Įkraunama...
Įkraunama...

Stiklo dirbiniai -"namų" sąlygomis

na turin sita konteineri tikrai nebutu imanoma normaliai dirbt, o dar tokia kaina... konteneri tik keli pakabukai telpa, o dar reikia betn puse paros laukt kol tas pakabukas palipsniui atves, nes paskui pakabukas suaizeja tai vat, mano nuomone tokia apie tuos konteinerius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2009 12 14, 22:43)
na turin sita konteineri tikrai nebutu imanoma normaliai dirbt, o dar tokia kaina... konteneri tik keli pakabukai telpa, o dar reikia betn puse paros laukt kol tas pakabukas palipsniui atves, nes paskui pakabukas suaizeja tai vat, mano nuomone tokia apie tuos konteinerius ax.gif


Aš irgi taip manau. Už tokią sumą galima nusipirkti dėvėtą labaratorinį pečiuką. Ten tikrai telpa daugiau nei keli pakabukai. kažkoks abejotinas jis man g.gif
Atsakyti
Na tie "pečiukai" mikrobangėms nėra tokie smarkiai brangūs, perkant kitur.
Pvz.: ebay

Aš kažkadaise kontempliavau apie tokį žaislą, bet kažkaip nesusiviliojau dėl pernelyg siaurų panaudojimo galimybių ...
Atsakyti
o kur tu laboratoriniu peciukugalima gauti??? g.gif sudimino unsure.gif

na manau kad as to konteineriuko vistiek nepirksiu biggrin.gif
Atsakyti
Kaune "Baltaxijoj" kur gi daugiau smile.gif visokiu peciuku ir ne tik stiklui
Atsakyti
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2009 12 15, 00:18)
o kur tu laboratoriniu peciukugalima gauti??? g.gif  sudimino  unsure.gif

na manau kad as to konteineriuko vistiek nepirksiu  biggrin.gif


svekutės,su atėjusiais Naujaisiais mirksiukas.gif

laboratorines krosneles dar Lietuvoje gamina UAB "Uterna" ,čia jų puslapėlis ir UAB "Umega"- čia pasižvalgyti galima

pati prieš keleta metų pirkau iš 'Umegos'-naudoju keramikai degti, bet vat mastau ,kad noriu ir su stiklu pabandyti... tik man trūksta technologinių žinių ,gal kokią knygą,ar nuorodą apie stiklų ir metalų lydimasi galit parekomenduoti
Atsakyti
Mikrobanginei skirtą įrenginuką ir aš buvau nusižiūrėjusi, buvau užsidegusi pirkti, bet paskaičiau atsiliepimus anglų kalba formuose, ir nebenoriu. Kaip supratau, išeina tik kas 10 darbelis, labai sudėtinga nustatyti reikiamą kaitinimo laiką, darbelis arba sudega, arba nedasilydo. Daug žaidimo g.gif Siūlau pasiskaityti internete mirksiukas.gif
Atsakyti
ogo , kokios jus šaunuolės
Atsakyti
Gal kuri gaminate vyrams?
Atsakyti
QUOTE(Moksliukė @ 2010 04 28, 12:16)
Gal kuri gaminate vyrams?


blink.gif o tai čia kaip suprast?


gal kas žino kur Lt gaut deguoninį degikį tinkantį lampworkui (be Baltaxijos)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žebenkštytė: 28 balandžio 2010 - 11:57
QUOTE(žebenkštytė @ 2010 04 28, 12:39)
blink.gif  o tai čia kaip suprast?
gal kas žino kur Lt gaut deguoninį degikį tinkantį lampworkui (be Baltaxijos)?

Aš nusipirkau deguoniniui be vargo mokėjau apie 60Lt. Tauragėje.
Atsakyti
QUOTE(Moksliukė @ 2010 05 25, 15:43)
Aš nusipirkau deguoniniui be vargo mokėjau apie 60Lt. Tauragėje.



o kas per degiklis, na kaip jis atrodo..?
ir ar gerai tinka stiklui?
Atsakyti