Įkraunama...
Įkraunama...

Canpol Babies produktai

Apklausa: Ar Jūs patenkintos /-i šia produkcija? (162 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
naudojom stiklinius butelaicius, koki 10 turejom, viskas super, o avent buteliukai nepatiko blush2.gif
Atsakyti
man jie thumbup.gif visa produkcija thumbup.gif
Atsakyti
As tai nenoriu nieko ginti, bet naudojau CANPOL ir pientrauki ir buteliukus ir kilimeli vaikui zaisti manau pagal kokybes ir kainos santyki normali produkcija. Jeigu ko netenkina pirkite tris kartus brangesnius Avent gaminius, tiesiog kiekvienas pasirenka pagal savo kisene.
Atsakyti
Naudojom Canpol barškučius, kramtukus, kilimėlį į vonią, neteko nusivilti wink.gif
Atsakyti
O man jie atrodo nepatikimi, ypač po to indų skandalo apie melaminą. Canpol dubenėlius su karvyte išmečiau g.gif Viską naudoju tik avent thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daina 1 @ 2010 01 05, 02:54)
O man jie atrodo nepatikimi, ypač po to indų skandalo apie melaminą. Canpol dubenėlius su karvyte išmečiau g.gif Viską naudoju tik avent thumbup.gif


Apie Aventa'a viena mamyte irgi nelabai koki straipsni buvo idejusi i foruma, tik negaliu rasti dabar taip greit nuorodos. Kad sterilizuojant Avent gaminius issiskiria kazkokia medziaga nuodinga vaikams.
As esu uz stiklinius, keramikinius, molinius ir pan. indus vaikams, juk mes suaugusieji nevalgom is plastikiniu leksciu, plastikiniais irankiais. Kazkur esu skaiciusi jog sveikiausia yra valgyti is stikliniu indu su sidabriniais irankiais.
To visiems ir linkiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiaip šios firmos prekėm nesiskundžiu, turim ir žaisliukų ir kramtukų ir kilimėlį, viskas kaip ir puiku. Na, bet kas liečia pientraukį, tai tikra tragedija doh.gif Turėjau juos 2 ir abu išmečiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ggggreta @ 2010 01 08, 14:41)
Šiaip šios firmos prekėm nesiskundžiu, turim ir žaisliukų ir kramtukų ir kilimėlį, viskas kaip ir puiku. Na, bet kas liečia pientraukį, tai tikra tragedija  doh.gif Turėjau juos 2 ir abu išmečiau  doh.gif

del pientraukio sutinku drinks_cheers.gif tikrai prasti ,ir as turejau schmoll.gif
Atsakyti
Mes canpol firmos vaikisku prekiu irgi nemazai turejome, tai ciulptukai, berods buteliukas, lavinimo kilimelis, dar ivairus niekuciai. Nusiskundimu del kokybes neturiu, naudojam ir avent ir kitu firmu prekes, tai man ju kokybe visu panasi, nebent brangesni buna grazesnio dizaino ir pan. Del melamininiu indu, tai pirkau Bebe confort firmos tikrai nepigius indus, ir gal tik po keliu men pastebejau, kad jie 100proc is melamino g.gif taigi manau daug kurie gamintojai tuos vaikiskus indus, zaislus ir kt. daro is medziagu, kurios pakaitinus iki tam tikros temperaturos, tampa kenksmingos, nes gaminant is ju, indai ir zaislai buna splavingesni, grazesniu formu ir pan...
Atsakyti
Na apie buteliukus, soskes nieko blogo pasakyti negaliu, maniške avent'o silikoninių nei per kur nepripažino, tai canpol babies buvo pats tas thumbup.gif Be va ju pientraukis tai kažkoks nesusipratimas doh.gif Nutraukdavo tik tą pieną, kuris ir taip čiurkšle bėgdavo, su rankomis nusitraukdavau kur kas lengviau, greičiau ir daugiau doh.gif Net dovanų tokio neimčiau schmoll.gif
Atsakyti
naudojau stiklinius buteliukus, bet juose pienas l. greit atsala-perejom prie plastiko
Atsakyti
Gal kas nors matėte kur nors Lietuvoj pirkti tokį daiktą uždėti ant galvos, kad nebėgtų į akis vanduo kai plaukučiai plaunami. Nežinau ar aiškiai parašiau. biggrin.gif Vienoj vaistinėj man sakė, kad buvo kažkada toks daiktas Canpol firmos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marselina: 31 liepos 2010 - 15:26