Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 10

Šiandien kepiau pyragėlius su kriaušėmis smile.gif Aviečių džemo neturėjau, tai įdėjau aviečių uogienės. Super paprastas, labai greit padaromas skanėstas ir labai skanus wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Norėjau jūsų merginos paklausti blush2.gif ar kuri kepėte iš keksiukų tešlos keksą?Tiek daug receptukų yra keksiukams,bet neturiu formelių tai galvoju gal galima kekesą kepti g.gif Parašykite jei kuri taip darėte.Aš manau,kad nieko blogo nenutiks tongue.gif
Papildyta:
Oi kiek klaidų,atsiprašau už neraštingumą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2007 07 17, 08:21)
Norėjau jūsų merginos paklausti blush2.gif ar kuri kepėte iš keksiukų tešlos keksą?Tiek daug receptukų yra keksiukams,bet neturiu formelių tai galvoju gal galima kekesą kepti g.gif Parašykite jei kuri taip darėte.Aš manau,kad nieko blogo nenutiks tongue.gif
Papildyta:
Oi kiek klaidų,atsiprašau už neraštingumą doh.gif

Tikrai nieko blogo neatsitiks, tik kepti reikės ilgiau, apie valandą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2007 07 17, 08:21)
Norėjau jūsų merginos paklausti blush2.gif ar kuri kepėte iš keksiukų tešlos keksą?Tiek daug receptukų yra keksiukams,bet neturiu formelių tai galvoju gal galima kekesą kepti g.gif Parašykite jei kuri taip darėte.Aš manau,kad nieko blogo nenutiks tongue.gif
Papildyta:
Oi kiek klaidų,atsiprašau už neraštingumą doh.gif

visai neseniai kepiau keksą pasinaudodama keksiukų su persikais receptu. Dėjau tiek ingridientų, kiek ir buvo recepte. Viskas šauniai iškepė ir keksas gavosi nemažas 4u.gif Tiesa, kadangi pas mane orkaitėj nėra sugraduota, kur kokia temperatūra, tai visad atsuku iš akies. Iškepė man per 30 min thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės už patarimus 4u.gif jau dabar kai kepsiu aš juos visus iš eilės pagal sąrašiuką lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti
Vakar kepiau Varskes apkepa - thumbup.gif purutis, mikstutis, skanutis. O va su saldziais kepiniais turejau nesekmiu per savo ziopla galva doh.gif Bananini keksa kepiau tiek laiko ir tokioj temperaturoj kaip parasyta, net nepatikrinus ar iskepe - isjungiau. Jau beveik praausus atejau paziuret - ogi neiskepus mase per truki virsuje islindus doh.gif Teko kept is naujo.... Nu bet skanus vistiek buvo irnesakyk.gif O Greita pyraga su uogom biski sudeginau, net uzsistaciau skambuti 5 min veliau del visa ko... Bet diedulis ir apdegusi suvalge - sake ir toks labai skanus hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2007 07 16, 22:55)
O aš šiandien gaminau Vištienos baltuosius kukulius. Tik, kaip ir Sonatina, gaminau iš kalakutienos faršo ax.gif  Bet man nesigavo jie tokie balti, kaip kad įdėtoj Sonatinos foto g.gif  Man gavosi kaip ir keptos galkutės... Skonis tai fantastiškas, ale kodė pas tave, Sonatina, jie tokie baltučiai... lig būtų nekepti, o apvirti g.gif  Kame čia reikalas?

Iš vištienos krūtinėlės gavosi balti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudnosiene @ 2007 07 17, 11:51)
Vakar kepiau Varskes apkepathumbup.gif purutis, mikstutis, skanutis. O va su saldziais kepiniais turejau nesekmiu per savo ziopla galva doh.gif Bananini keksa kepiau tiek laiko ir tokioj temperaturoj kaip parasyta, net nepatikrinus ar iskepe - isjungiau. Jau beveik praausus atejau paziuret - ogi neiskepus mase per truki virsuje islindus doh.gif Teko kept is naujo.... Nu bet skanus vistiek buvo irnesakyk.gif O Greita pyraga su uogom biski sudeginau, net uzsistaciau skambuti 5 min veliau del visa ko... Bet diedulis ir apdegusi suvalge - sake ir toks labai skanus hihihi.gif

O varškės apkepą kepti uždengtą, ar atidengus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2007 07 17, 14:40)
O varškės apkepą kepti uždengtą, ar atidengus  blush2.gif

Atidengus 4u.gif
Atsakyti
VARŠKINIAI BLYNAI - labai skanu, paprasta ir greitai, vaikui labai patiko, suvalge daugiau nei as thumbup.gif
4u.gif
Atsakyti
Keksiukai su persikais - labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Kalakutienos kiškis su sūriu - afigenai skanu thumbup.gif bigsmile.gif Dabar jau gailiuos, kad dariau tik iš pusės porcijos, vos keli kąsneliai beliko doh.gif Tiek norinčių paragaut, ir darbe, ir namie doh.gif
Atsakyti