Įkraunama...
Įkraunama...

Canpol Babies produktai

Apklausa: Ar Jūs patenkintos /-i šia produkcija? (162 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
as tai turejau daug Canpol produkcijos - kramtukai, braskuciai, ciulptukai irgi geriausi buvo (beje jie pagaminti vokietijoje), dar sauksteliai mums labai patiko - kramtukas ir sauksteliai keiciantys spalva... paskui puodeliai ir indai.. O pientraukio neturejau. Be to kaina Canpol labai gera smile.gif
Atsakyti
Aš turiu buteliuką , bet nepatiko, kad per kelias dienas nusitrynė matavimo skalė, šiaip tai normalus jis.
Atsakyti
ar tikrai canpol pientraukiai tokie blogi,as kalbu apie canpol premium jis isvaizda panasus,kaip avento ar jie blogi?noreciau greito atsakymo blush2.gif
Atsakyti
Isbandeme sios firmos nemazai prekiu. Barskuciai tikrai neblogi. Turim vandens termometra,tai nepatinka,kad labai jau letai reaguoja i temperaturu skirtumus. Maudant leliuka jauti,kad jau vanduo atveso,bet termometras dar nenukrito... Turim lavinimo kilimeli (gavom dovanu), tai medziagos sintetines, zaisliukai paprasti,daug plastmases, bet leliui visai patinka jame zaisti. Siaip lavinimo kilimeli vertinciau vidutiniskai.
Nusipirkom pabandyt Canpol Babies "Lovi" buteliukus, tai dabar ieskom kuo pakeist, labai prasti. "Soskes" ikrenta i vidu, ir pastoviai misinuko dalis isbega ant maziuko. Gerdamas is siu buteliuku mazius prisisiurbia labai daug oro. Mano supratimu, misinukas per greit teka ir kudikis priverstas ryti ("Soskes" naudojam pagal amziu).
Atsakyti
o man niekas nepades g.gif
Atsakyti
O mes su Lovi buteliukais neturim jokiu problemu.
Atsakyti
Isbandziau daug ciulptuku pradedant brangesniais avent,tommee tippy ir t.t.,bet dukryte ju nenorejo ciulpti ne pro kur,kol vienos mamytes patarta(kuriai buvo ta pati problema) nusipirkau canpol'o ciulptuka -paprasta lateksini su apvaliu galiuku,kuris "prilipo" is pirmo karto thumbup.gif ,taigi apie canpol ciulptukus galiu atsiliepti tik teigiamai
Atsakyti
Is emes nei kokybes, nei kainos atzvilgiu neturiu nusiskundimuCanpanol babies produkcija. Mane pilnai tenkina visi atributai kuriuos turime wink.gif
Atsakyti
Giedrutelius, o ka turite is Canpol produkcijos?
Mes naudojames 230mt. talpos daugiafunkciniu buteliuku, kuris yra is minksto silikono ir turi sausksteli ant dangtuko. Man jis patinka, nes nereikia naudoti lekstutes, kurioje buna lieka puse maistelio, tada neturiu kur jo deti. O buteliuka idedu i saldytuva, paskui vel pasiimu, pasildau. Man labai patogu.
O gal kuri mamyte turite neissipilanti puodeli. Mes galvojam ji nusipirkti, tik ar tikrai ten jau niekas neiisipila? ax.gif
Atsakyti
Mes gavom dovanu neissipilanti puoduka. Niekas ten tikrai neissipila, todel vaikas gali ramiai si puoduka tampytis po visus namus ir nereikia bijoti, kad jis nukris ir viskas issipils smile.gif
Atsakyti
O kuri nors mamyte turi Lovi buteliuko sildytuva? Noreciau isgirsti nuomone apie si produkta.
Atsakyti
Campol - tik kaip atsarginis variantas, perku tik tada, jei tos prekes kito gamintojo nerandu ar neturiu laiko ieskoti.
Atsakyti