Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(4dalis)

QUOTE(niuma @ 2007 08 12, 17:29)
Lygtai buvo atskira temukė apie krikšto rūbelius  mastau.gif
Na, bet čia kelios idėjos smile.gif

user posted image




Sveikutes auksarankes 4u.gif

Gal kas nors turit sito grozio schema? Arba kas paaiskint galit taip kad paprastas mirtingasis suprastu g.gif .
Atsakyti
Sveikos, mielosios! Kokia 20 puslapių atgal kreipiausi pas jus pagalbos. Kiek gavusi patarimų, kiek pati pamąsčiusi, pabandžiau nunarplioti megztuką anūkėlei. Va kas gavosi. Atiduodu jūsų teismui (tik labai nepeikit, tai mano pradžia po ilgo, labai ilgo nemezgimo).
user posted image
Atsakyti
QUOTE(melisyte @ 2007 08 16, 16:46)
Sveikos, mielosios! Kokia 20 puslapių atgal kreipiausi pas jus pagalbos. Kiek gavusi patarimų, kiek pati pamąsčiusi, pabandžiau nunarplioti megztuką anūkėlei. Va kas gavosi. Atiduodu jūsų teismui (tik labai nepeikit, tai mano pradžia po ilgo, labai ilgo nemezgimo).
user posted image


Melisyte,labai dailus megztukas. Toks minkstutis ir purutis atrodo thumbup.gif . Labai idomi apykakle bigsmile.gif . Manau,kad anukele tikrai bus labai patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(melisyte @ 2007 08 16, 15:46)
Sveikos, mielosios! Kokia 20 puslapių atgal kreipiausi pas jus pagalbos. Kiek gavusi patarimų, kiek pati pamąsčiusi, pabandžiau nunarplioti megztuką anūkėlei. Va kas gavosi. Atiduodu jūsų teismui (tik labai nepeikit, tai mano pradžia po ilgo, labai ilgo nemezgimo).
user posted image

Super.... tik manekenes truksta biggrin.gif
Atsakyti
melisyte kaip galima peikti, kai taip gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2007 08 16, 17:03)
Super.... tik manekenes truksta  biggrin.gif

Kad labai nemėgsta matuotis. Ir dabar prikalbinau tiktai pažadėjusi kažkuo skaniu pavaišinti (po matavimosi gavo saldainiuką). Mielosios, sakykit, ar gerai taip megztukui rankovės? Man labai nesigauna jas ”įstatyti”, tai aš pasilengvinau - pridedu akių ir mezgu iš karto. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(melisyte @ 2007 08 16, 18:14)
Kad labai nemėgsta matuotis. Ir dabar prikalbinau tiktai pažadėjusi kažkuo skaniu pavaišinti (po matavimosi gavo saldainiuką). Mielosios, sakykit, ar gerai taip megztukui rankovės? Man labai nesigauna jas ”įstatyti”, tai aš pasilengvinau - pridedu akių ir mezgu iš karto. lotuliukas.gif

O koks kam skirtumas, kaip rankovės megztos mirksiukas.gif . Vaikams dar geriau, kad mažiau siūlių yra, o atrodo tikrai puikiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(melisyte @ 2007 08 16, 19:14)
Kad labai nemėgsta matuotis. Ir dabar prikalbinau tiktai pažadėjusi kažkuo skaniu pavaišinti (po matavimosi gavo saldainiuką). Mielosios, sakykit, ar gerai taip megztukui rankovės? Man labai nesigauna jas ”įstatyti”, tai aš pasilengvinau - pridedu akių ir mezgu iš karto. lotuliukas.gif



O as tik dabar pastebejau,kad cia tokios rankoves bigsmile.gif ,dar nebuvau taip macius blush2.gif . O gal galima placiau apie tai kaip tai padaryt?
Melisyte, o tai kaip cia rankogaliai padaryti?g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitasta: 16 rugpjūčio 2007 - 17:44
QUOTE(melisyte @ 2007 08 16, 15:46)
Sveikos, mielosios! Kokia 20 puslapių atgal kreipiausi pas jus pagalbos. Kiek gavusi patarimų, kiek pati pamąsčiusi, pabandžiau nunarplioti megztuką anūkėlei. Va kas gavosi. Atiduodu jūsų teismui (tik labai nepeikit, tai mano pradžia po ilgo, labai ilgo nemezgimo).
user posted image


Kad ir norėdamas nesupeiksi wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2007 08 16, 18:42)
O as tik dabar pastebejau,kad cia tokios rankoves bigsmile.gif ,dar nebuvau taip macius blush2.gif . O gal galima placiau apie tai kaip tai padaryt?
Melisyte, o tai kaip cia rankogaliai padaryti?g.gif

O! Aš jau kaip pakylėta 4u.gif Labai mane pamaloninote
aciuks.gif aciuks.gif
Nugara. Pradedu megzti nuo apačios. Iki pažastų mezgu lygiai, tada iš vienos ir kitos pusės pridedu rankovių akis ir toliau mezgu. Padarau nežymų kaklo iškirpimą ir užbaigiu. Priekius abu mezgu atskirai. Aš ir kilpas mezgu iš karto, neprisiuvant. Tada susiuvu viską ką reikia , rankovių gale surenku akis (tiek, kad laisvai tilptų plaštaka) ir mezgu kaip kojinę (ant 4 virbalų). Man mažiau siūlių gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(meduke @ 2007 08 15, 17:01)
mamytes, gal galit patarti kur galeciau rast miegmaisiuku megztu pavyzdeliu.

apie vokelius,miegmaišius čia
Atsakyti
Mielosios mezgėjėlės, pabaigusi megztinuką taip įsismarkavau, kad jau nesitveriu kailyje pradėti sarafaną (kol nunarpliosiu, ateis ir šaltas rudenėlis). Gal kuri nors kažką panašaus esate mezgusios? Labai prašyčiau ir būčiau didžiai dėkinga už patarimus ir brėžinuką. aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti