Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 08 26, 22:07)
labai ačiū už šitą paveiksliuką
user posted image,
siūlės nesimato  thumbup.gif  thumbup.gif

Paveiksliuko nerodo..... bet gal siuvai pagal mano nupasakojima ir paveiksliuka? thumbup.gif tai smagu jei kam pasigelbejau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(rimmi @ 2007 08 27, 03:42)
user posted image

Saunumelis bigsmile.gif na ie sedenrus merginos kuriate....
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2007 08 27, 08:11)
Paveiksliuko nerodo..... bet gal siuvai pagal mano nupasakojima ir paveiksliuka? thumbup.gif  tai smagu jei kam pasigelbejau  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

aha, pagal tą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimmi @ 2007 08 27, 04:42)
Nespėjau nuotraukytę padaryti mažesnę  ohmy.gif atsiprašau. gal tą žinutę galima ištrinti? tuo tikslu įdedu mažesnę smile.gif

šiandien baigiau savo džiaugsmeliui kepuriuką smile.gif tik dar nespėjau išskalbti. labai norėjosi parodyti.

Kokia graži uogytė, Ir aš noriu tokią savo kruopai nurakalioti.
O kaip reikia kepurytes megsti ir iš kokių siūliukų mezgėt?
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2007 08 27, 09:59)
Kokia graži uogytė, Ir aš noriu tokią savo kruopai nurakalioti.
O kaip reikia kepurytes megsti ir iš kokių siūliukų mezgėt?


Ačiū smile.gif

aš kepurytes dažniausiai mezgu 5 virbalais. Šita megzta iš medvilninių siūlų, Nr.2,5 virbalais. čia viskas labai paprasta, viską padaro aplikacija.
Atsakyti
Nuostabi uogytė-kepurytė thumbup.gif
Labai papuoš mergytę smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau kokia uoga graži!!!!!!! thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
noriu savo mazylei nunerti suknute kitai vasarai (kol nunersiu tai ir ateis vasara blush2.gif ), bet nelabai zinau nuo kurio galo pradet, t.y. nuo virsaus? ir gal kas turit kokiu paprastuciu schemuciu?
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2007 08 28, 13:46)
sveikutes  4u.gif
noriu savo mazylei nunerti suknute kitai vasarai (kol nunersiu tai ir ateis vasara  blush2.gif ), bet nelabai zinau nuo kurio galo pradet, t.y. nuo virsaus? ir gal kas turit kokiu paprastuciu schemuciu?


Aš savo dukrytei nėriau į viršų nuo juosmens (ir kakliukui didesnę iškirptę palikau) ir rankovytes be jokių schemučių. Tiesiog 1pynelės kilpa, 3 stulpeliai su užmetimu... O jau paskui pagal schemutę sijonuką prinėriau ir rankogaliukus apnėriau. kelis psl atgal esu įdėjus nuotraukytę ax.gif

Tik mano mažoji dar tik 3 mėnesiukų, tai nedidukės ir suknelės reikėjo smile.gif nors iš plonų siūliukų nėriau, tai darbo užteko. doh.gif
Atsakyti
Pasigirsim:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2007 08 29, 16:03)
Pasigirsim:
user posted image


Labai grazu ir puosnu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2007 08 29, 16:12)
Labai grazu ir puosnu wub.gif

Na dar siūliukai yra su blizgesiu, realybėj šventiškiau atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2007 08 29, 16:17)
Na dar siūliukai yra su blizgesiu, realybėj šventiškiau atrodo  wub.gif


O kokie cia siuliukai?
Atsakyti