Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

QUOTE(ivory @ 2007 10 04, 10:56)
sveikos
pagaliau galu pasigirti savo darbeliu ir aš: suknytė dukrytės krikštynoms
user posted image

Suknytė wub.gif

QUOTE(anytė @ 2007 10 05, 08:42)
Pasirodom ir mes su naujausiu megztiniu ax.gif
user posted image

Labai įdomus thumbup.gif
Atsakyti
ačiū visoms už pagyrimus. man pačiai ji wub.gif
blush2.gif
Atsakyti
koks fainas kostiumelis 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pacific: 06 spalio 2007 - 12:24
QUOTE(linkse @ 2007 10 05, 07:59)
labai grazu  clap_1.gif



QUOTE(ruci @ 2007 10 05, 08:02)
Gražus megztinis ir manekenas thumbup.gif



QUOTE(Linjus @ 2007 10 05, 08:48)
ivory, linkse, anytė šaunuolės merginos  mirksiukas.gif gražūs darbeliai  4u.gif



QUOTE(wikonda @ 2007 10 05, 09:10)
Labai įdomus  thumbup.gif

aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Kažko niekas nemezga, nors jau šalnas žada g.gif O man tai megzt patinka, bet jau susiūt doh.gif Bet pagaliau prisiruošiau ir net du megztukus susiūvau (nors geriau būčiau trečią numezgusi mirksiukas.gif )

user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 10 09, 19:12)
Kažko niekas nemezga, nors jau šalnas žada g.gif O man tai megzt patinka, bet jau susiūt doh.gif  Bet pagaliau prisiruošiau ir net du megztukus susiūvau (nors geriau būčiau trečią  numezgusi mirksiukas.gif )
Aš mezgu, tik dar nebaigiau blush2.gif
Wow... thumbup.gif clap.gif clap_1.gif Čia tai bent... swoon.gif Labai gražūs, kruoštūs ir faini darbeliai wub.gif wub.gif wub.gif . Ir aš tokių noriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linkse @ 2007 10 04, 22:57)
My Webpage
biggrin.gif  va ka as numezgiau per 2 dienas vyras mane net pagyre
nes tai mano pirmas numestas  megstinukas blush2.gif



QUOTE(anytė @ 2007 10 05, 07:42)
Pasirodom ir mes su naujausiu megztiniu ax.gif
user posted image



QUOTE(Loretoidas @ 2007 10 09, 18:12)
Kažko niekas nemezga, nors jau šalnas žada g.gif O man tai megzt patinka, bet jau susiūt doh.gif  Bet pagaliau prisiruošiau ir net du megztukus susiūvau (nors geriau būčiau trečią  numezgusi mirksiukas.gif )

user posted image
user posted image

'visi darbeliai labai grazus wub.gif
Atsakyti
Sveikos mezgejėlės mirksiukas.gif mirksiukas.gif Labai gražūs jūsų darbeliai. 4u.gif 4u.gif Turiu ir aš keletą nunarpliojusi, kai tik turėsiu draugiją kas įkelia nuotraukytes, mes būtinai pasirodysim.
Atsakyti
Mezgam mezgam tik ne taip sparčiai. retai kada tenka prie mezginio prisėsti
Atsakyti
Sveikos,
noriu savo vaikiukams numegzti liemene,gal turit kokiu pavyzduku?
Atsakyti
[quote=Loretoidas,2007 10 09, 20:12]
Kažko niekas nemezga, nors jau šalnas žada g.gif O man tai megzt patinka, bet jau susiūt doh.gif Bet pagaliau prisiruošiau ir net du megztukus susiūvau (nors geriau būčiau trečią numezgusi mirksiukas.gif )

Mezgam mezgam.... 4u.gif
Labai faini tavo megztukai thumbup.gif
O aš galvojau, kad viena tokia "nenormali" esu - mezgu dėl pačio proceso malonumo, o ne dėl rezultato, nes tas pabaigimas tai kažkoks "nesusipratimas" schmoll.gif . Va vakar ėjau į spintą ieškoti dukrai megztiniui siūlų (to džiaugsmo turiu didelę spintos dalį bigsmile.gif ), nes jau pabaigiau dvi kepures ir šaliką, ir radau pavasarį numegztą medvilninį kiauraraščiu megztuką.... čiut neapsiverkiau radusi, aišku likę tik susiųti ir galus užkaišioti. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
doh.gif doh.gif doh.gif visiškai pritariu - nepalyginsi malonumo megzti su kančia užbaigti doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti