Įkraunama...
Įkraunama...

Stiklo dirbiniai -"namų" sąlygomis

QUOTE(nep @ 2009 08 19, 22:04)
O propanas ir butanas nepavojinga?


tiek pat pavojinga kiek ir dujine virykle... reikalinga ventiliacija.
Atsakyti
QUOTE(žebenkštytė @ 2009 08 10, 11:05)
nep, gal bus taip aiškiau ko ten reikia tam karoliukui smile.gif



siaip gaila, kazko man nerodo siu foto, nei dabar, nei pries savaite. Aciu uz paaiskinimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2009 08 20, 11:22)
siaip gaila, kazko man nerodo siu foto, nei dabar, nei pries savaite. Aciu uz paaiskinimus  4u.gif


nukopijuok atskirai nuotraukos adresa ir naujam lange paziurek... man irgi tai rodo tai nerodo, nezinau nuo ko cia priklauso...
Atsakyti

nu dabar parode. Mano virtuvej su tokiom irangom vargu ar imanoma.... unsure.gif Ir del padegimo pavojaus. biggrin.gif Idomiai viskas atrodo. Fainai. Is tos lazdutes vienspalves, ja supjauscius kaip suprantu daug karoliuku gaunasi.
Atsakyti
nep, dar per google susirasti gali filmuku kaip tai atrodo... ten pjaustyti visai nieko nereikia, viskas karštu budu daroma, o del virtuves, tai as butent savoj virtuvelej ir dirbu... ax.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi ir aš prie jūsų ax.gif

Ir turiu tokį klausimėlį iškart: ar paskui iš karoliuko skylutės reikia išvalyti tą kaoliną, ar jūs taip ir paliekat jį baltą. Man labai negražu kai skylutė lieka balta, tai bandžiau visaip jį iš ten krapštyt, ir gramdžiau, ir mirkiau... bet sunkiai man sekėsi... biggrin.gif

Ir dar, kiek kainuoja tos vėsinimo granulės? Ir kiek laiko karoliukus reikia vėsinti?
Atsakyti
QUOTE(gėlėta jūrė @ 2009 08 26, 10:56)

ar i iš karoliuko skylutės reikia išvalyti tą kaoliną, ar jūs taip ir paliekat jį baltą.
Ir dar, kiek kainuoja tos vėsinimo granulės? Ir kiek laiko karoliukus reikia vėsinti?


kokybiškas karoliukas turi būti su išvalyta skylute, o priemonė tam yra tokie mažulyčiai pjūkliukai, jei apsilankytum Baltaxijoj, ten tau duotų, o šiaip ir eiliniuose senukuose gali susirasti.
o aušinimo granules va ką tik pirkau Baltaxijoje, kainavo už 500g ar 20 lt ar panašiai, liuks dalykas. karoliukas aušta lėtai apie valandą jei nedidelis, ir būna kad aušinu visą naktį, jei labai stambus 2cm ar 3 cm ir nenoriu rizikuoti kad suskils...


ir įkelk savo karoliukų nuotraukų, baisiai įdomu mirksiukas.gif
ir pasidalink patirtim, kaip pradėjai stiklo darbelius, kur perki stiklą, gal be baltaxijos yra dar kokia parduotuvė LT...?
Atsakyti
Ačiū už atsakymus 4u.gif

O dėl kėlimo, kad dar nėr ką kelt.. man patys gražiausi visiškai paprasti, be jokių pagražinimų ir dar netaisyklingos formos, manau kad tai reiškia visiškai netechniškai pagaminti biggrin.gif

O pradėjau tai kaip... labai domiuosi juvelyrika ir truputį rimčiau ja užsiimu. Vis ieškau visokių idėjų ir man viskas labai įdomu, kas susiję su tuo. Nu ir radau šitą temą.... biggrin.gif Kadangi degikliuką jau turiu, darbo vietą šiokią tokią irgi, tai baltaxijoj tik nusipirkau porą stiklo lazdelių ir kaolino. Be granulių galvojau, ai, apsieisiu, kol tik žaidžiu. Taigi vakar pradėjau smile.gif Žodžiu, sugadinau krūvą stiklo, dabar jau lyg pavyksta padaryt taip, kad bent prie virbalo karoliukas nepriliptų.

O galutinis mano tikslas, tai kaip nors instaliuot vielutes, su kuriom dirbu, ir metalo plošteles į tuos stiklo karoliukus. Nežinau, kas čia gausis rolleyes.gif

Dar norėjau paklaust, o tos visos replytės, su kuriom lygina karoliukus, formuoja, ar jos padarytos iš kažkokio tais specialaus metalo, pateptos kažkuo, ar tinka ir paprastos senukinės ir juvelyrinės? Baltaxijoj net bijau klaust ko nors, nes ten viską iškart siūlo. O man, kol kas, norisi dirbti minimaliom priemonėm smile.gif

Beje, neatsimenu, ar šitam, ar kitam forume radau, bet va čia lamworkininkų forumas, yra daug neblogos info smile.gif http://www.lampworke...orums/index.php
Atsakyti
mano irankiai - virtuvinis peilis, pincetas rastas pas vyra stalciuje, manikiuro irankiu keletas, stora adata... paprastu repil 4 skirtingi vienetai ir dar keletas va tokiu, niekuo tept nereikia...
Atsakyti
be to, kaolino irgi pakanka... ausinau jame visa pusmeti, kol granuliu neturejau... ir viskas puikiai pavyksta...
Atsakyti
Kaolino? Ta prasme kiši visą virbalą su karoliuku tiesiai į tuos miltelius?
Atsakyti
QUOTE(gėlėta jūrė @ 2009 08 26, 14:30)
Kaolino? Ta prasme kiši visą virbalą su karoliuku tiesiai į tuos miltelius?



palaukti kol nuo karoliuko nueina raudona spalva ir tada kisti su visu virbalu, jo...
ir tada laukti kol atvesta iki kambario temperaturos, po pusvalandzio laukimo galima retkarciais istraukti labai trumpam, pasitikrint kiek atveso...
Atsakyti