Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

tikiuosi greitai pamatysim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2007 09 10, 15:34)
user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

na merginos jau cia buvo tikrai paskutinis bandymas nes pritersiau eteri ax.gif  doh.gif


Kaip gražu wub.gif Kiek kruopštumo ir kantrybės 4u.gif
Atsakyti
Pilveliuk laba igražu turbūt gims dukrytė.
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2007 09 10, 15:34)
user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

na merginos jau cia buvo tikrai paskutinis bandymas nes pritersiau eteri ax.gif  doh.gif

Labai grazus darbeliai 4u.gif .O kas ten per baltas papuosimas ant megztuko,dekoratyvine juostele ar kas?
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2007 09 10, 15:00)
tie kutai geltonam megstuke, ideta nuotrauka is arciau tai matosi o jie padaryti neriant blush2.gif

labai gražu wub.gif , šaunuolė thumbup.gif
gal gali paaiškinti kaip tuos geltonus kutus padaryti g.gif , man reiktų skraistės kraštą apnerti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2007 09 10, 21:09)
Pilveliuk laba igražu turbūt gims dukrytė.



DUKRYTE JAU GIMUS biggrin.gif va jau greit astuoni men biggrin.gif

pikolina: baltas papuosimas dekoratyvine juostele blush2.gif

lauma g.gif bandau aiskinti nusineri pynute, tada paimi piestuka ar flamasteri ar linijuote ziurint kokio ilgio kutu nori,pridedi punute prie piestuko apsuki karta ir suneri zema kilpele paskui ddar karta, ir taip per visa pynutes ilgi viska neri su piestuku-tiksliau ant piestuko, po to kita eile dar reikia zemu stulpeliu be uzmetimo kad uztvirtinti, nes kitaip patempus viskas atsilaisvinsn na nezinau ar as cia ka aiskiai parasiau g.gif blush2.gif
Atsakyti
bandau ir as pasirodyti. jau senai buvau nusiziurejusi ta kostiumeli su drugeliais, tik be aprasymo nesiryzau megzti. ax.gif Bet gavosi visai neblogai

user posted image[/IMG]
Atsakyti
QUOTE(daimar @ 2007 09 13, 12:13)
bandau ir as pasirodyti. jau senai buvau nusiziurejusi ta kostiumeli su drugeliais, tik be aprasymo nesiryzau megzti.  ax.gif  Bet gavosi visai neblogai 

user posted image[/IMG]

Šauniai numezgei thumbup.gif Super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daimar @ 2007 09 13, 12:13)
bandau ir as pasirodyti. jau senai buvau nusiziurejusi ta kostiumeli su drugeliais, tik be aprasymo nesiryzau megzti.  ax.gif  Bet gavosi visai neblogai 

user posted image[/IMG]

Labai grazu ir kaklas taip idomiai padarytas thumbup.gif
Atsakyti
labai graži mergytė.
Atsakyti
QUOTE(daimar @ 2007 09 13, 13:13)
bandau ir as pasirodyti. jau senai buvau nusiziurejusi ta kostiumeli su drugeliais, tik be aprasymo nesiryzau megzti.  ax.gif  Bet gavosi visai neblogai 

labai graziai atrodo, o jau dukriukas koks laimingas thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyras blush2.gif O kakla dariau pagal nuotraukyte, tik gal atnarele platesne gavosi.
Atsakyti