Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

QUOTE(Zhuvycia @ 2007 09 15, 16:03)
Štai ką nuveikiau. Mezgiau iš medvilninių kažkokių siūliukų, raštelis labai pri labai paprastas
user posted image

na as truputi pakritikuosiu blush2.gif mano manymu rankoves siek tiek per ilgos ir blogai istatytos verysad.gif negraziai atrodo peciai, mergaite lyg "pavargusi" blink.gif
ax.gif rastas labai grazus, tik nelabai man patinka tie "kreiziukai" ant rankoviu galu ir pacio megstinio galo, nes labai jau "sunkiai" atrodo prie kiaurarascio g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sherla: 17 rugsėjo 2007 - 15:17
Sveikutės, kreipiuosi su man labai svarbiu klausimėliu ax.gif Noriu pradeti megsti bet nežinau kiek reik akių apmesti ant virbalo. Kai skaitinėjau visas šias temeles buvau radus vienos mamytės parašyta,bet pasimečiau blush2.gif Tai jei pvz., megstuko plotis butų 36cm tai kiek akių čia reiktų g.gif Noriu kibti į darbą, bet vis iškylą šokių tokių neaiškumų lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Viskas priklauso nuo siūlų storio ir rašto. Uždėk kokių 20 akių pamegsk pasirinktu raštu kokių 10 eilių ir pamatouk kiek cm gavosi. o tada susiskaičiuosi kiek tau megzti.
smile.gif


O čia bežiūrėdama krepšį nunarpliojau ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2007 09 17, 17:33)
Viskas priklauso nuo siūlų storio ir rašto. Uždėk kokių 20 akių pamegsk pasirinktu raštu kokių 10 eilių ir pamatouk kiek cm gavosi. o tada susiskaičiuosi kiek tau megzti.
smile.gif
O čia bežiūrėdama krepšį nunarpliojau ax.gif
user posted image

thumbup.gif Kad man taip tongue.gif Siūlai akrilo, raštas bus vien gerom akytėm, bet su piešinuku, aš tik pradedanti blush2.gif Tai va, kad ir net neisivaizduoju, kaip ten susiskaičiuoti g.gif Pamatavau savo sunyčio megstuką per plotį tai 36cm man tiek ir reiktų doh.gif ax.gif Oi sunkus tas kelias tobulybės link blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As savo dukrytei stai toki kepuriuka ir pirstinytes numezgiau, tik salikeliui pritrukau siulu, tai teks nusipirkt ir numegzt, kad butu visas komplektukas ax.gif

user posted image
Atsakyti
Dorin bigsmile.gif
Grazumeeeeeeeeeelis,saunuole tu. Papasakok kaip kepuriuka numezgei. Man labai aktualus sitas klausimas 4u.gif . Noriu savosiom pupom numegzt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2007 09 17, 19:10)
Siūlai akrilo, raštas bus vien gerom akytėm, bet su piešinuku, aš tik pradedanti  blush2.gif Tai va, kad ir net neisivaizduoju, kaip ten susiskaičiuoti  g.gif Pamatavau savo sunyčio megstuką per plotį tai 36cm man tiek ir reiktų  doh.gif  ax.gif  Oi sunkus tas kelias tobulybės link blush2.gif  lotuliukas.gif
O ant siūlų nieko nerašo? Šiaip tai dažniausiai ant siūlų etiketės rašo, kokio nr. virbalais megzti bei kiek akių telpa į 10 cm. ir kiek eilių telpa į 10 cm. Jei etiketės neturi, tuomet kaip jusda rašė, užmesk kokia 20-30 akių, pamegsk kokia 20 eilių ir nuėmus nuo virbalo, sudrėkink, palauk kol išdžius ir pasimatuok kiek akių tilpo į 10 cm. (į ilgį ir aukštį). Tarkim, kad megsi ant 3,5 nr. virbalų ir į 10 cm. telpa 30 akių į plotį ir 40 eilių (eilė turiu omenyje į vieną pusę) į aukštį. Tuomet tau megztiniui reikės užmesti 36 cm.*30 akių/10 cm.=108 akių.
Ar aiškiau?

