Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

kepuriukas
atiduodu jūsų verdiktui savo mamos megztą kepurytę būsimai anūkei
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2007 09 13, 16:57)
kepuriukas
atiduodu jūsų verdiktui savo mamos megztą kepurytę būsimai anūkei

thumbup.gif tik truputi panasi i lakuno kepuryte tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2007 09 13, 18:05)
thumbup.gif tik truputi panasi i lakuno kepuryte  tongue.gif

lotuliukas.gif
tai čia kaip tik dabar bus parsivežimui, na kai paauks reiks užsisakyti nykštuko kepurytės lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 13 rugsėjo 2007 - 16:18
QUOTE(rimulia12 @ 2007 09 13, 16:57)
kepuriukas
atiduodu jūsų verdiktui savo mamos megztą kepurytę būsimai anūkei

Kokia simpatiška 4u.gif Bet po apačia dėsi medvilninę tikriausiai?
Atsakyti
rimulia,
grazi kepuryte! o gal mamos paprasytum schemytes!? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daimar @ 2007 09 13, 13:13)
bandau ir as pasirodyti. jau senai buvau nusiziurejusi ta kostiumeli su drugeliais, tik be aprasymo nesiryzau megzti.  ax.gif  Bet gavosi visai neblogai 

user posted image[/IMG]


Tikrai labai šauniai gavosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ir megztukėlis ir lialia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Sveikos mamytės nutariau išmokti megsti blush2.gif Manau man padėsit visai žaliai šiame reikale. Noriu pabandyti savo 1.5 metukų sūneliui tokį grožį wub.gif Ar ne per sunku šis modeliukas kaip pradedančiai? ax.gif
Ir dar klausimėlis, man patinka labai siūlai nerimui "Irisas" vadinasi, o ar tiktų mezgimui kažkas panašaus? Iš anksto dėkui mirksiukas.gif
Sory už didelę nuotrauką dar nemoku sumažinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2007 09 14, 11:12)
Sveikos mamytės nutariau išmokti megsti  blush2.gif Manau man padėsit visai žaliai šiame reikale. Noriu pabandyti savo 1.5 metukų sūneliui tokį grožį  wub.gif Ar ne per sunku šis modeliukas kaip pradedančiai?  ax.gif
Ir dar klausimėlis, man patinka labai siūlai nerimui "Irisas" vadinasi, o ar tiktų mezgimui kažkas panašaus? Iš anksto dėkui  mirksiukas.gif
Sory už didelę nuotrauką dar nemoku sumažinti  4u.gif

Manau megstukas nera sudetingas, tik piesinuka, tavo atveju, geriau issiuvineciau nei ismegsciau. Nes ismegsti pakankamai sudetinga (reikia nuolat siulus keisti ir akytes atitaikyti) blush2.gif
Kas liecia siulus - tai "irisas" yra medvilniai siulai, tai gali pasirinkti siulus mezdimui irgi medvilninius. Bet kiek zinau medvilniniu siulu mezginys megsta "nuvaziuoti" i sona blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2007 09 14, 11:48)
Manau megstukas nera sudetingas, tik piesinuka, tavo atveju, geriau issiuvineciau nei ismegsciau.  Nes ismegsti pakankamai sudetinga (reikia nuolat siulus keisti ir akytes atitaikyti)  blush2.gif
Kas liecia siulus - tai "irisas" yra medvilniai siulai, tai gali pasirinkti siulus mezdimui irgi medvilninius. Bet kiek zinau medvilniniu siulu mezginys megsta "nuvaziuoti" i sona  blink.gif

Dar nepradėjau tik kaupiuosi informacijos lotuliukas.gif Bet tikėsiuos pagelbos bigsmile.gif ax.gif Reiks lekti pirkti siulų ti neisivaizduoju kiek tu špulikių ar kaip čia pavadinus. Mano šiam modeliukui g.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti iš kokių siūlų megzti šaliką ir kepurę, kad būtų šilti g.gif Parduotuvėj pasiūlė tik merinosų vilnos, bet tikrai nesigauna nieko gera blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulan @ 2007 09 14, 12:21)
Norėjau paklausti iš kokių siūlų megzti šaliką ir kepurę, kad būtų šilti g.gif Parduotuvėj pasiūlė tik merinosų vilnos, bet tikrai nesigauna nieko gera blush2.gif



o kodėl nesigauna ? Man tai labai patiko merino vilna.
Va kas man gavosi

user posted image
Atsakyti