turi tokias darbines bazes  blink.gif , kad žodžių trūksta. Geriausios kiek žinau Danijoje.
Dėl deguonies balionų, deja niekuo negaliu padėti, nežinau gerų vietų  biggrin.gif Galbūt pasiteirauk didelėse degalinėse, kurios turi paprastų buityje naudojamų dujų balionų. Galbūt jie žinotų kur gauti.... Juos taip pat naudoja virinimo darbams, tai servisuose, kuriuose remontuoja kėbulus, gali pasiteirauti....

O aš pati esu moliravimo diiiidelė gerbėja. Ir diplominį savo moliravimo technika dariau ir dar jei studijuosiu, tai dar norėčiau pasigilinti  bigsmile.gif  cool.gif  ax.gif

Turėtų būti labai šaunu, aš kažkada turėjau norą, baigus juvelyriką išmokti ir stiklo subtilybių. Vitražas mane mažiausiai žavi, bet, stiklo liejyba (čia turbūt ir būtų moliravimo technika), pūtimai ir t.t mane visada labai domino. Deja, ne viskas gaunas, kaip norisi. Bet išbandyti ir nors truputį "pažaisti" su stiklu visada knieti. Ar tikrai neįmanoma lieti stiklo namų (mažų dirbtuvių) sąlygomis??? mano darbai nebūtų dideli, juvelyriški...? Ir ar būtų įmanoma pasikonsultuot su tavimi konkrečiais klausimais (čia jau kai pagaliau turėsiu tas savo dirbtuves)? blush2.gif
Atsakyti
turiu vienus ievut auskariukus...jie prekiavo Panevezyje per miesto dienas...prekiavo tada jos brolis berods...kaip sake pats...tai truputi iskalusinejau kaip daro:)))
sake jie pati sablona susidelioja...ir veza kepti i stiklo fabrika...tai visgi gal irgi neblogas variantas...tik kaip tas paruostukas idomu atrodo..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(purpsius @ 2008 11 02, 22:41)
Sveikos, atsiprašau, kad ne visai į temą, bet ar žinot, ar įmanoma pataisyti stiklinį pakabutį? Nudaužiau žvaigždės kamputį, braižo dabar, o tas pakabukas morališkai brangus. Gal karttais įmanoma kažkaip apšlifuot tą nudužusį kampą?

Įmanoma, tačiau turi eiti arba pas juvelyrą, arba pas stikliorių....Žiūrint kokiame mieste gyveni...

QUOTE(svirplele @ 2008 11 03, 18:07)
Ar tikrai neįmanoma lieti stiklo namų (mažų dirbtuvių) sąlygomis??? mano darbai nebūtų dideli, juvelyriški...? Ir ar būtų įmanoma pasikonsultuot su tavimi konkrečiais klausimais (čia jau kai pagaliau turėsiu tas savo dirbtuves)?  blush2.gif


Labai mažus įmanoma...Žinai kaip sakoma - norint viskas įmanoma. Viskas priklauso nuo to ką nori padaryti bei kokias sąlygas turi...
Konsultuotis būtina mirksiukas.gif , net jei tau pasakočiau kaip ką daryti, tai vis vien būtų būdas prisiliesti prie stiklo mirksiukas.gif

Gabii, tai jei jie vis dar daro - prašyk, kad parodytų biggrin.gif
Atsakyti
Salygos pas mane dar tik bus, jau po truputuka juda dirbtuviu klausimas. Reikia issibetonuot grindis, akmens mases plyteles sudet...as issiprasiau vyro tokiu dirbtuviu, kurios turetu daugmaz saugia ir patikima aplinka mano darbams gaminti. Didesne iranga turiu, o ir nediduke krosnele, kuri kaitina iki 1000 laipsniu temp. tinka? Ji ne specifine stiklo darbams, mazute. Man reiks isigyti specialius grafitinius (?) irankius, esu nuziurejus pagrindinius, radau ir akinius nuo uv spinduliu. Nezinau, kiek jie kainuoja, Relija, gal tu gaudais? Bent apytiksliai noriu zinoti kokia suma reiktu susitaupyti. Oi, kiek noreciau taves isklausinet... Bijau ikyret ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svirplele @ 2008 11 06, 00:46)
Bijau ikyret  ax.gif

Rašyk į AŽ, o ten jau nuspręsim kuo galiu tau padėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, čia aš dėl to savo nudaužto pakabučio. Gyvenu Vilniuj, dažnai būnu Kaune, gal merginos žinot, pas ką kreiptis? Ar čia bet koks juvelyras gali man padėt? Su stiklu susidūrus tik tiek, kad mielai nešioju smile.gif tai ir nelabai žinau, kur daugiau pagalbos ieškot.
Atsakyti
QUOTE(relija @ 2008 11 06, 15:04)
Rašyk į AŽ, o ten jau nuspręsim kuo galiu tau padėti  mirksiukas.gif

Gerai, labai ačiū, gaila, kad kol kas viskas liks tik teorijos lygy , praktikos teks palaukti, Kaip pati žinau, dirbant atsiranda visokių subtilių klausimų...ko nė negali sugalvoti vien apie tokią technologiją skaitydamas.
Atsakyti