Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

verta paziureti good.gif
Atsakyti
[quote=linkse,2007 10 12, 17:01]
[b][font=Times][color=red]verta paziureti

Laaaaaabai daug graziu rubeliu maziesiems aciu 4u.gif
Atsakyti
Visu darbeliai tiesiog nuostabus thumbup.gif saunuoles 4u.gif
Atsakyti
Vau kokios jus darbštuolės blush2.gif o aš nemoku bandau dabar dukrytei liemene numegst biggrin.gif o dar norečiau tokių kaip šliauštukų bet nzn nuo ko pradeti ir kokių siūlų reikia 4u.gif gal kas gali padėt?man reiktų ir paaiškinimo aciuks.gif
Papildyta:
va kažko tokio doh.gif http://picasaweb.goo...735605051575522
Atsakyti
Mano prieš trejus metus dukrai numegztas paltukas. Tada nešiojo ilgą paltą, dabar - ilgą megztinį mirksiukas.gif

user posted image

O čia apsivilkusi ( kepurė irgi mano megzta)

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 10 13, 15:09)
Mano prieš trejus metus dukrai numegztas paltukas. Tada nešiojo ilgą paltą, dabar - ilgą  megztinį mirksiukas.gif

wub.gif labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(edita22 @ 2007 10 13, 14:13)
Vau kokios jus darbštuolės  blush2.gif o aš nemoku bandau dabar  dukrytei liemene numegst  biggrin.gif o dar norečiau tokių kaip šliauštukų bet nzn nuo ko pradeti ir kokių siūlų reikia  4u.gif gal kas gali padėt?man reiktų ir paaiškinimo aciuks.gif
Papildyta:
va kažko tokio  doh.gif http://picasaweb.goo...735605051575522

Siūliukus patarčiau pusvilnę, arba medvilnę su sintetika, pvz bali vaikams,(siūlus aš perku "Lana siūlų namai), tada nusimezgi pavyzdėlį iš 20akiu kokia 10 eilių, tada apsiskaičiuoji, kiek akių uždėt tavo mezginiui reikia: pvz akių skaičius/pvz cm*reikiamo drabužio apimtis, cm. Arba gali iš akies dėt. Pradedi nuo klešnyčių, aš megzčiau abi iš karto, mezgi iki klyniuko, pridedi akių,( aš pasidarau iškarpą ir pagal ją mezgu) po to tiek pat nuleidi abiejuose kraštuose, tada (nugarytei) pasidalini vieną klešnytę pusiau tarkim viena klešnytė 50akių, tai pusė 25a, ir mezgi vienoj eilėj 25a, apsuki, 20a, apsuki 15 ir t.t, kitoj klešnytėj analogiškai tik kitoj pusėj. Taip gausi ilgesnes puseles, kad pampersiukas tilptų mirksiukas.gif Toliau abi klešnytes sumezgi kartu, (nebus siūlės prieky) ir mezgi iki liemens. Va ir gausis kelnytės, užbaigi akis, palieki tik ten, kur megsi krūtinėlę, mezgi krūtinėlę, petnešėles ir tokios kelnytės kaip paveikslėly baigtos 4u.gif
Tikiuosi aiškiai paaiškinau ax.gif Jei ką, rašyk į až mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasidžiaugiau jūsų darbeliais.Labai gražiai mezgat 4u.gif
Ir tos tortinės suknytės naujagimiams gražu.Vien jau už tai, kad sugalvojo ir padarė tokią ,,cacką"
O aš ieškau modelio savo 11 metų panelei(golfiuko, megstuko ar pan) .Vaikiško nenori, įsivaizduoja esanti panelė, bet figurytės dar nėr :ax:Gal kuri turit ką pasiųlyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liūdesytė @ 2007 10 13, 19:40)
Siūliukus patarčiau pusvilnę, arba medvilnę su sintetika, pvz bali vaikams,(siūlus aš perku "Lana siūlų namai), tada nusimezgi pavyzdėlį iš 20akiu kokia 10 eilių, tada apsiskaičiuoji, kiek akių uždėt tavo mezginiui reikia: pvz akių skaičius/pvz cm*reikiamo drabužio apimtis, cm. Arba gali iš akies dėt. Pradedi nuo klešnyčių, aš megzčiau abi iš karto, mezgi iki klyniuko, pridedi akių,( aš pasidarau iškarpą ir pagal ją mezgu) po to tiek pat nuleidi abiejuose kraštuose, tada (nugarytei) pasidalini vieną klešnytę pusiau tarkim viena klešnytė 50akių, tai pusė 25a, ir mezgi vienoj eilėj 25a, apsuki, 20a, apsuki 15 ir t.t, kitoj klešnytėj analogiškai tik kitoj pusėj. Taip gausi ilgesnes puseles, kad pampersiukas tilptų mirksiukas.gif Toliau abi klešnytes sumezgi kartu, (nebus siūlės prieky) ir mezgi iki liemens. Va ir gausis kelnytės, užbaigi akis, palieki tik ten, kur megsi krūtinėlę, mezgi krūtinėlę, petnešėles ir tokios kelnytės kaip paveikslėly baigtos 4u.gif
Tikiuosi aiškiai paaiškinau ax.gif Jei ką, rašyk į až mirksiukas.gif

blink.gif aiskiai parasei bet cia man doh.gif bet vistiek bandysiu blush2.gif o as visada galvojau kad nuo virsaus reikia pradeti biggrin.gif :durnas:nu bet pirma pabaigsiu liemene tada pirksiu siulu ir bandysiu thumbup.gif o jei pusvilne tai kiek gramu reikia? g.gif aciuks.gif
Atsakyti

blink.gif aiskiai parasei bet cia man doh.gif bet vistiek bandysiu blush2.gif o as visada galvojau kad nuo virsaus reikia pradeti biggrin.gif fool.gif nu bet pirma pabaigsiu liemene tada pirksiu siulu ir bandysiu thumbup.gif o jei pusvilne tai kiek gramu reikia? g.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(edita22 @ 2007 10 13, 21:31)
blink.gif aiskiai parasei bet cia man  doh.gif bet vistiek bandysiu  blush2.gif o as visada galvojau kad nuo virsaus reikia pradeti  biggrin.gif fool.gif nu bet pirma pabaigsiu liemene tada pirksiu siulu ir bandysiu  thumbup.gif o jei pusvilne tai kiek gramu reikia? g.gif aciuks.gif

Nuo metražo priklauso... mirksiukas.gif Pasiklausk pirkdama, patars. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 10 13, 15:09)
Mano prieš trejus metus dukrai numegztas paltukas. Tada nešiojo ilgą paltą, dabar - ilgą  megztinį mirksiukas.gif

user posted image

O čia apsivilkusi ( kepurė irgi mano megzta)

user posted image

user posted image

labai gražu wub.gif
Atsakyti