Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

pledas

man labai gražu- bet gal kas patars kaip sujunginėt gražiai tas numegztas detales?
Atsakyti
O gal kuri patartumete is kokiu siulu toki pleduka geriausia nerti? Man jis ir labai grazus.
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2007 07 11, 00:32)
Aš numezgiau labai paprastai- mezgiau stačiakampį, perlenkiau ir šoniukus susiuvau, gali pažiūrėt mano rankdarbiuose.

tai mezgant toki staciakampi, kiek reikia ant virbalu bendrai uzdeti akyciu aplink galvyte doh.gif na noriu kad gautusi geras dydis... kad kai gims leliukas nereiktu griepti mezginio ir is naujo permegsti, juo labiau gal ir laiko nebebus tiek daug blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(panelytes @ 2007 07 11, 13:47)
Galima numegzti apvalia kepuryte arba numezgus staciakampi jo trumpuosius sonus susiuti ir tada viena krasta sutraukti juostele. Neseniai kaip tik buvau radusi internete su aprasymais, bet dabar kaip tycia neberandu g.gif Jei dar reikes parasyk ir pabandysiu padeti.

jei rasi sia schemute butinai idek bigsmile.gif labai noreciau paziureti ir numegsti koki grozi. O gal kas pirstinaites leliukui (na tokias paprastas, be nykstuku) pamokytumet numegsti ax.gif noriu viso komplektuko, nes jau batukus numezgiau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(slatkiuke @ 2007 07 11, 20:10)
O gal kuri patartumete is kokiu siulu toki pleduka geriausia nerti? Man jis ir labai grazus.

nu aš jau pradėjau iš visokių galiukų tokį narplioti, mano bus visokių spalvų, kad tiktų prie vežimėlio thumbup.gif Tik aš galvoju, kad bandysiu daryti tokį kaip kaip kaldrytę-vokelį- pasiųsiu koldrytę ploną ir ant viršaus prisiųsiu šitą mezginį, nežinau kaip čia gausis, pažiūrėsim g.gif Aš naudoju pusvilnę biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soni: 12 liepos 2007 - 09:32
QUOTE(mambu @ 2007 06 14, 16:05)
Dydziu lentele
user posted image


cia raso jog kudikiui aplink galvyte 38 doh.gif o cia raso dydi ar cm apie galvyte?
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2007 07 12, 10:23)
cia raso jog kudikiui aplink galvyte 38  doh.gif  o cia raso dydi ar cm apie galvyte?

cm. Tik mano mazylis gime didesnis, taiir galvytes apimtis buvo 40 cm...
Atsakyti
QUOTE(erniuke @ 2007 07 11, 13:34)
Tai parodyk kepurytę  mirksiukas.gif

[CODE][QUOTE]

mielai parodyciau, bet niekaip negaliu ideti savo mazojo foto su kepure
Atsakyti
QUOTE(erniuke @ 2007 07 11, 13:34)
Tai parodyk kepurytę  mirksiukas.gif


http://s189.photobuc...z61/Alidaphoto/

bandau ikelti nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Alida @ 2007 07 12, 14:42)

thumbup.gif labai gražu,o čia gal ir kostiumėlis tavo megstas? thumbup.gif
o jau modeliukas koks mielas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(momima @ 2007 07 12, 14:48)
thumbup.gif labai gražu,o čia gal ir kostiumėlis tavo megstas? thumbup.gif
o jau modeliukas koks mielas wub.gif


jo kostimeli irgi pati mezgiau, dabar aparata isveze, kai gausiu pasidalinsiu savo darbais. O mazai kas pasako grazu zodi, o darbo ideta daug ax.gif
Atsakyti
Na aš prisižiūrėjus visokių grožių jūsų padarytų thumbup.gif savo mergytėm padariau ir suknytes blush2.gif ir buvau papuošusi per krikštynas ax.gif

neisšeina įdėti nuotraukų verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo momima: 12 liepos 2007 - 14:05
QUOTE(momima @ 2007 07 12, 15:04)
Na aš prisižiūrėjus visokių grožių jūsų padarytų  thumbup.gif  savo mergytėm padariau ir suknytes blush2.gif ir buvau papuošusi per krikštynas ax.gif

neisšeina įdėti nuotraukų verysad.gif


As va pabandziau per photobucklet.com
Ir as daugiau mezgiau kol laukiausi, dabar laiko mazai, net liemenes vaikui neina pabaigti. bet reikia susiimti biggrin.gif
Atsakyti