Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

QUOTE(pilveliukas @ 2007 09 10, 15:00)
4u.gif tai dabar paaiskinkit ko nematot nes as tai viska matau ax.gif  o tie kutai geltonam megstuke, ideta nuotrauka is arciau tai matosi o jie padaryti neriant blush2.gif
Papildyta:

na ar matosi



as nematau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2007 09 10, 16:00)
4u.gif tai dabar paaiskinkit ko nematot nes as tai viska matau ax.gif  o tie kutai geltonam megstuke, ideta nuotrauka is arciau tai matosi o jie padaryti neriant blush2.gif
Papildyta:

na ar matosi

aš tai matau thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image


user posted image

user posted image

na merginos jau cia buvo tikrai paskutinis bandymas nes pritersiau eteri ax.gif doh.gif


Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2007 09 10, 15:34)


na merginos jau cia buvo tikrai paskutinis bandymas nes pritersiau eteri ax.gif  doh.gif


Matau jau bigsmile.gif labai grazu 4u.gif
Atsakyti
Pilveliukas ta suknytė su ramunėlėm wub.gif
Atsakyti
ax.gif aga atskira nunertos ir prisiutos ir nugarytej tas pats 4u.gif uzsiknisau kol kiekviena lapuka prisiuvau doh.gif
Atsakyti
Ir aš matau lotuliukas.gif labai gražu, labai labai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
aciu aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2007 09 10, 16:34)
user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

na merginos jau cia buvo tikrai paskutinis bandymas nes pritersiau eteri ax.gif  doh.gif


Ir as pagaliau pamaciau bigsmile.gif . Labai grazu thumbup.gif ,saunuole Pilveliuks
Atsakyti
QUOTE(Rugsti bambonke @ 2007 09 10, 14:16)
sveikos, darbstuolytes 4u.gif
As bandau savo lapkritinukei numegzti kepuryte, bet niekaip neiseina, neisivaizduoju dydzio, apimti padariau 40cm, o koks aukstis? lotuliukas.gif  tai per didele, tai per maza gaunasi blush2.gif

man kazkuri mama patare 12x12 cm 2 kvadratus numegsti ir juos i kruva sumegsti ir toks dydis turetu tikti naujagimiui. Tai kolkas tokiu ismatavimu kepuryte ir turiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sherla: 10 rugsėjo 2007 - 16:01
QUOTE(Dzine @ 2007 09 10, 14:40)
Ačiū 4u.gif  tai eik greičiau į tą dekretą, megsim kartu  lotuliukas.gif

Dabar dar kol galiu laiką ir darbelius skiriu vyresnėliui. ax.gif

QUOTE(pilveliukas @ 2007 09 10, 15:34)

na merginos jau cia buvo tikrai paskutinis bandymas nes pritersiau eteri ax.gif  doh.gif

Super nuostabūs darbeliai wub.gif
Atsakyti
Oi Pilveliuk,ir as panasia suknele neriu bigsmile.gif tik mano ilgom rankovem ir tamsiai melynos spalvos ax.gif
Atsakyti