Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

QUOTE(artita @ 2007 08 21, 11:47)
nors mano močiutė mane vis išbrokuodavo už tokį darbą  blush2.gif , sako duok jau aš tau susiųsiu....bet deja verysad.gif  jau dabar teks pačiai ir toliau vašeliu megzti  smile.gif


O man taip patogu ardyti savo mezginius mirksiukas.gif Patraukei už vieno siūlo ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
pagaliau ir as prisruosiau parodyt kelis savo darbelius blush2.gif

http://public.fotki....mano-darbeliai/
Atsakyti
QUOTE(egverb @ 2007 08 21, 14:16)
pagaliau ir as prisruosiau parodyt kelis savo darbelius  blush2.gif

http://public.fotki....mano-darbeliai/


Gražūs kepuriukai 4u.gif mirksiukas.gif
Ir aš ruošiuosi nunerti savo mergytei kepuriuką, tik niekaip neapsisprendžiu kaip...
Atsakyti
kol kas neriu draugiu dukrytems kepuriukus, nes pati dar neturiu leliaus (o noriu labai labai, su vyru einam ta linkme, tik neaisku kada tas gandras aplankys ir mus)
Atsakyti
QUOTE(egverb @ 2007 08 21, 16:02)
kol kas neriu draugiu dukrytems kepuriukus, nes pati dar neturiu leliaus (o noriu labai labai, su vyru einam ta linkme, tik neaisku kada tas gandras aplankys ir mus)

Kai labai nori, lauki ir stengiesi mirksiukas.gif visada pasiseka. Ir jums pasiseks, tik turite sulaukti savo laiko bigsmile.gif o tada ir tu dziaugsiesi budama nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2007 08 21, 11:22)
megzti galiu daug daug ir ilgai....bet kai reikia susiūti  doh.gif , aš tai šonus vašeliu sumezgu, nesiūnu, akd reikalui esant tik patrauki ir visa siūlė išsiardo...bet dažniausiai būna, kad mano mezginys dar ilgokai guli iš atskirų gabalų,kol susiūnu  blush2.gif

o man labiausiai patinka tas procesas kai jau belieka susiuti detales ir matosi jau tikslus bei aiskus rankdarbis thumbup.gif
man tai labai graziai gaunasi susiuti blush2.gif drauge isdave paslapti kaip reikia graziai padaryti. Net pati kartais sunkiai atskiriu kur susiutos detales bigsmile.gif
Noreciau su jumis paslaptimi pasidalinti :0 bet nezinau kaip nupasakoti
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2007 08 21, 18:20)

Noreciau su jumis paslaptimi pasidalinti :0 bet nezinau kaip nupasakoti


niu niu, prašom prašom bandyt nupasakot....mažu ir man pavyks gražiai susiūt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2007 08 21, 18:41)
niu niu, prašom prašom bandyt nupasakot....mažu ir man pavyks gražiai susiūt blush2.gif

hmmm g.gif reikia is gerosios puses pasiimti dvi detales. Tarp paskutines akies ir tarp pries paskutines akies kabintu su adata siula. Pirma vienai detalei, po to antrai detalei ir vel pirmajai ir t.t. doh.gif na gaunasi kad dvi detales susijungia tokia kaip gyvatele cray.gif siaubas, nemoku papasakoti
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2007 08 21, 23:19)
hmmm  g.gif reikia is gerosios puses pasiimti dvi detales. Tarp paskutines akies ir tarp pries paskutines akies kabintu su adata siula. Pirma vienai detalei, po to antrai detalei ir vel pirmajai ir t.t.  doh.gif na gaunasi kad dvi detales susijungia tokia kaip gyvatele  cray.gif siaubas, nemoku papasakoti


blink.gif ogo.....arba labai sudėtinga arba nieko nesupratau doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2007 08 22, 07:09)
blink.gif ogo.....arba labai sudėtinga arba nieko nesupratau doh.gif  mirksiukas.gif

nera sunku blink.gif tik as nemoku nupasakoti doh.gif vakar radau vienoje knygoje paveiksliuka, bet neturiu kur nuskanuoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2007 08 22, 10:11)
nera sunku blink.gif tik as nemoku nupasakoti  doh.gif vakar radau vienoje knygoje paveiksliuka, bet neturiu kur nuskanuoti  verysad.gif

Kada galėsi tuomet nuskanavus įmesk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2007 08 22, 09:23)
Kada galėsi tuomet nuskanavus įmesk  mirksiukas.gif

gal reikia pabandyti nufotografuoti? na vakare pabandysiu
Atsakyti