Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

QUOTE(rimulia12 @ 2007 09 10, 13:00)
jurgitasta puikus darbelis. Per kiek laiko nunėrei?



QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2007 09 10, 13:09)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ir labai atrodo šilta ,ir manikenė  thumbup.gif


Aciu merginos 4u.gif . Nors man kazkaip nelabai tas darbas patinka. Gal kad siulai is isardytu megztiniu buvo g.gif . Kazkaip nekrenta taip kaip reikia g.gif
Neriau gal dvi savaites,bet su labai ilgom pertraukom blush2.gif ,nes ant galvos dvi panos pastoviai lipa doh.gif .

Pilveliuk,laaaabai maza nuotrauka,bet matosi,kad grazus darbelis.
Dzine thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dzine, Pilveliuk, Jurgitasa,
šaunuolės, labai gražūs darbeliai wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2007 09 10, 14:00)



Praso slaptazodzio verysad.gif
Atsakyti
[URL=user posted image]My Webpage[/URL]
Papildyta:
bandziau didesne ideti bet....aciu uz pagyras ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2007 09 10, 12:47)
http://i81.photobuck...ms/DSC01379.jpgna pagaliau prisiruosiai ir as parodyti savo darbelius tik nelabai moku nuotraukos ikelti tad bandau

gal galima didesne truputuka nuotrauka g.gif bet is pirmo zvilgsio atrodo grazus darbelis ir man dar kai geltona spalvyte patinka tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzine @ 2007 09 10, 12:54)

Labai gražūs darbeliai wub.gif Aš sakiau kai išeisiu į dekretą tada irgi lėliukui megsiu, o dabar dar mezgu savo dičkiui
Atsakyti
nelabai iseina nes telefonu fotkinta galiu motyva pabandyt ikelt

[URL=user posted image]user posted image[/URL]
Atsakyti
sveikos, darbstuolytes 4u.gif
As bandau savo lapkritinukei numegzti kepuryte, bet niekaip neiseina, neisivaizduoju dydzio, apimti padariau 40cm, o koks aukstis? lotuliukas.gif tai per didele, tai per maza gaunasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2007 09 10, 15:15)
nelabai iseina nes telefonu fotkinta galiu motyva pabandyt ikelt

[URL=user posted image]user posted image[/URL]

Oho kaip čia įdomiai padaryta su tokiais kutais g.gif
Atsakyti
[URL=user posted image]My Webpage[/URL]

cia kazkam prase slaptazodzio tai ikeliu taip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2007 09 10, 14:09)
Labai gražūs darbeliai  wub.gif Aš sakiau kai išeisiu į dekretą tada irgi lėliukui megsiu, o dabar dar mezgu savo dičkiui


Ačiū 4u.gif tai eik greičiau į tą dekretą, megsim kartu lotuliukas.gif

QUOTE(Rugsti bambonke @ 2007 09 10, 14:16)
sveikos, darbstuolytes 4u.gif
As bandau savo lapkritinukei numegzti kepuryte, bet niekaip neiseina, neisivaizduoju dydzio, apimti padariau 40cm, o koks aukstis? lotuliukas.gif  tai per didele, tai per maza gaunasi blush2.gif


Na žinok su tom kepurėm, tai doh.gif aš irgi numezgiau pagal tokią trikotažinę kažkieno atiduotą, bet įtariu didelė bus. o kraitelio dar nepirkau visų daiktelių, bet jaučiu reikia eiti nusipirkt kažkokią medžiaginę ir megzti maždaug tokio dydžio. juk vistiek ant kažkokios kitos dėsi.
Aš kur numezgiau, tai mama sako "tu čia sau?" doh.gif žodžiu ardysiu dar ax.gif

QUOTE(pilveliukas @ 2007 09 10, 14:20)
[URL=user posted image]My Webpage[/URL]

cia kazkam prase slaptazodzio tai ikeliu taip ax.gif


aš nematau nei per nuorodą, nei slaptažodžių neprašo, nei pav. nematau... kas ten per kutai geltoni, parooodyk dar 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif tai dabar paaiskinkit ko nematot nes as tai viska matau ax.gif o tie kutai geltonam megstuke, ideta nuotrauka is arciau tai matosi o jie padaryti neriant blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(pilveliukas @ 2007 09 10, 14:15)
nelabai iseina nes telefonu fotkinta galiu motyva pabandyt ikelt

[URL=user posted image]user posted image[/URL]

na ar matosi
Atsakyti