Įkraunama...
Įkraunama...

Kada leisti vaiką į mokyklą?

4u.gif pritariu tau GudruteM, aš irgi taip galvoju.Mano vaikui bus 5 su puse kai eis į pariuošiamą, o 6 su pusę kai į mokykla.jai savo grupėj bendraamžių neįdomu, neturi ką veikti, ir šiaip gabi ko laikyt su vaikais, dar ir todėl taip nutarėm nes aš ėjau 7 su puse ir buvau vyriausia savo klasėje, nekaip jaučiausi, o vyras 6 su puse ir sakė labai gerai,jis ankščiau ir baigė, o aš dar metus tryniau suolus nors esame vienmečiai.Taigi kiekvienas sprendžia pagal vaiką. thumbup.gif
Atsakyti
Mano 6.5 eis i paruosiama,nors jau pradeda skaityt- pati perskaito pavadinimus ,atskirus zodzius ir mazosiomis ir didziosiomis raidemis.Darzelyje visa grupe panasaus amziaus ir tik viena mergaite eis i pirma klase.Taigi manau ner ko mums skubet.tarp klasioku nebus vyriausia. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(skriba @ 2007 07 03, 16:47)
Kažkada ir pati maniau, kad leisiu 6 metų. Deja, suprotingėjau. Kam iš vaiko atimti vaikystę. Spės tų mokslų įkabinti. Pati esu pedagogė, ir nei vieno nei kito neleisiu 6 metų. Su mūsų mokyklų programomis. Absurdas. Paskui pačios klausiame savęs - kodėl tie vaikai tokie ligoti, tokie nervuoti?  Kad ir kokia mokykla, kokia mokytoja puiki, deja. Čia yra krūvis.Vjuk pats gražiausias amžiaus tarpsnis. Gal esu kategoriška, bet. . . 4u.gif

thumbup.gif Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikute!
Patarkyt! Mano dukrytei sausio men sueis 6 metai, galvojau i paruosiamaja leist kitais metais-tai bus 6.8, o i pirma klase iseina kad eis tik beveik 8 metu. Ka daryt? Gal siais metais reikejo i paruosiamaja leist, be to ji pati praso i mokykla labai g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Flamme~ @ 2007 07 19, 15:29)
sveikute!
Patarkyt! Mano dukrytei sausio men sueis 6 metai, galvojau i paruosiamaja leist kitais metais-tai bus 6.8, o i pirma klase iseina kad eis tik beveik 8 metu. Ka daryt? Gal siais metais reikejo i paruosiamaja leist, be to ji pati praso i mokykla labai  g.gif

Na tai leisk,tegul eina,svarbu noras yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2007 07 19, 15:40)
Na tai leisk,tegul eina,svarbu noras yra mirksiukas.gif

Va dar idomu, ar jau ne per velu uzsirasyt...
Atsakyti
QUOTE(~Flamme~ @ 2007 07 19, 16:41)
Va dar idomu, ar jau ne per velu uzsirasyt...


Cia nuo darzelio, aukletoju ir vedejos priklauso. Manau, kad nebutu problemu. Na aisku, as cia apie savo darzeli sprendziu smile.gif Susirask vedeja, prispausk prie sienos - ir viskas bus gerai cool.gif
Atsakyti
Į pirmą klasę geriausiai leisti nuo 7 metukų, nes vaikiukai dažnai būna tam jau pasiruošę, subrendę.
Atsakyti
QUOTE(rasitar @ 2007 07 19, 20:20)
Į pirmą klasę geriausiai leisti nuo 7 metukų, nes vaikiukai dažnai būna tam jau pasiruošę, subrendę.

Priklauso nuo vaiko, kitas ir 6 metų puikiausiai subrendęs keliauti į mokyklą
Atsakyti
QUOTE(rasitar @ 2007 07 19, 20:20)
Į pirmą klasę geriausiai leisti nuo 7 metukų, nes vaikiukai dažnai būna tam jau pasiruošę, subrendę.

Cia nuo kiekvieno vaiko priklauso.Vienas jau penkeriu sulaukes i mokykla verziasi,o kitas net septyneriu nenori eiti.
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2007 07 20, 10:36)
Cia nuo kiekvieno vaiko priklauso.Vienas jau penkeriu sulaukes i mokykla verziasi,o kitas net septyneriu nenori eiti.

Tai lyg tą patį ir sakiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2007 06 14, 13:42)
blink.gif nu geras, o ką man daryt, jei tikrai neapsisprendžiu schmoll.gif jei neleisiu ateinančiais metais, tai vaikinas mokyklą pradės lankyti 7,9 vos ne aštuonių metų doh.gif O dabar sunku ką ir pasakyt, nes mokslas visiškai neįdomus, kas iš to kad raides kelias ir skaičius žinome, o daugiau schmoll.gif mums svarbiau loginiai mąstymai puzles dėliojant o ne skaičiuojant unsure.gif mamtyt jaučiasi tėvo įtaka, kai 4 vaikas prievarta buvo mokinamas verysad.gif

[tu visiskai teisi cool.gif ,prievarta negerai ir labai negerai,mano sunciui 5.4 metu ir dabar mokinomes eilerasti ,tikrai lengvas,bet jis nenorejo mokytis,o as pagalvojau kad jau laikas ismokt,nes i darza mazai ejo,ligos puole,tai galvoju namuose pasimokyt,bet padariau klaida kad mokinaupries jo nora,dabar jis visai nenori mokytis,pazista raides paraso savo varda,zino skaicius ly g jau ir sudedineja,bet kad atsisest ir pasimokin daugiau tai ner sansu, verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanta.l @ 2007 07 24, 10:09)
[tu visiskai teisi cool.gif ,prievarta negerai ir labai negerai,mano sunciui 5.4 metu ir dabar mokinomes eilerasti ,tikrai lengvas,bet jis nenorejo mokytis,o as pagalvojau kad jau laikas ismokt,nes i darza mazai ejo,ligos puole,tai galvoju namuose pasimokyt,bet padariau klaida kad  mokinaupries jo nora,dabar jis visai nenori mokytis,pazista raides paraso savo varda,zino skaicius ly g jau ir sudedineja,bet kad atsisest ir pasimokin daugiau tai ner sansu, verysad.gif

as tai vis pasiskaitau tokias temeles ir vis pagalvoju ar siais laikais vaikas i pirma klase turi ateit mokedamas skaityt ar ne?? g.gif
mano suniukui jau 4,5 bet raideliu dar nei vienos nepazysta paskaiciuoja tiki ribose iki 5 g.gif doh.gif tai cia blogai,? idomu kaip cia ir kada pradet su tuom uzsiimt, nes vieni sako kad nereik mokint jei nesi pedagogas nes gali klaidingai ismokint g.gif doh.gif a kai paziuriu kitu vaikuciai jau 4-5 metuku pradeda skaityt, tai mano vadinas biski atsilieka g.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti