Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

O ar nebijote pirkti internetu, idomu, ar buna atveju, kai sumoki (nes taigi dazniausiai praso sumoketi isanksto), bet prekes taip ir negauni?
Atsakyti
As praeita savaite nusipirkau visa buitine technika, esu labai patenkinta aptarnavimu... Gavau viska ko prasiau, ko reikejo...
Atsakyti
Pirkom
www.mystore.lt, pristatė, viskas ok, tik vienos kelnytės pasitaikė ne visai medvilninės, nors aprašyme medvilnė buvo. unsure.gif
www.jiko. lt, pristatė greitai, viskas ok thumbup.gif
www.zuikispuikis.lt, prekės buvo geros, tik va pristatymo laukėm ilgiau. unsure.gif
www.deiza.lt, prekės geros, bet biški pabodo su savo daugybe e-mailu, kuriuos jau paštas spamui priskiria doh.gif
www.otto.lt, viskas gerai, tik baisiai ilgai laukti reikia ax.gif

www.ekomama.lt, pristatė, greitai, viskas ok. thumbup.gif

ir šiaip internete pirkti net labiau patinka, negu po parduotuves su vaiku stumdytis biggrin.gif o apgauti dar niekas neapgavo tongue.gif O dėl prekių patikimumo, tai patikimumas toks pat kaip ir paprastoj parduotuvėj, tik kainos paprastai mažesnės tongue.gif
Atsakyti
Pirkau iš neribos.lt vaizdo kamerą , išsimokėtinai.Tai labai patenkinta, nei kur eiti ,nei ką, nemokamai atvežė per tris dienas.Kiek visur žiurėjau tai ten radau pigiausiai.Esu dar pirkusi iš naminuko.lt namų kino sistema prieš tris metus tai tikrai nenusivyliau. thumbup.gif
Atsakyti
Hoi, as ir prisijungsiu prie perkanciuju internetu. Esu pirkus is deiza.net ir man patiko, isties ten randu graziu kojiniu thumbup.gif . Tik deja dabar pristatyma mokama padare sad.gif Bet zinot kojines kojinem.... Rubu vis dar nedristu. Bet gal esate pirke kas apatinius netu? Ar atitinka dydziai? Radau kas labai aki traukia, bet bijau "pasimauti" tik ant graziu nuotrauku. Ar pirkot kas www.intymipagunda.lt ?? Kokia jusu nuomone apie prekes is ten?
Atsakyti
buitines technikos geros kainos ( galima pasidereti smile.gif
www.neriba.lt
siandien nusipirkau garu puoda...ir dar nusiderejau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krugile: 10 birželio 2008 - 22:40
O kokiu budu ten galima deretis? El. pastu, telefonu? unsure.gif
Atsakyti
siandien uzkliuvo parduotuve baldaiinternetu.lt Visai padorios kainos, sis tas patiko, bet visai negirdeta parduotuve... gal kas pirkot? ar patikima?
Atsakyti
QUOTE(kukuruzumergaite @ 2008 06 10, 15:08)
Ar pirkot kas www.intymipagunda.lt ?? Kokia jusu nuomone apie prekes is ten?

As pirkau is Intymipagunda liemenele ir kelnaites Elizabet. Siaip labai patiko. Kadangi turiu nemaza krutine, tai labai dziaugiausi vien tuo, kad krutine gerai prilaiko ir nelipa man ji per virsu biggrin.gif
Atsakyti
o gal kas zinot, kokia svetaine, kur butu galima isigyti nestuke.gif drabuziu? ax.gif
Atsakyti
deiza.net thumbup.gif visada ten apsipirkineju thumbup.gif ir rubelius sau perku ir kosmetika ir savo mazajai viska perku..
Atsakyti
Kanceliariniu prekiu e-parduotuvė www.databalt.lt 4u.gif
Atsakyti