Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

man tas ekopolis.lt nepasirode itin pigus, nors puslapio dizianas patiko.. o koks pigu.lt tai galetu pasikeisti pavadinima i brangu.lt... Man patinka neriba.lt, nes tikrai gali rast pigiau, babymarket.lt - geras asortimentas, nors aisku nera viskas ten labai pigu, bet pasiulymu yra.. pauksciupienas. lt - simpatiskas smile.gif puslapiukas
Atsakyti
Elektros prekes: jungikliai ir rozetes, baltos, smelio, juodos, medzio imitacijos ir pan.

www.liregus.eu
drinks_cheers.gif

visos gamintojos garantijos. Pirkom, atveze. thumbup.gif
Atsakyti
www.sumanukas.lt

Gaila, kad dar neveikia atsiskaitymas internetu, tačiau pagalvojau, kad labai geras daiktas kai nespėji šeimynai iš paskos eiti...
Atsakyti
www.dovanosvaikams.lt
Atsakyti
www.rinkaplius.lt
Atsakyti
Va jei reikės Apple kompo, iPuodo, iPhono, kokio dėkliuko ar krepšiuko, mėginkite paieškoti:

Apple el. parduotuvė

nėra už ką smile.gif

ir ne, aš visai nepasikėlęs smile.gif smile.gif
Atsakyti
www.epolis.lt thumbup.gif labai greitai ir dar nemokamai pristate thumbup.gif
Atsakyti
nieko cia ypatingo - emarkt.lt nemokamai pristato, kaip ir daugelis kitu, tik jie derasi ir siaip geros kainos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ARX_RN: 26 vasario 2009 - 22:45
QUOTE(ARX_RN @ 2009 02 26, 23:45)
nieko cia ypatingo - emarkt.lt nemokamai pristato, kaip ir daugelis kitu, tik jie derasi ir siaip geros kainos.


Visi markt'ai - ar emarkt.lt ar markt.lt ar megamarkt.lt ar dar koks markt'as - parašai savo kaina visiems : tarkim noriu orkaitę AEG B3191-5M nusipirkti už 850 lt ir žiūri ką parašys. Dabar laikai visiems nelengvi taigi manau konkurencija tik pirkėjų naudai. biggrin.gif
O pristatymas arba būna įskaičiuotas į kainą arba ne, tik kartais pirkėjas to nesupranta cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Volvo: 27 vasario 2009 - 22:26
QUOTE(marka100 @ 2009 01 17, 15:33)
Sveikos mamytes gak kas zinot daugiau nuorodu i internetines drabuziu parduotuves,cia buvo keletas drees.lt agu.lt bet man nelabai patinka pasirinkimas,man patinka otto.lt bet man tie uzsieniai nelabai unsure.gif ,ieskojau internete,bet daugiausia atvercia vaikiska tehnika,pasidalinkit gal kas nauju zinot?

visos parduotuves elektorines yra butent sitame tinklapyje www.eshops.lt.
Perku daznai ir tikrai esu patenkita.Pirkom ir televizoriu ir vaikui rubu,dovanas.Kvepalus sau,geri biggrin.gif.Na daznai apsilankau ir knygu klube ax.gif .Vienose prisatymai yra nemokami,kitose jei perki daugiau nei uz 100 lt ir nemokai pristato smile.gif
Atsakyti
Idomiu prekiu nebrangiai yra www.varle.eu
Atsakyti
O aš nusivyliau e-prekyba Lietuvoj užsisakiau iš agu.lt tai siuntinio laukiau 2 sav o finale paaiškėjo kad dalies prekių nėra kurių va jau 2mėn nepristato pinigų į sąskaitą taip pat neperveda :(
Žinau kad sunku spręsti iš vieno pabandymo apie visą Lietuvos e-prekybą, bet kai tas pirmas kartas nesėkmingas tai ir nesinori kito karto :mmm šaukštas deguto gali ir medaus statinę sugadinti...
Atsakyti