Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 10

nu va dabar valgau svelnius grietininius lietinius smile.gif lb skanu thumbup.gif Sotina pasidariau tavo receptu gerbeja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aikstinga @ 2007 07 11, 15:52)
nu va iškepiau "napoleono" torta keptuveje smile.gif  biskiuka man sausokas gavosi,bet cia gal todel,kad kremo per tirsta pasidariau arba reik dar palaukt kol prisigers paplociai doh.gif  siaip nenuvyle receptas tikrai thumbup.gif  skanumelis bigsmile.gif

As laikiau per nakti torta saldytuve, tai vos ne para laiko jis mirko man. Man tuom patinka Napoleonai, kad kuo ilgiau stovi, tuo skanesni buna wub.gif Aisku, nereik savaite laikyt... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 12 liepos 2007 - 13:45
Sveikos kulinares smile.gif
Kepiau Sonateles keksiukus su melynem, gavos labai skanus, tik viena beda doh.gif popiereliai prikimba, pirma kart pirkau rimi tokius spalvotus, bet cia paskaiciau, kad ir Sonateliai prikibo, tai gal ne kokie. O kai isbandziau kitokius jie irgi kimba tai pasakykit ka ne taip darau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaaaramele @ 2007 07 11, 23:15)
Sveikos kulinares smile.gif
Kepiau Sonateles keksiukus su melynem, gavos labai skanus, tik viena beda doh.gif  popiereliai prikimba, pirma kart pirkau rimi tokius spalvotus, bet cia paskaiciau, kad ir Sonateliai prikibo, tai gal ne kokie. O kai isbandziau kitokius jie irgi kimba tai pasakykit ka ne taip darau  smile.gif


aš irgi iš Rimi pirkau tuos spalvotus smile.gif Nu jokių problemų su jais neturiu. Pasiimi keksiuką, paimi už formelės kraščiukų ir ją nulupi. Lupasi labai lengvai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2007 07 11, 14:04)
beje, kas gamino  KAIZERIO OMLETAS (KAISERSCHMARRN  -  komentaru gal kokiu ...  :unsure


Aš gaminau, bet buvo visai ne mano skonio patiekalas smile.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie tų, kurios jau gamino Lazaniją su varške thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif patiko ir dukrai, ir vyrui, labai abejojau dėl pomidorų padažo, bet kuo jo daugiau, tuo skaniau thumbup.gif thumbup.gif

sonatina, aciuks.gif
Atsakyti
kepiau makaronus su farsu kriauklese,labai patiko:) o sia savaite kepiau mesos apkepa, tai maniskiui labai patiko,dar puse saldytuve stovi,valgys visa savaite:)obuoliai priduoda labai gera skoni:)
didziausi komplimentai sonatinai:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sarrra: 12 liepos 2007 - 11:06
Norėjau paklausti merginų,kurios kepė beliašus blush2.gif ,ar jūs darot su sausom mielėm,kaip recepte g.gif ,nes pvz ant Dr.Oetker mielių ,žalio pakelio,kur sakė Sonatina visada naudoja,rašo,kad mieles reikia maišyti su miltais,o recepte su pienu g.gif kaip jūs darot,ar atsiranda jums ta mielių "kepurėlė",ar geriau daryt su paprastom mielėm blink.gif ,kaip jūs manot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pince @ 2007 07 12, 11:35)
Norėjau paklausti merginų,kurios kepė beliašus blush2.gif ,ar jūs darot su sausom mielėm,kaip recepte g.gif ,nes pvz ant Dr.Oetker mielių ,žalio pakelio,kur sakė Sonatina visada naudoja,rašo,kad mieles reikia maišyti su miltais,o recepte su pienu g.gif kaip jūs darot,ar atsiranda jums ta mielių "kepurėlė",ar geriau daryt su paprastom mielėm blink.gif ,kaip jūs manot blush2.gif

Aš dariau su sausom. Ir dariau kaip parašyta recepte. Gaunasi ta putelė, tik reik pieno neperkaitint. Jis turi būti šiltas vos vos wink.gif Sausos mielės dar niekad neapvylė (kitokių pas mus net ir nėra pardėse... )... Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
sonatina reikia tavo patarimo ax.gif žadu gaminti lašišą nemažam kiekiui žmonių ir kaip geriau ir skaniau ją iškepti orkaitėje ax.gif manau kad skaniau gautusi pamarinavus lašišą tik nežinau kuriam marinate geriau smile.gif ir patieksiu su ryžiais ir troškintom daržovėm,tik nežinau kiek laiko reiktų troškinti daržoves(morkas,cukinijas).ačiū už atsakymą 4u.gif

dar norėjau sužinoti jei marinuoti lašišą garstyčių marinate tai kokios garstyčios geriausia naudoti ar tas granulėse užsienietiškas ar tinka ir lietuviškos paprastos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2007 07 12, 03:59)
Aš dariau su sausom. Ir dariau kaip parašyta recepte. Gaunasi ta putelė, tik reik pieno neperkaitint. Jis turi būti šiltas vos vos wink.gif Sausos mielės dar niekad neapvylė (kitokių pas mus net ir nėra pardėse... )... Sėkmės 4u.gif

drinks_cheers.gif as irgi dariau pries dvi dienas su sausom mielem,viskas gavosi thumbup.gif .labai buvo skanus,tik neperkrauk farso ir paskui ugni prisuk,nes labai greitai kepa,o as pridejau i vienus daugiau farso,tai buvo vidus zalias.viska daryk pagal sonatinos recepta ir gausis ciki-piki.
Atsakyti
blush2.gif parekomenduokit, recepte "Kalakutienos kukuliai su špinatais ir sūriu" vietoj tarkuoto parmezano ar galiu dėti mocarelos ir vietoj špinatų ką dėti?
Atsakyti