Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

QUOTE(jurka @ 2007 08 22, 23:00)
Na ką, bandom, tikiuosi pavyks smile.gif

http://public.fotki....asisrastas.html


clap.gif saunu...pavyko....Tai dabar sudejus mano pasakojima ir paveiksleli gal bus visoms aiskiau bigsmile.gif tai sekmes bandant.... tai tikrai geras metodas ir svarbiausiai kad nesimato jog susiutas mezginys tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jurka @ 2007 08 23, 00:00)
Na ką, bandom, tikiuosi pavyks smile.gif

http://public.fotki....asisrastas.html

mirksiukas.gif
Papildyta:
Aš irgi tos technikos ne visada suprantu  doh.gif  ką padarysi...

RODO RODO thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(dorin @ 2007 08 23, 00:08)
Na yra toks patogus puslapis nuotraukom talpinti: http://talpink.lt/

Tai cia is kompo isikeli nuotrauka, paspaudi talpinti, ir nukopijuoji adresiuka "nuoroda forumui".

Ačiū reiks pasinaudoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2007 08 22, 23:46)
O as ka tik perziurejau,man viskas kuo puikiausiai atsidare bigsmile.gif  thumbup.gif . Jurka,apziurejau ir kitus tavo darbelius,niu  thumbup.gif tikiuosi nieko tokio blush2.gif


Žinoma nieko tokio biggrin.gif ačiū už komplimentus 4u.gif blush2.gif

Ir šaunu, kad dabar matosi, matyt tikrai tuo metu buvo truputuką apsikrovęs tinklalapis...
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 08 17, 14:26)
Aš praeitą žiemą štai tokį sarafaną-liemenę mezgiau...

user posted image


tiesiog nuostabu wub.gif
labai labai grazus sarafanas thumbup.gif man irgi reikia dar ir dukrytes,kad galeciau megzti tokius grozius g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos, mamos
įlindau pasidairyti jūsų grožybių ir nutariau jungits prie jūsų temelės 4u.gif
kol kas pasirodyt neturiu ką, dar nebaigiau suknytės krikštynoms, bet jau į pabaigą doh.gif
gal yra žinančių ir mokančių nerti kepurytes? na, kad prie krikšto suknytės tiktų, nors pupos plaukučiai netrumpi, tai galvoju gal iš viso neslėpti jos grožio wub.gif blush2.gif

neseniai neiškenčiau ir nusipirkau storesnių siūliukų (50 vilna 50 akrilas). tai jau svojoju greičiau baigti šį darbe,lį ir pradėti ką nors vėsesniems orams.
gal turite kokių idėjų ir gražių modeliukų pvz rudeniui? na, kokią nors skraistę (neturiu supratimo nuo ko jas pradėti blush2.gif , bet man labai gražu wub.gif) ar šiaip megztuką. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, auksarankės 4u.gif
Teikiu Jūsų visagaliam teismui dar ”šiltą” sijonuką-sarafaniuką. Manekenės po ranka neturiu, pažadu vėliau nufotografuoti, nes nesitveriu kailyje pasigirti. Esmė tame, kad tik vieną kartą teko ardyti (mano ruibuliukė neįtilpo į dvimetės standartus). Nes kitais kartais tai ir po tris-keturis kartus prisieidavo ardyti ir vėl iš naujo narplioti. mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Padėkite mergičkos, reikia numegsti dukrai puošnų megstuką (turiu baltos angoros), gal kas turite puošnių megstukų pavyzdžių..............
Laaaaaaaaaaaaaabai prašau wub.gif
Atsakyti
labai ačiū už šitą paveiksliuką
user posted image,
siūlės nesimato thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(melisyte @ 2007 08 26, 21:23)
Sveikos, auksarankės 4u.gif
Teikiu Jūsų visagaliam teismui dar ”šiltą” sijonuką-sarafaniuką. Manekenės po ranka neturiu, pažadu vėliau nufotografuoti, nes nesitveriu kailyje pasigirti. Esmė tame, kad tik vieną kartą teko ardyti (mano ruibuliukė neįtilpo į dvimetės standartus). Nes kitais kartais tai ir po tris-keturis kartus prisieidavo ardyti ir vėl iš naujo narplioti.  mirksiukas.gif
user posted image

LABAI GRAZUS SARAFANIUKAS thumbup.gif
Atsakyti
Nespėjau nuotraukytę padaryti mažesnę ohmy.gif atsiprašau. gal tą žinutę galima ištrinti? tuo tikslu įdedu mažesnę smile.gif

šiandien baigiau savo džiaugsmeliui kepuriuką smile.gif tik dar nespėjau išskalbti. labai norėjosi parodyti.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimmi: 27 rugpjūčio 2007 - 02:43
QUOTE(rimmi @ 2007 08 27, 02:42)
Nespėjau nuotraukytę padaryti mažesnę  ohmy.gif atsiprašau. gal tą žinutę galima ištrinti? tuo tikslu įdedu mažesnę smile.gif

šiandien baigiau savo džiaugsmeliui kepuriuką smile.gif tik dar nespėjau išskalbti. labai norėjosi parodyti.

user posted image

user posted image

Tiesiog uogelė! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Super šaunu!!
Atsakyti
QUOTE(rimmi @ 2007 08 27, 03:42)
Nespėjau nuotraukytę padaryti mažesnę  ohmy.gif atsiprašau. gal tą žinutę galima ištrinti? tuo tikslu įdedu mažesnę smile.gif
šiandien baigiau savo džiaugsmeliui kepuriuką smile.gif tik dar nespėjau išskalbti. labai norėjosi parodyti.
Aš irgi noriu tokią skanią mažajai suorganizuoti smile.gif thumbup.gif kepurytė super!
Atsakyti