Įkraunama...
Įkraunama...

Canpol Babies produktai

Apklausa: Ar Jūs patenkintos /-i šia produkcija? (162 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
na as naudoju canpol babies pientraukį ir nieko blogo negaliu pasakyti, tiesa buvo toks dalykas nutikęs, kad irgi labai ilgai traukiau pieną, bet ten tokia mazytė detalė buvo nukritus, ja uždėjus vėl viskas thumbup.gif
buteliukai.... mmmm.... nu jo teisybe del to pratekėjimo,tačiau avent buteliukas lygiai taip pat praleidžia ir ner ko čia ta avent produkcija aukštinti,nes su avent pientraukiu piena tenusitraukiau du kartus ir jis sugedo ir nieka snegali pasakyti kas nutiko verysad.gif
tai tiek
Atsakyti
Man tai labiausiai nepasiseke su Canpol lavinamuoju kilimeliu. Lelius nuplese visa cezancio audinio skiaute.Per siules buvo labai netvirta... verysad.gif Kaina tikrai neatitiko kokybes schmoll.gif Turim dar karusele,bet kadangi lelius ja visai nesidomi, tai dar sveika lotuliukas.gif
Atsakyti
Nieko blogo apie tą firmą negaliu pasakyt, ką turėjau (buteliuką, kramtuką, , barškučių, čiulptuko grandinėlę, šaukštelius, šepetėlius ir pan.)viskas normaliai laikė. g.gif čia kaip pataikai. biggrin.gif
Atsakyti
man tai kazkaip nelabai g.gif Zirklutes naguciams uzapvalintais galais visai nekirpo, sukutes praktiskai irgi nenaudojamos, zinduko ne i burna neeme doh.gif
Atsakyti
silikoninio šaukštelio (kur 1 vnt.) nepatariu perlieti verdančiu vandeniu. mano šaukštelis pasišiaušė ir iškreivėjo, mečiau lauk, nes nebebuvo panašus į šaukštuką. visai patiko (ir vaikui patinka) tie (3 vnt pakuotėje) silikoniniai - sensoriniai šaukštukai - jie reaguoja į šilumą. pats mažiausias šaukšelis puikiai tinka mažuliams, tik pradedantiems primatinimą. tik mūsų šaukštelis nuo morkų tyrės vietoj rožinio tapo morkinis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhani @ 2008 04 09, 17:22)
silikoninio šaukštelio (kur 1 vnt.) nepatariu perlieti verdančiu vandeniu. mano šaukštelis pasišiaušė ir iškreivėjo, mečiau lauk, nes nebebuvo panašus į šaukštuką. visai patiko (ir vaikui patinka) tie (3 vnt pakuotėje) silikoniniai - sensoriniai šaukštukai - jie reaguoja į šilumą. pats mažiausias šaukšelis puikiai tinka mažuliams, tik pradedantiems primatinimą. tik mūsų šaukštelis nuo morkų tyrės vietoj rožinio tapo morkinis  lotuliukas.gif

Pas mus tas pats atsitiko. lotuliukas.gif Bet šaukšteliais patenkinta. thumbup.gif

Dar naudojam soskytę, bliudelį, žirklutes, žodžiu, daug to gėrio turim. Iš esmės patenkinta. smile.gif Ir nebrangu.
Atsakyti
Gal kuri žinot, kur galima pirkti vienkartinių Canpol įklotukų į sauskelnes? 4u.gif
Atsakyti
mes tai naudojam viska is canpol firmos ir jie mums kuo puikiausiai tinka thumbup.gif
Atsakyti
naudojam tik barskucius ir kramtukus tai nieko blogo paskyti apie juos negaliu smile.gif
Atsakyti
zaisliukai,sukos thumbup.gif o zirklutes nekerpa schmoll.gif
Atsakyti
Turim lavinamaji kilimeli, kramtukus, barskucius, termosiuka, saukstelius, lekstute, tai viskuo esu patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
nepatinka buteliukai...nes avent geresni....
Atsakyti