dorin, rinkinys labai gražus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2007 09 17, 20:05)
Dorin  bigsmile.gif
Grazumeeeeeeeeeelis,saunuole tu. Papasakok kaip kepuriuka numezgei. Man labai aktualus sitas klausimas 4u.gif . Noriu savosiom pupom numegzt  blush2.gif


Kepuriuka mezgiau su penkiais virbalais, taip, kaip pirstine. Uzsimeciau 28*4 akiu. pradzioj mezgiau viena gera kita bloga tokio ilgio, kad perlenkus uzeitu ant ausyciu. po to geromis mezgiau, ir i gala ant kiekvieno virbalo pradejau sumezginet po viena aki, kol ant virbalu liko po 8 akis, tada jas surinkau ant siulo ir sutraukiau. Apatini krasta uzlenkiau i vidu ir prikabinau su adata; pagaminau bumbula, prisiuvau virsuj. Nieko sudetingo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2007 09 17, 19:54)
As savo dukrytei stai toki kepuriuka ir pirstinytes numezgiau, tik salikeliui pritrukau siulu, tai teks nusipirkt ir numegzt, kad butu visas komplektukas  ax.gif

user posted image

Labai grazu wub.gif
Atsakyti
labai graži kepurytė su pirštinytėm, būtinai reik ir tokio šalikiuko.
Atsakyti
Wikonda, o 36 cm tai vienos pusės išmatavimai (priekio arba nugaros)? AR ne per platus? Reiks savo išmatuoti lelių, gal taip ir yra. Gali užmesti kokias 65 akis manyčiau ir turėtų gautis (jei siūlai vidutinio storio, neaišku, ar laisvai ar tampriai mezgi - pamegzk kokia 10 eilučių ir pažiūrėk, jei per siauras - dar pridėk kiek trūksta. Aš numezgiau savo pupai megztuką - labai paprastą, kai išskalbsiu pasirodysiu. Dabar mezgu žentui megztinį (noriu būti gera uošvienė, tik kažin ar jos apskritai tokios būna)
Atsakyti
QUOTE(aukse7 @ 2007 09 18, 09:01)
Wikonda, o 36 cm tai vienos pusės išmatavimai (priekio arba nugaros)? AR ne per platus? Reiks savo išmatuoti lelių, gal taip ir yra. Gali užmesti kokias 65 akis manyčiau ir turėtų gautis (jei siūlai vidutinio storio, neaišku, ar laisvai ar tampriai mezgi - pamegzk kokia 10 eilučių ir pažiūrėk, jei per siauras - dar pridėk kiek trūksta. Aš numezgiau savo pupai megztuką - labai paprastą, kai išskalbsiu pasirodysiu. Dabar mezgu žentui megztinį (noriu būti gera uošvienė, tik kažin ar jos apskritai tokios būna)

Ačiū labai visom už patarimus 4u.gif Šeip čia matavau jo bliuzono prieki blush2.gif Aš nenoriu labai siauro megstuko, visdėlto kokį golfytį po apačia norėsis uždėti ax.gif Jau supratau kaip reikia bigsmile.gif Didelis ačiū visom 4u.gif
Laukiam nautraukytės mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ruci @ 2007 09 17, 19:48)
O ant siūlų nieko nerašo? Šiaip tai dažniausiai ant siūlų etiketės rašo, kokio nr. virbalais megzti bei kiek akių telpa į 10 cm. ir kiek eilių telpa į 10 cm. Jei etiketės neturi, tuomet kaip jusda rašė, užmesk kokia 20-30 akių, pamegsk kokia 20 eilių ir nuėmus nuo virbalo, sudrėkink, palauk kol išdžius ir pasimatuok kiek akių tilpo į 10 cm. (į ilgį ir aukštį). Tarkim, kad megsi ant 3,5 nr. virbalų ir į 10 cm. telpa 30 akių į plotį ir 40 eilių (eilė turiu omenyje į vieną pusę) į aukštį. Tuomet tau megztiniui reikės užmesti 36 cm.*30 akių/10 cm.=108 akių.
Ar aiškiau?

dorin, rinkinys labai gražus thumbup.gif


ruci aiškiau būti negali thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti