Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

QUOTE(Loretoidas @ 2007 10 13, 14:09)
Mano prieš trejus metus dukrai numegztas paltukas. Tada nešiojo ilgą paltą, dabar - ilgą  megztinį mirksiukas.gif

user posted image

O čia apsivilkusi ( kepurė irgi mano megzta)



Nu bet darbelių pateikimas wub.gif , kaip ir patys darbai labai gražu
Atsakyti
Aha aš irgi apakus kaip gražiai pateikiami darbeliai. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai dailiai numegzti.Ir nuotraukytės su modeliuke thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kaži kokia mamytės profesija??????Jūs su polėkiu.Džiuginkit mūsų akis wub.gif
Atsakyti
Labai visoms ačiū už pagyrimus blush2.gif Džiaugiuosi, kad patiko mano kuklūs darbeliai.
Ir toliau žadu aktyviai dalyvauti temelėje ax.gif Smagu būtų ir jūsų mezginėlių daugiau pamatyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 10 13, 15:09)
Mano prieš trejus metus dukrai numegztas paltukas. Tada nešiojo ilgą paltą, dabar - ilgą  megztinį mirksiukas.gif
user posted image

wub.gif Jau nuotraukos grožis, o ir modeliukas wub.gif
O man toks klausimas ax.gif , ar nešalta su megztu paltuku žiemą? Kaip suprantu pamušalo nėra jame g.gif O gal siūlai kokie ypatingi? unsure.gif
Atsakyti
help.gif Reikia pagalbos blush2.gif kaip nuleidinet akis kakliukui ta prasme per viduri nuleidi po dvi bet tada kaip man pecius daryt g.gif ar pirma viena peti poto kita nu vien zo pasimeciau fool.gif
Atsakyti
QUOTE(edita22 @ 2007 10 13, 21:14)
blink.gif aiskiai parasei bet cia man  doh.gif bet vistiek bandysiu  blush2.gif o as visada galvojau kad nuo virsaus reikia pradeti  biggrin.gif :durnas:nu bet pirma pabaigsiu liemene tada pirksiu siulu ir bandysiu  thumbup.gif o jei pusvilne tai kiek gramu reikia? g.gif aciuks.gif

Patars kai pirksi, nuo metražo priklauso, aš pati pastoviai perdaug nusiperku doh.gif
jei ką prašom į svečius parodysiu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(edita22 @ 2007 10 14, 19:37)
help.gif Reikia pagalbos  blush2.gif kaip nuleidinet akis kakliukui ta prasme per viduri nuleidi po dvi bet tada kaip man pecius daryt  g.gif ar pirma viena peti poto kita nu vien zo pasimeciau fool.gif

Jei V formos kaklą tai per vidurį sumezgi dvi akis ir mezgi kiekvieną petį iš atskiro kamuoliuko, ir sumezginėji kraštinė, 2+3akis; jei apvalų tai tarkim tavo petukas 20akių, išmezgi jas, nuleidi ir palieki kitam petukui 20akių, po to megzdama petuką gali prie kaklo dar sumegzti 2+3a kad apvaliau nusileistų mirksiukas.gif
Niu ar aiški ta mano litanija tongue.gif
Papildyta:
Tiesa, jei aš mezgu kelnytes be krūtinėlės tai pradedu nuo viršaus, bet sakiau nuo apačios dėl to, kad man gražiau kai akys vientisai eina, o ne surinktos ir primegzta krūtinėlė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liūdesytė: 14 spalio 2007 - 18:51
QUOTE(Liūdesytė @ 2007 10 14, 19:59)
Patars kai pirksi, nuo metražo priklauso, aš pati pastoviai perdaug nusiperku doh.gif
jei ką prašom į svečius parodysiu  mirksiukas.gif
Papildyta:

Jei V formos kaklą tai per vidurį sumezgi dvi akis ir mezgi kiekvieną petį iš atskiro kamuoliuko, ir sumezginėji kraštinė, 2+3akis; jei apvalų tai tarkim tavo petukas 20akių, išmezgi jas, nuleidi ir palieki kitam petukui 20akių, po to megzdama petuką gali prie kaklo dar sumegzti 2+3a kad apvaliau nusileistų mirksiukas.gif
Niu ar aiški ta mano litanija tongue.gif
Papildyta:
Tiesa, jei aš mezgu kelnytes be krūtinėlės tai pradedu nuo viršaus, bet sakiau nuo apačios dėl to, kad man gražiau kai akys vientisai eina, o ne surinktos ir primegzta krūtinėlė ax.gif

aciu aciu aciu oro_buckis.gif tikrai dabar aiskiau aciuks.gif bandysiu kazka daryt doh.gif bet siandie labai maziuke demesio reikalauja tik paimu mezgini ir vel verkia doh.gif
Atsakyti
na dar cia pasigirsiu savo per pora vakaru numegsta pupai liemenike
http://public.fotki....photo-0078.html
http://public.fotki....photo-0079.html
Atsakyti
QUOTE(vaidilutė @ 2007 10 14, 20:49)
na dar cia pasigirsiu savo per pora vakaru numegsta pupai liemenike
http://public.fotki....photo-0078.html
http://public.fotki....photo-0079.html

unsure.gif kokia grazi thumbup.gif blush2.gif as jau savaite mezgu liemene ir niekaip nenumezgu verysad.gif
Atsakyti
Originalas: user posted image
Priekis: user posted image Nugara: user posted image

P.S. paspaudus paveiksliuką, "padidėja nuotrauka"...




Nevystančios gėlės...
Atsakyti
QUOTE(edita22 @ 2007 10 14, 20:02)
unsure.gif kokia grazi  thumbup.gif blush2.gif as jau savaite mezgu liemene ir niekaip nenumezgu  verysad.gif

aš jau 2 savaitės mezgu liemenę doh.gif . Negaliu visai prisėst prie mezgimo, mažius pamato kamuoliukus puola prie jų, paslepiu, tada virbalus gaudo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2007 10 15, 14:09)
Originalas: user posted image
Priekis: user posted image Nugara: user posted image

P.S. paspaudus paveiksliuką, "padidėja nuotrauka"...
Nevystančios gėlės...


Išmokinkit ir mane tokias dailias rankoves ir kaklą blush2.gif Ta prasme reglaną...
Atsakyti