Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

QUOTE(melisyte @ 2007 08 17, 14:09)
Mielosios mezgėjėlės, pabaigusi megztinuką taip įsismarkavau, kad jau nesitveriu kailyje pradėti sarafaną (kol nunarpliosiu, ateis ir šaltas rudenėlis). Gal kuri nors kažką panašaus esate mezgusios? Labai prašyčiau ir būčiau didžiai dėkinga už patarimus ir brėžinuką. aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif


Aš praeitą žiemą štai tokį sarafaną-liemenę mezgiau...

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
o cia tai aukstasis pilotazas. man labai grazu vienos spalvos siulais bet su rastais megsti dalykeliai thumbup.gif
Atsakyti
Misty šaunuolė 4u.gif Labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Misty, labai gražu. Ir aš norėčiau numegzti tokį sarafaniuką savo mažajai, bet kad aš dar neįvaldžiusi tokio aukšto pilotažo. Man pasižiūrėjus į tavo raštus - MISTIKA. Aš gal jau niekada neišmoksiu tokių grožybių. O už idėją labai dėkoju. Manau kad padės. Pradedu narplioti. Pažiūrėsiu, kas gausis. Jeigu bus ką rodyti - pasigirsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
MISTY,waaauu wub.gif
o ten fonas tai lokes peda megztas šalis ar apklotas? g.gif

labai labai gražu bigsmile.gif
Atsakyti
Misty laaaaabaaaai gražuuuuu wub.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už pagyrimus 4u.gif

Melisyte, džiaugiuosi, jei kuo pasitarnavau biggrin.gif


QUOTE(siaudukes @ 2007 08 17, 19:57)
MISTY,waaauu wub.gif
o ten fonas tai lokes peda megztas šalis ar apklotas? g.gif

labai labai gražu  bigsmile.gif


Tas fonas - tai mano dukrytės pledukas (nežinau, ar tas raštas lokės pėda vadinasi g.gif )
Atsakyti
Pradėjau narplioti sarafaną. Vos ne visą priekį numezgiau, vakare atvažiavo ”modelis” lotuliukas.gif Ir ką manote, mano storuliukei standartiniai išmatavimai netinka. Per mažas doh.gif Vos neverkiau, šitiek darbo, visą dieną mezgiau, net rankas skauda cry.gif
Šiandien pradedu iš naujo.
Atsakyti
QUOTE(melisyte @ 2007 08 20, 11:55)
Pradėjau narplioti sarafaną. Vos ne visą priekį numezgiau, vakare atvažiavo ”modelis” lotuliukas.gif  Ir ką manote, mano storuliukei standartiniai išmatavimai netinka. Per mažas doh.gif Vos neverkiau, šitiek darbo, visą dieną mezgiau, net rankas skauda cry.gif
Šiandien pradedu iš naujo.

Tuomet linkiu kantrybės ir lauksim rezultatų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(melisyte @ 2007 08 20, 10:55)
Pradėjau narplioti sarafaną. Vos ne visą priekį numezgiau, vakare atvažiavo ”modelis” lotuliukas.gif  Ir ką manote, mano storuliukei standartiniai išmatavimai netinka. Per mažas doh.gif Vos neverkiau, šitiek darbo, visą dieną mezgiau, net rankas skauda cry.gif
Šiandien pradedu iš naujo.
console.gif
Atsakyti
O as tik penktadieni baigiau savo dukrytei nerti suknele krikstynoms. Krikstynos vyko sestadieni biggrin.gif bet spejau. Gaila, kad daug nuotraukyciu issitryne netycia... Bet savo mazyles suknute vis tiek ikelsiu jeigu sugebesiu, dar to nedariau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jurka @ 2007 08 20, 12:54)
O as tik penktadieni baigiau savo dukrytei nerti suknele krikstynoms. Krikstynos vyko sestadieni  biggrin.gif  bet spejau. Gaila, kad daug nuotraukyciu issitryne netycia... Bet savo mazyles suknute vis tiek ikelsiu jeigu sugebesiu, dar to nedariau wink.gif

Oi kaip laukiam bigsmile.gif
Atsakyti