Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

Sveikos mamytes gak kas zinot daugiau nuorodu i internetines drabuziu parduotuves,cia buvo keletas drees.lt agu.lt bet man nelabai patinka pasirinkimas,man patinka otto.lt bet man tie uzsieniai nelabai unsure.gif ,ieskojau internete,bet daugiausia atvercia vaikiska tehnika,pasidalinkit gal kas nauju zinot?
Atsakyti
vaikisku rubeliu galite ir cia pasidairyti wink.gif

http://public.fotki.com/RubeliaiUK/
Atsakyti
www.efor.lt teko isbandyti. labai maloniai aptarnavo, greitai pristate - zodziu super.. thumbup.gif tik tiek, kad pasirinkimas silpnokas, bet kiek pastebiu, tai kas kart vis pasipildo naujomis prekemis.. g.gif tikekimes, bus dar viena nebloga el.parduotuve Lietuvoje.. ax.gif
Atsakyti
gal zinot kokia internetine parduotuve kuri prekiauja konditeriniais dazais,ir kitomis panasiomis prekemis.
Atsakyti
Sveiki, gal kas pirkote iš parduotuvės www.supershop.lt ? Buitinės technikos ten labai padorios kainos, bet kažkaip baisoka negirdėjus atsiliepimų pirkti....
Atsakyti
QUOTE(KristinaP12 @ 2009 01 29, 19:52)
Sveiki, gal kas pirkote iš parduotuvės www.supershop.lt ? Buitinės technikos ten labai padorios kainos, bet kažkaip baisoka negirdėjus atsiliepimų pirkti....

Na kad nėra labai pigu čia mes vakar buitine technika užsisakėme iš kitos internetinės parfduotuvės (užkrito pavadinimas, nepamenu nes vyras užsakinėjo) tai dabar palyginau kainas AEG orkaitė B5741 5M šioje parduotuvėje kainuoja 1849 Lt o mes užsisakėme tokia pačia už 1399 Lt. Na tiesa dar nieko negavome 4u.gif tai pažiūrėsim kaip čia mums seksis. Nors gal žiūrit ką perki gal viena prekė vienur pigesnė kita kitur. g.gif Kai prisiminsiu pavadinimą iš kurios pirkome parašysiu.
Atsakyti
Taigi mes užsisakinėjome iš www.eurobuitis.lt tai vakar vakare užsakėme šiandiena jau paskambino, kad atveža. Visai greitai čia jie sukasi ir kainos tikrai neaukštos. orkaitė apie 350 litų pigiau negu parduotuvėje.
Atsakyti
QUOTE(Sa13 @ 2007 11 29, 16:37)
brangoka ten Babymarkete.

o vaikiškas prekes kur pgiau galima rasti?



www.epolis.lt tikrai gerokai pigesnes vaikiskos prekes
Atsakyti
ačiū, na tikrai apsirikau su 1 įspūdžiu, tikrai yra kur pigiau nei supershop

QUOTE(Dakie @ 2009 01 30, 12:46)
Taigi mes užsisakinėjome iš www.eurobuitis.lt tai vakar vakare užsakėme šiandiena jau paskambino, kad atveža. Visai greitai čia jie sukasi ir kainos tikrai neaukštos. orkaitė apie 350 litų pigiau negu parduotuvėje.

Atsakyti
Gal kas jau bandėte pirkti www.madiste.lt ?
Skelbiasi kad pardavinėja originalius dizainerių rūbus. O kainos tai labai labai patrauklios.
Jei kas pirkote pasidalinkite patirtimi.
Ačiū
Atsakyti
Sveiki ketinu apsipirkti www.open24.lt,arba pigu.lt,gal kas pirkot ten,kaip ten su pristatymu,man aktualiausia vaikiski rubai,ar atitinka dydziai tiek vaikam tiek suaugusiem?
Atsakyti
www.teleskopai.lt ax.gif
Atsakyti