Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

sakykit mamos, o kaip reikia krakmolyt nertus rūbelius? blush2.gif nunėriau suknytę krikštynoms, bet nžn kaip krakmolyt ir iš viso ar būtina? ax.gif galvoju gal net neskalbt, kad nesusitrauktų blush2.gif ką manot? 4u.gif
Atsakyti
Aš krakmolyju labai paprastai.Parduotuvėse būna pirkti specialaus purškiklio krakmolinimui. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Lygindama juo papurški ir lygini. thumbup.gif thumbup.gif O tada psio. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(1RUGILE @ 2007 09 25, 19:57)
Aš krakmolyju labai paprastai.Parduotuvėse būna pirkti specialaus purškiklio krakmolinimui. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Lygindama juo papurški ir lygini. thumbup.gif  thumbup.gif O tada psio. 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ir aš taip darau. Daiktas nerealus thumbup.gif
Atsakyti
čia anksčiau rodyta, dabar ant manekenės

user posted image
Atsakyti
QUOTE(myte @ 2007 09 26, 12:55)
čia anksčiau rodyta, dabar ant manekenės

user posted image


Maciau as tavo darbeli anksciau thumbup.gif ,tik galvojau kad tu ta skraiste sau mezgei doh.gif . Ot tundra esu blush2.gif doh.gif . Grazi skraiste ant grazios manekenes visada graziai atrodo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
pasirodau savo darbelius smile.gif
krikstynom
user posted image
user posted image
user posted image
ir siltesnis ziemai
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VAMI: 26 rugsėjo 2007 - 17:43
[quote=VAMI,2007 09 26, 18:39]
pasirodau savo darbelius smile.gif
krikstynom
*** pasaka, truksta zodziu thumbup.gif ypac ruzva suknyte wub.gif per kiek laiko numezgei blink.gif
Atsakyti
pagal kokiąschemą nerei ir atrodo mezgei suknelę mergytei ?
Atsakyti
QUOTE(VAMI @ 2007 09 26, 18:39)
pasirodau savo darbelius smile.gif

thumbup.gif labai gražu wub.gif
Atsakyti
aciu uz pagyras ax.gif suknyte neriau koki menesi, nes ploni siuliukai, ir sijonas labai platus gaunasi. remiausi vienos skraistes schema, bet daug ka keiciau pagal save
Atsakyti
QUOTE(VAMI @ 2007 09 26, 21:00)
aciu uz pagyras ax.gif suknyte neriau koki menesi, nes ploni siuliukai, ir sijonas labai platus gaunasi. remiausi vienos skraistes schema, bet daug ka keiciau pagal save

Labai gražūs darbeliai. Aš apakususer posted image, tik mėnesį? Man turbūt metų prireiktų
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Nuostabūs darbai ir geležinė kantrybė... thumbup.gif

O man labai parūpo tas paskutinis rūbelis, ten tos mašinytės ant viršaus išsiūvinėtos ar išmegztos kartu vientisai?
Atsakyti