Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

Laukiam, oi kaip laukiam nuotraukyčių sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(anastazas @ 2007 07 19, 15:50)
ačiū  blush2.gif  4u.gif


Labai noreciau pirmojo, nerto, pavyzdzio schemute gauti blush-anim-cl.gif.
Buciau labai dekinga smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Oresta3 @ 2007 07 19, 19:17)
Sveikutes , tikiuosi nesupyksit jei nerta idesiu ax.gif
user posted image
Papildyta:
Cia kai buvau nescia meszgiau
user posted image
Papildyta:
ir dar liemenyte
user posted image


Kaip cia man taip? Ne i ta zinute atakyma parasiau biggrin.gif blush2.gif
Norejau tu kelnyciu nerimo schemutes 4u.gif
Atsakyti
Bandziau dabar pasiskaitineti kaip ta nuotrauka ikelti ir supratau, kad teks internetiniame kokiame nors puslapyje isikelti pirmiausia nuotraukeles, nes bent jau man neleidzia tiesiai is kompiuterio cia ikelti. Ar ir jums taip? Juk 100 zinuciu tai turiu parasiusi.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(melisyte @ 2007 08 20, 10:55)
mano storuliukei standartiniai išmatavimai netinka. Per mažas doh.gif Vos neverkiau, šitiek darbo, visą dieną mezgiau, net rankas skauda cry.gif

As tokiu atveju neardau viso mezgfinio, o papildomai numezgu kokio reikia plocio juostele tokiu paciu rastu ir dailiai prisiunu prie jau numegzto darbo thumbup.gif taip susitaupo laikas, o svarbiausiai nervukai ax.gif
Atsakyti
Štai ir mano mažosios krikštynų suknelė smile.gif

user posted image

Tikiuosi pamatysit ir lauksiu komentarų ax.gif

http://public.fotki....kstynos103.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurka: 21 rugpjūčio 2007 - 09:33
QUOTE(jurka @ 2007 08 21, 11:30)
Štai ir mano mažosios krikštynų suknelė smile.gif




Niu Jurka tikrai labai grazi suknyte thumbup.gif . O tavo dukryte kokia fainuole,taip ir norisi pciupinet bigsmile.gif bigsmile.gif blush2.gif .

P.s.: man visda patys graziausi drabuzeliai,kuriuos mamos savo vaikams pacios padaro


Atsakyti
QUOTE(jurka @ 2007 08 21, 11:30)
Štai ir mano mažosios krikštynų suknelė smile.gif

user posted image

Tikiuosi pamatysit ir lauksiu komentarų  ax.gif

http://public.fotki....kstynos103.html

Pasaka kaip gražu, ojau kaip kruopščiai pagarta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2007 08 21, 09:24)
As tokiu atveju neardau viso mezgfinio, o papildomai numezgu kokio reikia plocio juostele tokiu paciu rastu ir dailiai prisiunu prie jau numegzto darbo  thumbup.gif  taip susitaupo laikas, o svarbiausiai nervukai  ax.gif

Kad aš labai nemėgstu siūti. Viską stengiuosi megzti taip, kad kuo mažiau būtų siūlių. Ir sarafaną megzčiau su mielu noru ant 5 virbalų, kad tik nereikėtų šoninių siūlių siūti, bet nežinau kaip tai daroma. Kažkada kai savo vaikams mezgiau (prie cielus 20 metų) tai trintukus naudojau ant galų virbalų užmauti, o dabar, tokiame technikos amžiuje, būtų lyg ir gėda. blush-anim-cl.gif
Jurka, gražu, o svarbiausia - savo darbo. Yra kuo pasigirti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(melisyte @ 2007 08 21, 12:05)
Kad aš labai nemėgstu siūti. Viską stengiuosi megzti taip, kad kuo mažiau būtų siūlių. Ir sarafaną megzčiau su mielu noru ant 5 virbalų, kad tik nereikėtų šoninių siūlių siūti, bet nežinau kaip tai daroma. Kažkada kai savo vaikams mezgiau (prie cielus 20 metų) tai trintukus naudojau ant galų virbalų užmauti, o dabar, tokiame technikos amžiuje, būtų lyg ir gėda.  blush-anim-cl.gif
Jurka, gražu, o svarbiausia - savo darbo. Yra kuo pasigirti thumbup.gif


megzti galiu daug daug ir ilgai....bet kai reikia susiūti doh.gif , aš tai šonus vašeliu sumezgu, nesiūnu, akd reikalui esant tik patrauki ir visa siūlė išsiardo...bet dažniausiai būna, kad mano mezginys dar ilgokai guli iš atskirų gabalų,kol susiūnu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2007 08 21, 11:22)
megzti galiu daug daug ir ilgai....bet kai reikia susiūti  doh.gif , aš tai šonus vašeliu sumezgu, nesiūnu, akd reikalui esant tik patrauki ir visa siūlė išsiardo...bet dažniausiai būna, kad mano mezginys dar ilgokai guli iš atskirų gabalų,kol susiūnu  blush2.gif

Kaip aš tau pritariu drinks_cheers.gif Ir aš siūles vąšeliu sumezgu.
Atsakyti
QUOTE(melisyte @ 2007 08 21, 12:24)
Kaip aš tau pritariu  drinks_cheers.gif  Ir aš siūles vąšeliu sumezgu.


nors mano močiutė mane vis išbrokuodavo už tokį darbą blush2.gif , sako duok jau aš tau susiųsiu....bet deja verysad.gif jau dabar teks pačiai ir toliau vašeliu megzti smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už gražius žodžius ax.gif

[quote=jurgitasta,2007 08 21, 10:38]
Niu Jurka tikrai labai grazi suknyte thumbup.gif . O tavo dukryte kokia fainuole,taip ir norisi pciupinet bigsmile.gif bigsmile.gif blush2.gif .

o dukrytė tikrai fainuolė 4u.gif biggrin.gif aš irgi ja neatsidžiaugiu wub.gif ačiū
Atsakyti