Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

pupainga shaunus darbeliai wub.gif
Atsakyti
Jurana - man labai patiko pirmoji suknyte,o kazin is kokiu cia siuliuku megzta, medvilniniu, akrilano ar kt?
Atsakyti
is tikruju tai nezinau kokie siuliukai cia, bet manau , kad bus akrilas( truputi lyg blizga).
Atsakyti
QUOTE(jurana @ 2007 07 10, 21:10)
is tikruju tai nezinau kokie siuliukai cia, bet manau , kad bus akrilas( truputi lyg blizga).

aciu, man ir atrodo, kad cia jie 4u.gif
Atsakyti
noriu numegsti busimam leliukui paprasta ziemine kepuryte. Gal galite kas nors ideti nuoroda ar mezgimo schema bigsmile.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2007 07 10, 22:12)
noriu numegsti busimam leliukui paprasta ziemine kepuryte. Gal galite kas nors ideti nuoroda ar mezgimo schema  bigsmile.gif  aciu

Aš numezgiau labai paprastai- mezgiau stačiakampį, perlenkiau ir šoniukus susiuvau, gali pažiūrėt mano rankdarbiuose.
Atsakyti
Oi kokiu grozybiu prisiziurejau as cia, mergytes, ir kiek ideju visokiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2007 07 10, 23:12)
noriu numegsti busimam leliukui paprasta ziemine kepuryte. Gal galite kas nors ideti nuoroda ar mezgimo schema  bigsmile.gif  aciu



Sveikos mamos, as leliukui kai mezgaiu zieminuke tai kaip kojine. Visai nieko gavosi ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Alida @ 2007 07 11, 12:08)
Sveikos mamos, as leliukui kai mezgaiu zieminuke tai kaip kojine. Visai nieko gavosi ax.gif


Norejau patikslinti, kad kepure mezgiau su 5 virbalais. smile.gif
Atsakyti
Tai parodyk kepurytę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2007 07 11, 00:12)
noriu numegsti busimam leliukui paprasta ziemine kepuryte. Gal galite kas nors ideti nuoroda ar mezgimo schema  bigsmile.gif  aciu


Galima numegzti apvalia kepuryte arba numezgus staciakampi jo trumpuosius sonus susiuti ir tada viena krasta sutraukti juostele. Neseniai kaip tik buvau radusi internete su aprasymais, bet dabar kaip tycia neberandu g.gif Jei dar reikes parasyk ir pabandysiu padeti.
Atsakyti
Mano kostiumėlis biggrin.gif

Kostiumėlis leliukui
Atsakyti
Čia tiek visko vaikams, kad net blink.gif


http://picasaweb.goo.../angelica.ojeda
Atsakyti