Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

Tiek visokių grožybių prisižiūrėjau, net akys apraibo 4u.gif Šaunuolės mamos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
turiu klausima. va kai mezgat megstukus, ziuriu kitos isimat rankoves kitos ne. bet tada reikia ir pacia rankove mezgant atitinkamai ja uzbaigti. Bet gal galima ir be to apsieiti?
taip pat kitas klausimukas. kaip su kelnytem kokios formos reiketu megsti detales? ar tiesiog du staciakampius g.gif ? na bet cia irgi butu lengviausias variantas
Atsakyti
QUOTE(džiaugsmelis @ 2007 08 15, 12:48)
turiu klausima. va kai mezgat megstukus, ziuriu kitos isimat rankoves kitos ne. bet tada reikia ir pacia rankove mezgant atitinkamai ja uzbaigti. Bet gal galima ir be to apsieiti?
Aš tai šiek tiek išimu kūno dalį, ir šiek tiek rankovę. Bet kai mezgama mažiems vaikams, tai manau, galima ir neišimti... g.gif blush2.gif

Kiek mačiau žurnaluose kelnių mezgimo, tai ten tokia spec. forma mezgama...
Atsakyti
nunarpliojau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 08 15, 13:10)
nunarpliojau
thumbup.gif Gražus megztinis.
Atsakyti
mamytes, gal galit patarti kur galeciau rast miegmaisiuku megztu pavyzdeliu.
Atsakyti
ieva-pieva, o cia kaklas prisiutas? nu ta prasme, atkirai megstas?
Atsakyti
na va, galiu ir as parodyti savo pirma blyna. bet va kaklas man nlabai patinka
user posted imagecia rankoves isimenejau megstama pagrindine dali, o pacias rankoves dariau tik platejancia nuo rieso, ir tai riesas labai jau siauras gavosi, bet ranka lenda biggrin.gif tingiu permegsti
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 08 15, 13:10)
nunarpliojau
user posted image

super grozis bigsmile.gif spalvos labai grazios thumbup.gif
Kokio amziaus mazyliui cia tas megstukas? gal butu galima ismatavimus (na centimetrais mazdaug) ACIU
Atsakyti
QUOTE(džiaugsmelis @ 2007 08 16, 07:38)
ieva-pieva, o cia kaklas prisiutas? nu ta prasme, atkirai megstas?

atskirai megztas, bet ne prisiųtas. susiuvau šonus, surinkau akis ant virbalo ir mezgiau kelias eiles 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sherla @ 2007 08 16, 08:22)
super grozis  bigsmile.gif  spalvos labai grazios thumbup.gif
Kokio amziaus mazyliui cia tas megstukas? gal butu galima ismatavimus (na centimetrais mazdaug) ACIU

mažuliukui wub.gif mezgiau pagal marškinėlius 0-3 mėn.
ilgis - 21, plotis - 23, rankovė - 11 cm
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 08 16, 09:29)
atskirai megztas, bet ne prisiųtas. susiuvau šonus, surinkau akis ant virbalo ir mezgiau kelias eiles 4u.gif

oho blink.gif . neisivaizduoju kaip tai daroma
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 08 16, 09:29)
mažuliukui  wub.gif mezgiau pagal marškinėlius 0-3 mėn.
ilgis - 21, plotis - 23, rankovė - 11 cm

Tikriausiai man bus aiskiausiai jei nusipirksiu busimam mazyliui kokius marskinukus ir pagal juos megsiu....Na bet megstukas tai super, negaliu atsiziureti. Reiks per savaitgali ir man sunarplioti smile.gif
Atsakyti