Įkraunama...
Įkraunama...

Stiklo dirbiniai -"namų" sąlygomis

QUOTE(Turkish @ 2011 05 03, 17:56)
Gal kuri forumietė užsiima stiklo liejinių (šiuo atveju gan didelio ir netradicinės formos butelio, stiklainio) gamyba, ar turi pažįstamų, tuo užsiimančių? Internete lyg nieko įdomaus neužmačiau  4u.gif


nemanau, kad kuri forumietė turi tokias dirbtuves, kad jums butelį išpūstų. O ir kainuotų, tai ne kaip alaus butelis biggrin.gif į stiklo fabriką (kaune aleksote yra) kreipkitės, jie arba padarys pagal užsakymą arba jau turi išpūstų.

O jei pilnaviduris liejinys, tai irgi nepigiai atsieis. Moliravimas vadinasi. iš gipso padaroma forma, o ten stiklas kepamas kol suskystėja. tam irgi namų sąlygos netinkamos, nes tenperatūra siekia apie 1000 laipsnių
Atsakyti
oj na taip, išpūsti reikia, ne išlieti smile.gif
Na pasitaiko juk, kad forumietės turi savas dirbtuves, galų gale dirba darbdaviui. Na, bet ačiū už informaciją !
Atsakyti
Gal zinote, kur nusipirkti nediduka deguonies baliona? ax.gif
Atsakyti
senukuose, moki vezi smile.gif
Atsakyti
Tikru senuku Siauliuose nera, o Moki vezi negavom verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 13 spalio 2011 - 19:24
Sveika, Alse

yra temute stiklo dirbiniai namu salygomis, ten yra siek tiek informacijos, cia nuoroda:stiklo dirbiniai namu salygomis

O siaip jei turi klausimu - gali klausti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaites, ga galit pasakyti, ar yra kokia internetine parduotuve, kurioje galima butu stiklo lazdeliu ir kitu priemoniu nusipirkti (gera ir uzsienine) . Baltaxija man per toli doh.gif
Taip norisi kazka naujo isbandyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2012 02 24, 21:34)
Mergaites, ga galit pasakyti, ar yra kokia internetine parduotuve, kurioje galima butu stiklo lazdeliu ir kitu priemoniu nusipirkti (gera ir uzsienine) . Baltaxija man per toli  doh.gif
Taip norisi kazka naujo isbandyti bigsmile.gif


O tai jau degikliukas naujasis veikia? smile.gif)) taip taip... reik isbandyti viska smile.gif))

cia britiska parduotuve
http://www.tuffnellglass.com

o pas CIM'us yra skiltis kur pirkti, tai randi europa, ir visos ymanomos parduotuves yra.

http://www.creationi...buy.aspx#europe

is amerikos labai gaunasi brangiau, nes prideda muita ir pvm'a, ir visa tai pridedineja prie bendros kainos su siuntimu, tai gaunasi nenormaliai brangu.
Jei turesi klausimu - skambink, patarsiu ka zinosiu.
Atsakyti
Aciu wub.gif

Labai sunku susigaudyti, ko man reiktu doh.gif Turbut geriausia koki lazdeliu rinkinuka imti g.gif O cia yra tu ausinimo granuliu ir to skyscio lazdeliu aptepimui, nes kazkaip nerandu doh.gif ?

Studijavau tavo pamokas auksarankese, tik gaila , kad nuotrauku nebera unsure.gif

Degikliui pajungti turesiu galymybiu- kraustomes i nuosava namuka , kuriame ir darbo kambareli turesiu ax.gif

O siaip ieskau, ka cia dar isbandzius. Kadangi stiklas labai glaudziai siejasi su mano dirbiniais, tai sis variantas labai svarstytinas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 26 vasario 2012 - 11:53
labai gražu, bet brangios priemonės:(
Atsakyti

 ! 
Primenu, kad čia ne Skelbimų lenta ir  tokio pobūdžio žinutės kaip : ...parduodu.... , ...ieškau, kas parduotų.... ir pan. yra draudžiamos.
Atsakyti