Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

Kaip gražu wub.gif
O aš tada gal nemoku megsti, nes mezgu 3 nr virbalais, bet vis tiek toks kaip laisvas mesginys gaunas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulan @ 2007 09 14, 12:39)
Kaip gražu wub.gif
O aš tada gal nemoku megsti, nes mezgu 3 nr virbalais, bet vis tiek toks kaip laisvas mesginys gaunas doh.gif


Ačiū blush2.gif
o ant siūlų kas užrašyta ? koks rekomenaduojamas virbalų storis.? Aš čia mezgiau irgi su 3 ar tai su 3,5, nepamenu tiksliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 09 14, 13:42)
Ačiū  blush2.gif
o ant siūlų kas užrašyta ? koks rekomenaduojamas virbalų storis.? Aš čia mezgiau irgi su 3 ar tai su 3,5, nepamenu tiksliai  g.gif

Tai ir parašyta 3 nr mirksiukas.gif Bet gal aš laisvai mezgu g.gif
Atsakyti
http://picasaweb.goo.../angelica.ojeda

http://picasaweb.goo...fr/bebescomamor
Atsakyti
SoJa labai grazus ir kruopstus darbas tavo thumbup.gif . As net pagalvojau ,kad cia pirktinis komplektukas doh.gif 4u.gif ,nes taip lygiai numegztas bigsmile.gif . O kokio cia amziaus panelei? Gal gali papasakot,kaip kepuriuka mezgei: kiek akiu dejai,keliais virbalais,o svarbiausiai kaip tas ausytes tokias fainas padarei? as visada galvodavau kad jas atskirai reik numegzt o po to prisiut,bet cia itariu ne tas variantas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2007 09 14, 14:05)
SoJa labai grazus ir kruopstus darbas tavo  thumbup.gif . As net pagalvojau ,kad cia pirktinis komplektukas  doh.gif  4u.gif ,nes taip lygiai numegztas bigsmile.gif . O kokio cia amziaus panelei? Gal gali papasakot,kaip kepuriuka mezgei: kiek akiu dejai,keliais virbalais,o svarbiausiai kaip tas ausytes tokias fainas padarei? as visada galvodavau kad jas atskirai reik numegzt o po to prisiut,bet cia itariu ne tas variantas doh.gif


Ačiū blush2.gif
Šiaip tai idėja pasiskolinta iš čia
user posted image

Komplektukas skirtas 7-8 mėn. mergytei. Užsakovė norėjo, kad būtų su ausytėm, tai jas ir prikūriau smile.gif
Kepuriuką mezgiau apvaliai virbalais su "žilka". Akių skaičiaus nepamenu blush2.gif Mezgiau iš apačios į viršų. Tada tose vietose kur turėjo būt ausys ištraukiau reikiamą skaičių akių ir mezgiau žemyn, paskui pradėjau mažinti. Ant viršaus apnėriau vašeliu. Taip prie to paties mezginio primegztos ausytės man pasirodė gražesnės nei prisiūtos 4u.gif
Nežinau ar aiškiai čia aprašiau 4u.gif
Atsakyti
soja, labai gražu, aš irgi rezgu tokią mintį iš šio pavyzdžio megzt smile.gif tik dabar pirštinytes pradėjau, nes jos reikalingiausios...

Mulan,
merinosų vilna pati geriausia ir šilčiausia žiemai vaikiukui, nes labai šilta ir švelni thumbup.gif nežinau, kodėl tau nesigauna... aš irgi su 3 nr mezgu
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2007 09 14, 12:56)
Dar nepradėjau tik kaupiuosi informacijos  lotuliukas.gif Bet tikėsiuos pagelbos  bigsmile.gif  ax.gif Reiks lekti pirkti siulų ti neisivaizduoju kiek tu špulikių ar kaip čia pavadinus. Mano šiam modeliukui g.gif

as kai nzn kiek reikes gr siulu - tai atsispauzdinu nuotrauka (na kurioje pavaizduotas megstukas) ir nueinu i parduotuve ir pardaveja mielai pakonsultuoja thumbup.gif ir visada pataike man pasakyti kieki tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2007 09 14, 16:05)
as kai nzn kiek reikes gr siulu - tai atsispauzdinu nuotrauka (na kurioje pavaizduotas megstukas) ir nueinu i parduotuve ir pardaveja mielai pakonsultuoja  thumbup.gif  ir visada pataike man pasakyti kieki  tongue.gif

Čia pas mamytes forume radau šio megstuko schemutę thumbup.gif Nu kai tik bus siuliukai kipsiu į darbelį lotuliukas.gif O jei kas bus keblu klausiu patarimo blush2.gif Ačiū labai visom už patarimus man tai labai svarbu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 09 14, 13:34)

Va kas man gavosi



Labai grazus ir dailus komplektukas thumbup.gif
Atsakyti
Tik pabaigiau ir dar neskalbiau smile.gif

mano mažajai princesei

user posted image
Atsakyti
graži "morkytė" mergytė
Atsakyti