Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

www.bizzon.lt girdėjau gandus, kad jau bankrutavo.
Eshops.lt tai internetinių parduotuvių katalogas. Ten daug parduotuvių galima rasti. Šiaip rimčiausia šiuo metu pigu.lt bent jau mano nuomone. Žinoma nusiskundimų jais mačiau, bet ir gerų nuomonių ne mažiau. Taip pat galiu pasiūlyti savo parduotuvę www.perkupigiau.euwww.perkupigiau.eu
Kalbant apie neriba.lt , tai kažkaip matosi jų reklamos ant sanitexo mašinų, bet nelabai matosi atsiliepimų, kad kas iš jų pirktų. Gal bankrutuot žada...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perkupigiau.eu: 23 lapkričio 2008 - 20:38
QUOTE(perkupigiau.eu @ 2008 11 23, 20:37)
Kalbant apie neriba.lt , tai kažkaip matosi jų reklamos ant sanitexo mašinų, bet nelabai matosi atsiliepimų, kad kas iš jų pirktų. Gal bankrutuot žada...

Pirkau is neribos visa buitine technika i virtuve labai geras nuolaidas pritaike, po pusmecio TV pirkome ir daug pigiau nei parduotuveje.Viska pristate i namus be problemu, cia buvo pries metus, gal dabar kas pasikeite g.gif
Atsakyti
QUOTE(starkas @ 2008 10 17, 10:09)
Nu nezinau kaip ten is tikro ... taciau  eurobuitis i maila neatsako 3 dienas (paprastas laiskas per tiek nueina)... tai  -tai nemanau kad geras poziuris i potencialu klienta, normaliose istaigose del poros simtu litu kainuojancios prekes  pasiteiraves gauni atsakymus.... - brangesni daikta perkant is tokiu nebendraujanciu istaigu reiketu daug drasos...  rolleyes.gif

Keistai.. g.gif man kaip tik patiko, kad operatyviai atsakineja i emeilus 4u.gif Pirkau is ju skalbimo masina, esu labai patenkinta kainos ir kokybes santykiu drinks_cheers.gif Maloniai pakonsultavo, patare ir pasiule kelis modelius is kuriu ir isirinkau 4u.gif Pristatymas labai greitas drinks_cheers.gif ( na, to modelio dar LT nebuvo..aprasyma radau tik pas danus doh.gif bet kai jau gavo LT , tai per 2 dienas atveze drinks_cheers.gif )
Atsakyti
per dvi tris dienas cia turi buti standartas, prekes kurios vietoje pristato sekancia diena. taip mum aiskino vadybininkas is pardes kurioj pirkom.

Kai nera prekes ir aiskina rytoj, poryt, kita savaite - tai tik trina - nes siaip neesancios prekes i lietuva vaziuoja 2-4 savaites ir is cia randas pasakojimai kad dvi savaites veza "rytoj" - pasakytu saziningai - bus tada ir tada, o dabar trina bijodami uzsakyma prarast...
Atsakyti
QUOTE(ARX_RN @ 2008 11 25, 01:10)
per dvi tris dienas cia turi buti standartas, prekes kurios vietoje pristato sekancia diena. taip mum aiskino vadybininkas is pardes kurioj pirkom.

Kai nera prekes ir aiskina rytoj, poryt, kita savaite - tai tik trina - nes siaip neesancios prekes i lietuva vaziuoja 2-4 savaites ir is cia randas pasakojimai kad dvi savaites veza "rytoj" - pasakytu saziningai - bus tada ir tada, o dabar trina bijodami uzsakyma prarast...

As domejausi ir rasiau kitoms internetinems parduotuvems , kurios savo virtualioj vitrinoj turejo mano norima skalbianke biggrin.gif bet is visu gavau atsakyma , kad kolkas LT neturi mirksiukas.gif Nieks neverte manes taip ilgai laukti, juk yra tu sklabiankiu ir pasiulyta buvo kitokiu variantu bigsmile.gif pati nusprendziau, kad noriu butent tos ax.gif
Na taip ,sutinku, vaziuoja 2-4 savaites , bet jei gamintojas neturi savo sandelyje?pati su tuos susiduriu..na neturi ir tiek ..negi nupiesi ar pats pagaminsi.. biggrin.gif
Atsakyti
del to as ir turiu megiama parduotuve kur matosi likutis jei toks yra wink.gif o jei ne tai jau zinau kad gali tekti laukti.

Taip - jei arti nera tai menuo - o gali tekti ir ilgiau laukti... bet cia jau mum rintis - ar pirkt prek centre ta ka norim tik brangiau, ar issirinkt shope tokia kokia dabar yra ir pigiau - ar laukt tos prekes kurios reikia ir sumoket maziau...

Man svarbu kad butu is anksto zinoma kiek laukti reiks...
Atsakyti
pirkau www.open24.lt
tiek prekes, tiek aptarnavimo kokybe thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Palepinti save kartais uzsuku i www.victoriasecret.com internetini puslapi. Aisku reikia uztaikyti ant ispardavimo, nes siaip kaineles ten gan dideles.

Kudykiui skirtas prekes perku www.babymarket.lt nes ten galima rasti daug ivairiu pigiu pasiulymu.

O zinojot, kad atsirado naujasis internetinis puslapis - projektas www.manodrabuziai.lt ?
Atsakyti
Jeigu ieskote Kaledoms neiprastu dovanu, galite uzsukti i TavoJaponija.lt

Kadangi esu rytietisku niekuciu gerbeja, tai man patiko smile.gif
Atsakyti
www.agu.lt
www.tavosapnas.lt thumbup.gif
Atsakyti
na , nežinau ar čia pataikiau, bet kiek ieškojau neradau nieko. gal kuri esate naudojusis sio puslapio paslaugomis?domintų kokybė, noriu padaryti vyriškus marškinėlius arba bliuzoną. pasidalinkit nuomone kas esat susidurę mirksiukas.gif

Atsakyti
As užsisakiau plaunama dulkiu siurblį is internetines parduotuves ,,Sarapas", ir likau labai patenkinta thumbup.gif thumbup.gif Labai mandagus vadybininkas Aurimas, kai gavau prekę dar paskambino pasiteiravo ar viskas gerai , jei iškils kokių klausimų liepė kreiptis į juos.Siurblį gavau per tris dienas, atvežė į namus firma Venipak.
Atsakyti