Įkraunama...
Įkraunama...

Canpol Babies produktai

Apklausa: Ar Jūs patenkintos /-i šia produkcija? (162 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Turim buteliuka ir pientrauki, kokybe nekokia schmoll.gif , man labai nepatiko. Avent ir Tomee Tippee zymiai geresni biggrin.gif
Atsakyti
Labai patinka apsaugos stalčiams thumbup.gif
Bet patirtis su buteliuku - labai skaudi.
Man nuo pirmųjų dukrytės gyvenimo parų trūko pieno. Jo buvo (ir yra) bet nepakankamai. Nors drabužius sutepdavo tas pienukas kaip ereikiant.
Turėjau aš ir "pompą" (Avent). Ja kartais pastimuliuodavau papulius, ir šiaip kartais nusitraukdavau pienuko. Kaupdavau šaldytuve, per pusę paros privarvindavau vienam maitinimui. Po to pašildydavau vandens vonelėje ir duodavau.
Tai va, vieną rytą MB pašildė tą pienuką ir... blogai užsuko žinduką. Nei jis, nei aš to nepastebėjome. Nespėjo vaikas apžioti "tūtės" - ir visas mano pienelis išbėgo. O taip kruopščiai aš jį rinkau - kaip bitė nektarą, po lašelį. Norėjau, kad bent pirmas dienos maitinimas būtų tik MP. Nesvarbu, kad nupompuotas... Ir teko vargšą kūdikį maitinti chemikalu.
Tada išplūdau MB, paleidau į jį netgi puodelį.
O čia paskaičiusi sužinojau, kad čia ne jis, o tie prakeikti šiklenkiai kalti, kurie gamina tokius šūdinus butelius verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
unsure.gif ohohoooooooo...............mes dar mazytes bet jau 3men buteliuku drauges, 4u.gif buvo taip pat kad pienuko buvo nedaug vaikutis gime sunkiai labai verysad.gif tad sesute jau pirma nakti pakiso avent buteliuka su vandenuku aciu doh.gif tokias tik i gatves sluot, va tada jau papulio nebereikejo maziukei nu ir prasidejo traukimai pirkom canpol pientrauki nes per velykas niekur kitokio neradom, g.gif visai nieko jis, buteliukai avent tikrai doh.gif tik verkimo su jais buvo neskanu maziukei ir viskas pasiulem campol tutytes oiiii kaip patiko, o dabar va isbandem nauja ju lovi serija tikrai super ta tutyte su tekejimo reguliatorium(beje tinka ji ir avento) ir silikoninis buteliukas su saukstuku http://www.kotryna.l...x.php?cid=7637}
thumbup.gif as sakau tik aciu jiems thumbup.gif
Atsakyti
Aš naudoju ir buteliukus ir žaisliukus, ir jokių problem,
tpfu tpfu tpfu
Atsakyti
Dėmesio! Nekokybiška "Canpol babies" prekė!
Atsakyti
QUOTE(jpg @ 2009 03 06, 16:34)




g.gif g.gif nieko nematau
Atsakyti
Siandien drauge man pasake, kad canpol firmos sauksteliuose yra melamino. Ant kai kuriu net parasyta MELAMINE made in china. Saviskius jau ismeciau, nors ir be to uzraso doh.gif . Jau turetu sazines, bent i vaiku prekes nedetu doh.gif
Atsakyti
turėjom pientraukį ir buteliukus, bet man nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
mums buteliukas visai tiko, mums jau beveik 9 mėnesiukai, iki šiol maitinu savo pienu, bet jau bandau duot paragaut ir kitokių gėrimų blush2.gif .Tai su avento buteliuku manoji nesuprato kaip elgtis, nupirkau pati pigiausia Canpol - tai iš karto esmę suprato. O šiaip man pasitaikė visai sandarus, nepraleidžia. O Aventas tai praleisdavo. Nieko blogo pasakyti apie šia produkciją tikrai negalėčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Negaliu sakyti kad nepatiko, bet tikrai yra geresniu prekiniu zenklu, tik viskas remesi pinigais
Atsakyti
Mes naudojam CB buteliukus, bet naudoju tik stiklinius prisiskaičius apie tuos plastikinius visokių blogybių ax.gif Vienintelis minusas jo - siauras kaklelis. Avent patogesnės nes platus ir patogiau mišinį berti. Bet jau pripratau - pradžiai buvo sunkiau ax.gif

QUOTE(Laumiux @ 2008 06 26, 00:10)
Labai patinka apsaugos stalčiams  thumbup.gif
Bet patirtis su buteliuku - labai skaudi.
Man nuo pirmųjų dukrytės gyvenimo parų trūko pieno. Jo buvo (ir yra) bet nepakankamai. Nors drabužius sutepdavo tas pienukas kaip ereikiant.
Turėjau aš ir "pompą" (Avent). Ja kartais pastimuliuodavau papulius, ir šiaip kartais nusitraukdavau pienuko. Kaupdavau šaldytuve, per pusę paros privarvindavau vienam maitinimui. Po to pašildydavau vandens vonelėje ir duodavau.
Tai va, vieną rytą MB pašildė tą pienuką ir... blogai užsuko žinduką. Nei jis, nei aš to nepastebėjome. Nespėjo vaikas apžioti "tūtės" - ir visas mano pienelis išbėgo. O taip kruopščiai aš jį rinkau - kaip bitė nektarą, po lašelį. Norėjau, kad bent pirmas dienos maitinimas būtų tik MP. Nesvarbu, kad nupompuotas... Ir teko vargšą kūdikį maitinti chemikalu.
Tada išplūdau MB, paleidau į jį netgi puodelį.
O čia paskaičiusi sužinojau, kad čia ne jis, o tie prakeikti šiklenkiai kalti, kurie gamina tokius šūdinus butelius  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


tai, kad čia ne buteliukas kaltas jūsų atvėju - o tas kas blogai užsuko - žiūrėti reikia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cesi: 26 gegužės 2009 - 15:18
buteliuku neturejom, bet kramtuku, barskuciu, apsaugas kampams, iklotus i liemeneles, liemenele visada naudojom ir dziaugemes thumbup.gif
Atsakyti