Įkraunama...
Įkraunama...

Canpol Babies produktai

Apklausa: Ar Jūs patenkintos /-i šia produkcija? (162 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
turėjau Canpol mechaninį pientraukį - vargeli vargeli - didžiausiam priešui jo nesiūlyčiau (panaudojusi jį porą mėnesių įsigijau nykščio sąnario uždegimą pusmečiui). Bet nėra to blogo, kas neišeitų smile.gif - jo atsikračiusi įsigijau Medelos pientraukį - va čia tai daiktas smile.gif
Atsakyti
Mes buvom nusipirke Canpol saukstuka (toki minkstu lanksciu galiuku). Teko ismesti, nes baisiai smirdejo unsure.gif
Atsakyti
As turiu Canpol babies bonkute, tai irgi reikia atsargiai uzsukti, kad neprabegtu pro sona .. + tas gumunis ciulptukas ant buteliuko labai jau prastas .. Visu pirma parasyta, kad ten nuo 0 iki 6men lygtais, bet labiau manau, kad nuo kokiu 6men ... doh.gif
O ciulptukas tai super, mano vaikui jokie kiti netinka .. schmoll.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Naudojam tik čiulptukus,nes sūnelis kitokių nepripažįsta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AKSA: 22 rugsėjo 2011 - 06:00
Pirkau ZIRKLUTES - nekerpa... o tik lauzo.
SEPETUKAS plaukuciams - tikekimes bus geras g.gif

Supratau tiek, kad firma viena is prasciausiu.. Daugiau nieko nezadu pirkti is ju linijos!
Atsakyti
turejau, pientrauki - pinigu ismetimas, zirkles, tas pats, ciultukas termometras - po kokio 10 karto pradejo rodyti nesamones, tai didelis minus siai produkcijai statau!
Atsakyti
Ciulptukai sios firmos tikrai vieni is geresniu, nes maniske su situo bent jau zaidzia (kitu isvis nepripazysta) biggrin.gif
Atsakyti
turejom ir ciulptuka ir buteliuka-ispudzio nepaliko,bet va seilinukas toks plastikinis su kisene-superinis daiktas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Simpatukas_ @ 2012 08 07, 18:48)
Pirkau ZIRKLUTES - nekerpa... o tik lauzo.


Pas mus net ir tokios funkcijos neatliko. lotuliukas.gif
Atsakyti
naudijam ciulptuka, saukstuka, sukas, ciulptuko laikikli (geras zaislas) puodeli, irankiu komplekta - viskuo esu patenkinta smile.gif
Atsakyti
Neturiu nieko, kažkaip nelimpa man jų produkcija...
Atsakyti
QUOTE(Simpatukas_ @ 2012 08 07, 18:48)
Pirkau ZIRKLUTES - nekerpa... o tik lauzo.

žirklutes ir aš esu turėjus ir tebeturiu,nekerpa jos nieko doh.gif
Atsakyti