Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

Radau gan įdomų ir paprastą megztuką,. bet nelabai žinau kaip megti blush2.gif

megztukas
Atsakyti
QUOTE(tortilija @ 2007 09 04, 09:53)
noriu ir as pasirodyti ir pasigirti savo paskutiniuoju darbeliu  ax.gif
thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

pasigirsiu ir aš, nors dar ne visai baigtas - nepritvirtintos gėlės ir užsegimo nėra.Bus merginai į darželį, nuo pirmadienio pradės lankyt.
Atsakyti
QUOTE(tortilija @ 2007 09 04, 10:53)
noriu ir as pasirodyti ir pasigirti savo paskutiniuoju darbeliu  ax.gif
user posted image
user posted image

pirmoj foto modelis koks! pasakiska fotografija!
Atsakyti
user posted image

va, kątik baigiau. Kiap manot ar dar dekoruot kuo ar ne? Galvojau alyvinėm nertom gėlytėm...
Atsakyti
QUOTE(myte @ 2007 09 05, 03:16)
user posted image

va, kątik baigiau. Kiap manot ar dar dekoruot kuo ar ne? Galvojau alyvinėm nertom gėlytėm...


nu labai gražu 4u.gif aš kai mėgstu tokius neperkrautus modeliukus, tai sakyčiau nieko daugiau nereikia, puošnu iš rašto margumo, nu čia mano nuomonė, šiaip labai gražu drinks_cheers.gif
Mano dukra irgi prašo, kad jai numegzčiau, dabar sau skraistę mezgu tada jai bandysiu, o kaip ten taip priekyje gražiai suimta?Gal schemutę turi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(myte @ 2007 09 04, 20:31)
user posted image

pasigirsiu ir aš, nors dar ne visai baigtas - nepritvirtintos gėlės ir užsegimo nėra.Bus merginai į darželį, nuo pirmadienio pradės lankyt.


Nu labai faina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tik aš tavo vietoje nebūčiau dėjusi tų spalvotų gėlyčių-mano nuomone kažkaip jų per daug, užtenka tų viršuj (tik nesupyk, čia tik mano nuomonė 4u.gif ). Arba aš dar uždėčiau tokias pat žalias apačioje...
Bet idėja labai faina!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2007 09 04, 19:26)
Radau gan įdomų ir paprastą megztuką,. bet nelabai žinau kaip megti  blush2.gif

megztukas

Nerodo schmoll.gif

Myte liuks darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2007 09 05, 09:48)
Nerodo schmoll.gif

Myte liuks darbeliai thumbup.gif

O jūsų darbeliai tikrai gražūs wub.gif wub.gif wub.gif Tikiuosi kad ir aš greitai galėsiu pasigirti blush2.gif
Jau ir man neberodo blush2.gif Aš niekada nesu mezgusi to ripsiuko, tai tik tos vietos ir nežinau blush2.gif Pabandysiu įkelti kaip nuotrauką

user posted image

Atsakyti
nu bet jūs ir auksarankės thumbup.gif
aš irgi jau įpusėjau pirmą blyną ax.gif
Atsakyti
QUOTE(taburete @ 2007 09 05, 11:03)
nu bet jūs ir auksarankės thumbup.gif
aš irgi jau įpusėjau pirmą blyną ax.gif

Gausi pasirodyt, pasigirti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2007 09 05, 06:29)
nu labai gražu  4u.gif aš kai mėgstu tokius neperkrautus modeliukus, tai sakyčiau nieko daugiau nereikia, puošnu iš rašto margumo, nu čia mano nuomonė, šiaip labai gražu  drinks_cheers.gif
Mano dukra irgi prašo, kad jai numegzčiau, dabar sau skraistę mezgu tada jai bandysiu, o kaip ten taip priekyje gražiai suimta?Gal schemutę turi?  mirksiukas.gif


ten viduryje tiesiog daroma pynė ir iš abiejų jos pusių pridedama po akį gerojoje eilėje.

QUOTE(ai-and-ai @ 2007 09 05, 08:19)
Nu labai faina thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Tik aš tavo vietoje nebūčiau dėjusi tų spalvotų gėlyčių-mano nuomone kažkaip jų per daug, užtenka tų viršuj (tik nesupyk, čia tik mano nuomonė 4u.gif ). Arba aš dar uždėčiau tokias pat žalias apačioje...
Bet idėja labai faina!!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif


kažkaip nuobodžiai atrodė, tai pirmiausia buvo uždėtos tos margos, po to ant kaklo...sakai dar dėt megztinio apačioje? nebus per daug g.gif nors jos visos dar nepritvirtintos, tai galima eksperimentuot smile.gif
Atsakyti