Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

labai grazu ,bet gal truputi perdeta dekoro... g.gif blush2.gif


QUOTE(myte @ 2007 10 11, 13:14)
nu man tai čia perdaug "tortiniai" smile.gif

Atsakyti
user posted image
gal kuri turite šio grožio schemutę?? Bent jau to tigriuko ?? Net nežinau iš kokio čia žurnaliuko, bet noriu savo mažiui tokį nunarplioti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 10 13, 15:09)
Mano prieš trejus metus dukrai numegztas paltukas. Tada nešiojo ilgą paltą, dabar - ilgą  megztinį mirksiukas.gif
user posted image

Nuostabus paltukas bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
Ir as toki labai noriu savo pupai numegzt(jau senai apie toki paltuka vis pagavoju).Kokiu siulu reik tokiam paltukui?Gal turi koki aprasyma?nes net neisivaizduoju kaip toki numegzt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mambu: 15 spalio 2007 - 15:16
QUOTE(Liūdesytė @ 2007 10 15, 15:59)
Išmokinkit ir mane tokias dailias rankoves ir kaklą blush2.gif Ta prasme reglaną...
Mezgiau ant 3.5 virbalų nuo viršaus. Akis paskirsčiau taip (bet reikia matuoti ir skaičiuoti asmeniškai atsižvelgiant pagal siūlus ir virbalų nr. doh.gif ):
Nugara: 13
Tarpinės: 2
Rankovė: 13
Tarpinės: 2
Priekis: 26
Tarpinės: 2
Rankovė: 13
Tarpinės: 2
Nugara: 13
Viso: 86 akys.

Kur mezgamos tarpinės akys tai prieš jas pridedi 1 akį ir už jų pridedi 1 akį. Gautųsi taip:
1 eilė: 13a +1a 2a +1a 13a +1a 2a +1a 26a +1a 2a +1a 13a +1a 2a +1a 13a
2 eilė: nieko nepridedi.
3 eilė: 14a +1a 2a +1a 15a +1a 2a +1a 28a +1a 2a +1a 15a +1a 2a +1a 14a
4 eilė: nieko nepridedi.
5 eilė: 15a +1a 2a +1a 17a +1a 2a +1a 30a +1a 2a +1a 17a +1a 2a +1a 15a
6 eilė: nieko nepridedi.
ir t.t. kartoji kol užtenka ilgio nuo kaklo iki pažasties išėmimo...

Tikiuos, aiškiai paaiškinau... blush2.gif







Nevystančios gėlės...

Papildyta:
QUOTE(mambu @ 2007 10 15, 16:15)
Nuostabus paltukas bigsmile.gif  thumbup.gif  wub.gif Ir as toki labai noriu savo pupai numegzt (jau senai apie toki paltuka vis pagavoju).Kokiu siulu reik tokiam paltukui?Gal turi koki aprasyma?nes net neisivaizduoju kaip toki numegzt blush2.gif
O man įdomu iš kokios sudėties siūlų mezgei... blush2.gif
Atsakyti
Vaidilute, puiki liemenė tokiai gražiai mergytei thumbup.gif
ruci - suknelė nuostabi, dabar tokios ypač madingos prie tamprių, įsivaizduoju, kaip gražiai atrodys dukrytė wub.gif

Nemaniau, kad mano paltas sulauks tiek komentarų blush2.gif Galiu pasakyti, kad žieminio palto mūsų sąlygom jis aišku neatstoja. Bet iki -5 C maniškė nešioja puikiausiai. Numegztas jis visiškai elementariai - tiesiai, išimtos tik rankovės ir apykaklė. Apykaklė primegzta, o visi kraštai apnerti kabliuku. Aš viską mėgstu megzti labai paprastai, bet dažnai "žaidžiu" su siūlais - derinu skirtingų rūšių ir faktūrų siūlus. Ir šiuo atveju čia melanžas iš dviejų rūšių raudonos ir oranžinės vilnos ir raudonos moheros siūlų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 10 15, 17:09)
Numegztas jis visiškai elementariai - tiesiai, išimtos tik rankovės ir apykaklė. <...>
aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(juros banga @ 2007 10 13, 21:10)
O aš ieškau modelio savo 11 metų panelei(golfiuko, megstuko ar pan) .Vaikiško nenori, įsivaizduoja esanti panelė, bet figurytės dar nėr :ax:Gal kuri turit ką pasiųlyt g.gif


Mano šiek tiek jaunesnė, bet jau irgi "panelė" mirksiukas.gif Tai aš jai mezgu tokius labai paprastus megztukus, kuriuos paskui labai lengva derinti prie kitų drabužių ax.gif Čia irgi melanžas iš plono pilkai žalsvo vilnos siūlo ir švelniai salotinės moheros siūliuko biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 10 15, 19:53)
Mano šiek tiek jaunesnė, bet jau irgi "panelė" mirksiukas.gif Tai aš jai mezgu tokius labai paprastus megztukus, kuriuos paskui labai lengva derinti prie kitų drabužių ax.gif Čia irgi melanžas iš plono pilkai žalsvo vilnos siūlo ir švelniai salotinės moheros siūliuko  biggrin.gif
Gražu wub.gif
Atsakyti
Loretoide thumbup.gif clap.gif
aciu visoms uz pagirima blush-anim-cl.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2007 10 11, 15:22)
Rodau dar viena megejiska liemene  4u.gif
user posted image


Nuostabu kaip grazu,ar pamokytumet ir mane? blush2.gif Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2007 10 15, 14:15)
aš jau 2 savaitės mezgu liemenę doh.gif . Negaliu visai prisėst prie mezgimo, mažius pamato kamuoliukus puola prie jų, paslepiu, tada virbalus gaudo lotuliukas.gif

Ta pati situacija ir pas mane blush2.gif hihihi.gif Tad lieka naktis, kai mano žvirbliukas saldžiai miega wub.gif
Atsakyti
Likau suzaveta jusu darbeliais! 4u.gif thumbup.gif

Kas man galetu paaiskint, kaip mezgamas virsus nuo rankoviu sio megstuko?! Suprantu, kad reik visas dalis numezgus iki pazastu, surinkt ant apvaliu virbalu, kad megst ratu ir is keturiu vietu mazint.... bet kaip tada rastas, kaip jis lieka tolygus ir niekur nesimato, kad kazkur buvo nuiminejamos akys?!?! g.gif
Atsakyti