Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

QUOTE(vaidilutė @ 2007 10 25, 10:01)
dievuleliau kokie grazus mezgineliai thumbup.gif  wub.gif  clap.gif kaip noreciau kad kas mane pamokytu kaip  visokiausius rastus nusimegsti sad.gif is knygu ir zurnalu nelabai man gaunasi sad.gif  angel_sadangel.gif

o kodėl iš knygos nenori mokintis g.gif na nesigiriant pasakysiu, kad pati išmokau megzti iš knygų, o man buvo tada kokie 7-8 metai ax.gif mezgiau po kokius 20 mažiausiai kartų tą patį motyvą, ar detalę, aišq ne vieną kartą mečiau virbalus į sieną ir sakiau nebemegsiu doh.gif bet po kurio laiko vėl imdavau į rankas virbalus ir vėl bandydavau bandydavau bandydavau ax.gif

QUOTE(lile @ 2007 10 25, 11:25)
Gal ir as parodysiu, savo praeitu metu darbelius smile.gif - megstukus smile.gif

va jei... pasaka wub.gif ir darbeliai tavo gražūs mirksiukas.gif
Atsakyti
pradejau tema apie bumublus va cia:) tai toliau ten tesiu tik apie ta kepuryte:) bet esu idejusi kaip megzti ir mazai mergytei suknyte,tai jei kam idomu paskaitinekite cia

http://www.supermama...howtopic=240393
Atsakyti
QUOTE(liutuke.m @ 2007 10 25, 10:32)
Coliukeee aš vat ir noriu tokį kaip tavo megsti, bet taip ir daryti, kad pradėt nuo apačios ir po truputį vis nuleidinėt akis?


as is tikro visai nedaug ten nuleidau. tuoj paskaiciuosiu mazdaug pasiemus smile.gif apacia 40 cm, o jau ties liemeniu 26 cm. tai va taip palaipsniui ir nuleidinek... sekmes thumbup.gif
Papildyta:
beje, merginos, as mezgu pilvelio gyventojai nestuke.gif slaiztinukus, gal kuri turit idomiu variantu, buciau dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

ciau drauges dukrytei 4u.gif
Atsakyti
o man labai patinka skaros mergaitėms,norėčiau kažka panašaus numegzti,tik nesuprantu kaip ja megsti,nuo apačios pradet ir susiaurint,ir kiek maždauk akių reikia uždėti,mezgant septynių metų mergaitei.bandysiu įdėt foto,kokios norėčiau,jei pavyks http://www.talpink.lt/files/894351
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2007 10 26, 18:55)
Nieko nematau  g.gif

dar bandau
user posted image
Atsakyti
Megstukas mano mažyliui smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(anika1 @ 2007 10 26, 17:11)
Megstukas mano mažyliui  smile.gif

user posted image

labai grazus wub.gif tik nuotrauka galejai didesne ideti,kaip mezgei kapisona>>>????
Atsakyti
QUOTE(triusikėliai @ 2007 10 26, 20:29)
labai grazus wub.gif tik nuotrauka galejai didesne ideti,kaip mezgei kapisona>>>????


Čia nugarytė.Nemoku paaiškint, kapišonui primezgiau du gabalus ir per vidury susiuvau.Visas megstukas iš siūlų likučių. thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Saunuoles mamytes,visu darbeliai tiesiog nuostabus wub.gif

Kadangi si temele jau eina i pabaiga,tai sukuriau nauja,tad pabaigus sia tema,kvieciu visas persikelti stai cia ir toliau rodyti savo darbelius,dalintis patirtimi ir nuorodomis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mambu: 27 spalio 2007 - 23:38
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti