Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 10

QUOTE(Mama_Tania @ 2007 07 12, 16:05)
blush2.gif parekomenduokit, recepte "Kalakutienos kukuliai su špinatais ir sūriu" vietoj tarkuoto parmezano ar galiu dėti mocarelos ir vietoj špinatų ką dėti?

Snd kaip tik taisiau siuos kukulius,labai skaniai pavalgem mirksiukas.gif As vietoj parmezano dejau paprasta fermentini suri.O tai kodel nenori spinatu deti?Labai skanus kukuliai su jais gaunasi,be spinatu manau gautusi paprasti mesos kukuliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2007 07 12, 14:23)
dar norėjau sužinoti jei marinuoti lašišą garstyčių marinate tai kokios garstyčios geriausia naudoti ar tas granulėse užsienietiškas ar tinka ir lietuviškos paprastos  rolleyes.gif

baisiai megstu lasisa siame marinate. As renkuosi kuo astresnes garstycias, nes megstu astru maista., Be to nemegstu tu grudeliu, kurie iskepus truputi apkarsta. O jei darau sveciams pasirenku pigiausias, bet nelabai astrias ir dedu truputi daugiau nei nurodyta recepta. Kepu didelej skardoj pradzioj pridengus folija. Likus 5 min nuimu ir apkepu 200-220 C. Dar nieks nepeike.
Aciu Sonatinai 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau ir aš prisiruošiau išbandyti Sonatinos receptą bigsmile.gif
Kiauliena korėjietiškai
gaila tik, kad Sonatina nenurodė, kiek pilti sojos padažo...o aš, kadangi niekada nesu jo naudojusi, nežinojau- kad nepadauginčiau, arba, kad mažai neįpilčiau rolleyes.gif tik va truputį sugriešijau ir gale įpyliau šiek tiek vandenuko, nes mėgstu šlapesnius variantus...taip pat- uždengiau kepimo skardelė folija ax.gif niekaip nesuprantu, kaip jums iškepa gražiai, išsitroškina nedengtame puode g.gif taip pat mano orkaitėje daug režimų- kepinimas iš apačios, viršaus, arba ir taip ir taip, kaitinimas, troškinimas ir pan...nežinojau, kurį režimą dėti rolleyes.gif

Bet....rezultatas puikus thumbup.gif net vyrui, kuris nelabai mėgsta naujoves (mėgsta tik tas, kurias jis daro, o jis geras kulinaras) patiko thumbup.gif įdėjau net į darbą lauknešėlį... thumbup.gif
Atsakyti

Merginos, reik jūsų pagalbos-gal kuri turit adresiuką, kur formas kepimui galima įsigyt.
Dėkoju iš anksto 4u.gif
Gal Sonatina galėtų jį įrašyt į pirmą psl, kad nesimakaluot po temas g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2007 07 15, 07:37)
Merginos, reik jūsų pagalbos-gal kuri turit adresiuką, kur formas kepimui galima įsigyt.
Dėkoju iš anksto  4u.gif
Gal Sonatina galėtų jį įrašyt į pirmą psl, kad nesimakaluot po temas  g.gif



o kepimo formu tai ieskok cia kepimo formos
Atsakyti
Savaitgali kepiau sokoladinini pyraga "Trupinelis", viskas pavyko puikiai, pyragas skanus, na bet jau labai labai saldus biggrin.gif , suvalgem tik po maza gabaleli.. O va "karstas vinegretas" - tiesiog thumbup.gif
Atsakyti
Savaitgalį kepiau Vieno kąsnio pyragėliai su faršu ir grybais thumbup.gif thumbup.gif
Viskas gavosi Nuostabiai assa.gif assa.gif
user posted image

Atsakyti
skaitinejau, bet kazkaip akys neuzkliuvo ir nepamaciau jokio Sonatinos plovo recepto g.gif
Atsakyti
QUOTE(flamingo @ 2007 07 16, 12:03)
skaitinejau, bet kazkaip akys neuzkliuvo ir nepamaciau jokio Sonatinos plovo recepto  g.gif


pietums gaminau rissoto su vistiena - gaunasi kaip plovas.. Labai labai labai skanus plovas mirksiukas.gif Pridariau pilna keptuve, dariau visa porcija, tai su MB susveitem viska... blush2.gif
Aciu Sonatinai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sonatina,
siandien dariau Varškes pyraga su raudonaisiais serbentais. Nemegstu siu uogu, bet derinukas gavosi superinis thumbup.gif
Didelis dekui wub.gif
Atsakyti
Sonatina, tu išsigelbėjimas thumbup.gif thumbup.gif Jau gaminau du patiekalus:

Kopūstų apkepą su faršu
user posted image


Ir žuvies filė prancūziškai
user posted image

Gavosi labai liuks, ir vyrui patiko drinks_cheers.gif Ir čia dar nepabaiga - bandysiu ir kitus patiekalus mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
O aš šiandien gaminau Vištienos baltuosius kukulius. Tik, kaip ir Sonatina, gaminau iš kalakutienos faršo ax.gif Bet man nesigavo jie tokie balti, kaip kad įdėtoj Sonatinos foto g.gif Man gavosi kaip ir keptos galkutės... Skonis tai fantastiškas, ale kodė pas tave, Sonatina, jie tokie baltučiai... lig būtų nekepti, o apvirti g.gif Kame čia reikalas?
Atsakyti