Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

QUOTE(knopkė @ 2007 07 13, 13:49)
Eina sau kaip gražu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  būtinai nuplagijuosiu žalią megstuką wub.gif
Ir iš kur ištraukei tokius grožius g.gif  Laaaabai ačiū 4u.gif

www.next.co.uk tongue.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 07 16, 09:59)
www.next.co.uk  tongue.gif



aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
rankdarbiuose atidariau temą apie kopijuojamus drabužėlius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panelytes @ 2007 07 12, 20:56)
Kepuryciu mezgejoms (gal kam pades, anglu kalba)

O staciakampe kepuryte as ka tik ismatavau kokia numezgiau tai ismatavimai staciakampio 24 x 13 cm. Bent jau mano maziukei buvo pats tas:) Sekmes!


Aciu aciu aciu thumbup.gif butinai reiks isbandyti, nes viena numezgiau jau labai didele.... blush2.gif tilpo net ant mano galvos uzmauti g.gif
Atsakyti
Labai labai seniai, gal prieš milijardą metų, mus sudomino paukščiai. Todėl mums prireikė "koko" - geltono viščiuko arba ančiuko schemutės. Kaip visada, į pagalbą atėjo Supermamos mezgėjos. Nieko nelaukę, kibom į darbus. Mezgėm mezgėm, gyrėmės gyrėmės, o nufotografuot vis niekaip nenufotografuodavom. Tai ančiukas sultimis užvaišinamas buvo, tai kokia uoga į jo plunksneles pavaloma, tai tėveliai Bilobilo išgert pamiršdavo. Bet vieną kartą ėmėm ir susikaupėm - nufotografavom. Tiesa, megztukas jau gerokai "padrožtas", panešiotas, ir ne taip dailiai žiūrisi kaip naujas. Bet mums jis vis tiek mielas, nes megztas su visa meile ax.gif
user posted image
Atsakyti
labai dailus megztukas. Bet labiausiai patiko megztuko pristatymas lotuliukas.gif lotuliukas.gif Šaunuolė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(anastazas @ 2007 07 18, 14:51)
Labai labai seniai, gal prieš milijardą metų, mus sudomino paukščiai. Todėl mums prireikė "koko" - geltono viščiuko arba ančiuko schemutės. Kaip visada, į pagalbą atėjo Supermamos mezgėjos. Nieko nelaukę, kibom į darbus. Mezgėm mezgėm, gyrėmės gyrėmės, o nufotografuot vis niekaip nenufotografuodavom. Tai ančiukas sultimis užvaišinamas buvo, tai kokia uoga į jo plunksneles pavaloma, tai tėveliai Bilobilo išgert pamiršdavo. Bet vieną kartą ėmėm ir susikaupėm - nufotografavom. Tiesa, megztukas jau gerokai "padrožtas", panešiotas, ir ne taip dailiai žiūrisi kaip naujas. Bet mums jis vis tiek mielas, nes megztas su visa meile  ax.gif


thumbup.gif wub.gif labai grazu wub.gif thumbup.gif

QUOTE(Greta @ 2007 07 18, 15:03)
labai dailus megztukas. Bet labiausiai patiko megztuko pristatymas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Šaunuolė  wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
ačiū blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes , tikiuosi nesupyksit jei nerta idesiu ax.gif
user posted image
Papildyta:
Cia kai buvau nescia meszgiau
user posted image
Papildyta:
ir dar liemenyte
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Oresta3 @ 2007 07 19, 19:17)
Sveikutes , tikiuosi nesupyksit jei nerta idesiu ax.gif
Papildyta:
Cia kai buvau nescia meszgiau
Papildyta:
ir dar liemenyte

Labai grazus tavo darbeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Oresta3 labai gražūs darbeliai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti