Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

QUOTE(R.A. @ 2008 09 04, 16:22)
Reikėjo fotoaparato, tai iš jų ir pirkaus. Greitai atveža, fotoaparatas su garantija, oroginalioj pakuotėj smile.gif Tik tas vaikinukas toks keistas pasirodė rolleyes.gif Man mailu buvo nurodyta, kad jį įvertinčiau lape, kur pasirašau. O tas tik pakišo pasirašyt už lapo ir išlėkė  lotuliukas.gif Matyt, dasirašys apie save įvertinimą lotuliukas.gif



aha man irgi tik pakišo pasirašyti kad gavau nors laiške buvo kad įvertinčiau lotuliukas.gif

QUOTE(Dzitana @ 2008 10 08, 17:10)
Prisidirbo ten ju komanda ir viskas. Pati dirbu vienoje imoneje, kuriai bizzon.lt prikiaulino: pasieme prekes, pazadejo apmoketi saskaita ir pasiplove (neatsako nei i skambucius, nei i elektroninius laiskus). Suzinojau, kad jiems arestas uzdetas. Vat ir pati "sauniausia" elektronine parduotuve.


blink.gif o čia tai geras
Atsakyti
pirkau www.deiza.net vaikiskus batukus, likau labai patenkinta aptarnavimu thumbup.gif ir nemokamai pristate i namus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaileta @ 2008 02 06, 07:09)
Ar esat kas uzsisakine is eurobuitis.lt ?Ruosiuosi pirkti buitines technikos... namiskiai sako, kad gali buiti puflekas, tipo negamykline... neisizeiskit atstovai is eurobuities... nesakau, kad butent perkant is sio tinklapio, bet aplamai perkant internetu tokius dalykus...



Nu nezinau kaip ten is tikro ... taciau eurobuitis i maila neatsako 3 dienas (paprastas laiskas per tiek nueina)... tai -tai nemanau kad geras poziuris i potencialu klienta, normaliose istaigose del poros simtu litu kainuojancios prekes pasiteiraves gauni atsakymus.... - brangesni daikta perkant is tokiu nebendraujanciu istaigu reiketu daug drasos... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo starkas: 17 spalio 2008 - 09:17
4u.gif Aš taip pat esu pirkusi iš www.deiza.net keletą daiktų - likau tikrai patenkinta užsakytomis prekėmis thumbup.gif
p.s: .. ir dar tušinuką firminį dovanų įdėjo.. bigsmile.gif
Atsakyti
na nzn bet www.pigu.lt labai jau kainos uzdetos dideles as turiu kvepalu tokiu kur cia yra sudeta ir man jie kainavo kur kas pigiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ispaikyta: 17 spalio 2008 - 13:58
jap, bizzon.lt jau keli menesiai uzsilenke, o gyresi kad investavo berods tris lemonus..., bet siaip dziaugiuosi, kad Lt jau pradeda veikti normalios e+parduotuves, manua joms Lietuvoje nelengva buti pionieriais, bet vis daugiau mamyciu supranta, kad labai patogu, kai augini mazuti, pirkti internete.. As esu pirkusi deiza.net (neblogai, tik asortimentas galetu buti didesnis, ypac kudikiams, nes jiems paprasciau pirkti), open24.lt (kainos galetu buti mazesnes), babymarket.lt (gausus asortimentas, neblogos kainso), pigu.lt (siaip patogi sistema, nepatiko tai, kad kai kurioms prekems reikia patvirtinimo, kad galetum jas uzsakyti...)
Atsakyti
Ranku darbo papuosalai su swarovski kristalais ir ivairiais akmenukais:
www.altera-jewellery.com
Atsakyti
QUOTE(Ispaikyta @ 2008 10 17, 13:56)
na nzn bet www.pigu.lt labai jau kainos uzdetos dideles as turiu kvepalu tokiu kur cia yra sudeta ir man jie kainavo kur kas pigiau blush2.gif



tai kad su tom kainom visur idomiai. Pavyzdziui gali palyginti konkrecios prekes kaina pvz. pigu.lt ir www.emarkt.lt ar su neriba.lt - pigiau pas emarkt.lt. Paimi kita preke - o ji jau pas neriba pigiausia. Nera taip, kad jeigu jau vadinasi pigu.lt - tai jau tipo pas juos ir pigiausia...

Atsakyti
na ir as pagaliau galiu psigirti, kad apsipirkau internete... prisipazinsiu truputi prisibijojau tos intrnetines prekybos, bet knietejo ir man isbandyti... nusprendziau, kad pabandysiu pirmiausia lietuviskoje parduotuveje, jeigu ka galvoju prisikasiti bus arciua, bet kaip pasirodo be reikalo parinausi doh.gif ... Uzsisakiau per www.babymarket.lt maitinimo kedute, na ir viskas ok thumbup.gif dabar jau bandysiu ka nors is uzsienietiskos parsisiust drinks_cheers.gif
Atsakyti
nusipirkom ir mes buitines - emarkt.lt uzsisakem - puse jau gavom dar keliu rakandu laukiam wink.gif
Atsakyti
as jums pasakysiu kaip tos internetines parduotuves daro su kainom: perka is lietuvos didmeniniu parduotuviu ir dar uzsideda procenta sau.Tai jau geriau pirkti paprastoj parduotuvej bet gausi uz maznesne kaina nei pirktum internetu.
Pvz norejau tauriu. cia pigu.lt : http://pigu.lt/preke...ok6_6?id=148276
o bohemijos parduotuvej kainuoja: 80.90, pardaveja sake, kad tie pigu.lt is ju ima prekes.
Tai nieko ten pigiau! o dar dabar parduotuvej galima kaledine nuolaida gauti, tai traukiau nuolaida ir gavau 15% nuolaida tai nusipirkau uz 68.77.
Tai tos lietuviskos internetines pard. sux smile.gif
Atsakyti
Ka reiskia DIDMENINIU PARDUOTUVIU? didmenininkai neprekiauja su zmogais nes yra didmenininkai wink.gif Jiem draudziama parduoti end-user...

o kad uzsideda irgi kas cia tokio? kas neuzsideda?

Visur yra kiekvieno arkliukas - t.y. prekes kurios parduodamos geriausiom salygom - ir yra visos kitos prekes - vienos pigiau kazkiek kitos gal net daug brangiau - nereikia pykti - reikia tik rinktis.

O internetas puiki vieta tuo atzvilgiu - kad nereikia po miesta varinet ar po akropoli sharint su uzrasu knygute....

Radau SPAM pasto dezutej - ICG lankstinukas ikistas - kompo kaip tik dairomes zmonikei - ziurineju HP DV5 - DV7 serijos kompus - nu ir ka visi 6 modeliai pavaizduoti ICG kaip akcijiniai 300lt brangesni nei eshope kuriam tikrinau... Kodel gi ne pirkt?

http://www.icg.lt/st...apkritis_04.jpg

tas pats daiktas:

http://www.emarkt.lt..._15_4_4_320_vhp

Jauciu cia bus musu antras didesnis pirkinys lietuvos eshopuose....
Atsakyti