Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

Mano paskutiniai darbeliai naujai lėlytei biggrin.gif


KEPURYTĖ

GOLFUKAS

KOSTIUMUKAS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soni: 10 spalio 2007 - 12:20
[quote=Soni,2007 10 10, 14:20]
Mano paskutiniai darbeliai naujai lėlytei biggrin.gif


Šaunūs darbeliai!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kaip supratau laukiate dukrytės nestuke.gif Na, po dviejų berniukų- tai tikra palaima!! Linkiu didelės sėkmės! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=ai-and-ai,2007 10 10, 12:27]
[quote=Soni,2007 10 10, 14:20]
Mano paskutiniai darbeliai naujai lėlytei biggrin.gif
Šaunūs darbeliai!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kaip supratau laukiate dukrytės nestuke.gif Na, po dviejų berniukų- tai tikra palaima!! Linkiu didelės sėkmės! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
[/quote]
Ačiū 4u.gif Teks ružavai rengti , jei bus bachūras biggrin.gif Žada mergytę, todėl pamišau ant mergaitiškų rūbelių, juo labiau, kad dičkis mano megztų jau nenori nešioti, o mažiukas irgi visokių parėdų turi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2007 10 10, 13:20)
Mano paskutiniai darbeliai naujai lėlytei  biggrin.gif
thumbup.gif clap.gif clap_1.gif yahoo.gif wub.gif





Nevystancios geles...
Atsakyti
QUOTE(brenda mama @ 2007 10 10, 11:02)
Sveikos,
noriu savo vaikiukams numegzti liemene,gal turit kokiu pavyzduku?

Aš saviškei esu numezgusi dvi tokias labai paprastas liemenes - darbo porai vakarų, o derinti prie kitų drabužių labai paprasta ax.gif


user posted image
Atsakyti
Loretoidas, mane apžavėjo tai, į ką visada atkreipiu dėmesį, bet pačiai dažniausiai kantrybės pritrūksta - drabužėlių APDAILA. wub.gif thumbup.gif Kaip čia taip gražiai tą kaklą pagaminti? g.gif
Atsakyti
ir mes norim pasirodyti ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2007 10 10, 18:21)
Loretoidas, mane apžavėjo tai, į ką visada atkreipiu dėmesį, bet pačiai dažniausiai kantrybės pritrūksta - drabužėlių APDAILA.  wub.gif  thumbup.gif Kaip čia taip gražiai tą kaklą pagaminti?  g.gif

Nuleidinėju ne pirmas akis, o 3-4 ar net 4-5 (gerojoje pusėje)ax.gif Taip pat darau ir megztinių rankovėms, tada kraštinės akys lieka lygios ir pavyksta dailiai susiūti.
Nežinau, ar pavyko paaiškinti, parodyti būtų paprasčiau mirksiukas.gif
Papildyta:
rita-x, dailus megztukas ir dar kepurytė man labai patiko wub.gif
Atsakyti
Loteroidas, rita-x, mezginiai labai gražūs wub.gif
Atsakyti
Man irgi labai patiko megstukai ir liemenės
Atsakyti
Grazus labai rubeliai,senokai bemezgiau blush2.gif ,apsileidau blush2.gif .Noriu savo metinukui numegzti liemene arba megztuka g.gif ,gal galetumet padeti, imestumet kokia nuoroda, ieskau ieskau,bet tiek daug visko doh.gif .Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
kokiu cia grozybiu yra wub.gif
http://www.hundemued...ybekleidung.php
Atsakyti