Įkraunama...
Įkraunama...

Canpol Babies produktai

Apklausa: Ar Jūs patenkintos /-i šia produkcija? (162 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Iš šios firmos naudojam buteliukus, nes tik iš jų mano mažė pradėjo gerti, o tai teko visą kolekciją susipirkti (avent, nuby,NUK) ir niekas netiko schmoll.gif dar naudojam žinduko prisegtuką, karuselę thumbup.gif Nepatiko tik šaukštelis, nes bent kolkas jis mums perdidelis ax.gif
Atsakyti
Balsavau už tai, kad iš esmės esu patenkinta. ax.gif Turim Canpol Babies firmos čiulptukus, segtukus čiulptukams, puodelį su snapeliu, termo lėkštę, šaukštelį, kelis barškučius. Čiulptukų nenaudojam, nes Saulytė jų neima. Todėl jų gerumo negaliu vertinti. Segtuką čiulptukui dukrytė naudoja kaip žaislą. Barškučiai labai jai patinka thumbup.gif Lėkšte ir šaukštėliu aš esu patenkinta, geri ir patogūs daiktai. Puodelis su snapeliu irgi labai patogus, bet po kelių savaičių pradėjo praleisti vandenį. doh.gif
Atsakyti
Naudoju buteliukus, nors ciulptukus teko pakeisti i NUK. Puiki produkcija kokybes ir kainos atzvilgiu thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif Man patinka jų produkcija. Naudojam čiulptuką silikoninį su dangteliu, lėkštę prilimpančią ir šaukštelį su šakute, taip pat barškučius. Nebrangu ir kokybiška.
Atsakyti
Nebloga firma, tik va man nepatinka ju buteliukai... verysad.gif
Siaip sios firmos naudojam čiulptuką silikoninį su dangteliu, šaukštelį su šakute,kramtuka. Sitom prekem esu patenkinta 4u.gif O visa kita naudojam is chicco firmos, buteliukai ju super ax.gif
Atsakyti
mes turim daug šitos firmos barškučiu, kramtuku, buteliuku (tik soske reikejo su nuk keisti) ir esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
barskuciai ju tikrai visai neblogi,
tvirtos plasmases ir ne vienas mums nesuluzo thumbup.gif
Atsakyti
Musu pirmasis su Canapol uzaugo, buvom patenkinti, o antrajam kolkas nereikia nei buteliuku, nei ciulptuko, na, nei zaisliuku dar smile.gif
Atsakyti
Šios firmos naudojom tik barškučius,kramtukus.Dabar šaukštelį ir šakutę.Jais buvom patenkinti.
Nežinau tik kokios firmos,bet buvom gave kelis barškučius,nuo kurių dažai nusivalė blink.gif .Spejau pamatyt ankščiau nei vaikas nulaižė doh.gif
Atsakyti
Ne itin gera kokybė, bet ir kainos nedidelės. Turėjome vonios termometrą, kuris po kelių naudojimų sulūžo (pasidalino į dvi dalis doh.gif ), tai sakiau nieko iš šios firmos nebepirksime. Esam gavę dovanų kramtukus - kol kas laiko... unsure.gif
Šiaip labiausiai patinka AVENT, CHICCO ir NUK produkcija.
Atsakyti
QUOTE(Kaspare @ 2007 06 14, 12:12)

O Chicco  žinau tik žaislus. Reikmenų kūdikiams (buteliukų, jų priedų, šepečių buteliukams plauti, o taip pat visokių dalykėlių į vonią, pvz. termometrų vandeniui, šukų  ir t.t.) neteko matyti.


kur jūs gyvenate, jei neteko matyti, aš vaistinėse chicco produkcijos visuomet randu ir daug ką labai sėkmingai naudoju smile.gif Rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2008 01 19, 00:04)
kur jūs gyvenate, jei neteko matyti, aš vaistinėse chicco produkcijos visuomet randu ir daug ką labai sėkmingai naudoju  smile.gif  Rekomenduoju  4u.gif



...o gyvenam mes Vilniuje.....
ar aš ko nors nepastebiu?... betgi dažniausiai pastebi tai, kas mėgiama, kas patinka... o į Canpol Babies jau net žiūrėt negaliu - o vien ju produkciją vaistiniu vitrinose matau!!!!

ir, beje, netgi AVENT pientraukių - ir tų tik vaikų prekių parduotuvėse galima įsigyti!
Atsakyti