Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 10

QUOTE(Mexxica @ 2007 07 11, 09:09)
Na aišku, ačiū 4u.gif  galvojau, kad jei labai liesa, gali būti skysta  g.gif

Truputį daugiau miltų įdėk, jei labai skysta gausis, nors man visad viskas OK būdavo 4u.gif
Atsakyti
Mano išbandytų receptų sąrašą papildė:
Uogų - grietinės keksiukai - labai greita ir skanu. thumbup.gif
Lazanija su varške - šiek tiek abejojau ar man patiks,tai gaminau iš pusės porcijos.bet mums dviems užteko pavalgyt. Ir tikrai buvo skanu. thumbup.gif
Pyragas su persikais ir uogomis - labai skanu. essen.gif
Atsakyti
katik isikepiau sumustiniu su suriu ir svogunais thumbup.gif
Atsakyti
Vakar kepiau kalakutienos zuiki su suriu thumbup.gif

nerealus skonis tik porcija ziauriai didele doh.gif , su SB kelias dienas valgysim lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruta25: 11 liepos 2007 - 12:02
QUOTE(Ruta25 @ 2007 07 11, 13:02)
Vakar kepiau kalakutienos zuiki su suriu   thumbup.gif

nerealus skonis tik porcija ziauriai didele  doh.gif , su SB kelias dienas valgysim  lotuliukas.gif


aš visada darau iš pusės normos ir tai niekada visko nesuvalgom per dieną biggrin.gif Tik man tai šaltas jis nelabai skanus, tai visada dar šildausi prieš valgydama verysad.gif
Atsakyti
Nu zinokit dabar kepu "Vieno kąsnio pyragėlius su faršu ir grybais" ir jau matau kad s... gaunas..naudojau baravykus ir aviena. riebalai bega per krastus,pyrageliai issiskleide kazkaip..idaras lauk krenta...gal todel kad aviena naudojau?labai riebi ji... oj kaip nervai ima..db eisiu kepti "napoleono" keptuvej ir morengu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aikstinga @ 2007 07 11, 14:50)
Nu zinokit dabar kepu "Vieno kąsnio pyragėlius su faršu ir grybais" ir jau matau kad s... gaunas..naudojau baravykus ir aviena. riebalai bega per krastus,pyrageliai issiskleide kazkaip..idaras lauk krenta...gal todel kad aviena naudojau?labai riebi ji... oj kaip nervai ima..db eisiu kepti "napoleono" keptuvej ir  morengu doh.gif

parasyk butinai kaip Napaleonas sekes 4u.gif ir but faijn jei dar ir nuotraukele ikeltum biggrin.gif blush2.gif
pati brestu daryt, laukiu tik tinkamos progos.. mazhu kai berniukas grish.. ax.gif
tai daba turiu visa imanoma info susirikt bigsmile.gif
beje, kas gamino KAIZERIO OMLETAS (KAISERSCHMARRN - komentaru gal kokiu ... :unsure
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bransha: 11 liepos 2007 - 14:06
padariau zuvies file prancuziskai, vyras isbuciavo ir kruva komplimentu sulaukiau, kad labai skanu. tad uzsikabliavau ir as. biggrin.gif

kita karta zadu daryti taip visu giriama varskes tingini ax.gif
Atsakyti
per anksti i darbą liežuvį paleidau doh.gif skanus tie vieno kasnio pyrageliai gavos,tik reikejo alaukt,kol baigs kepti thumbup.gif na nebent vakare apie napoleona parasysiu,nes db laukiu atstovo is draudimo ir negaliu eit kiausiniu nusipirkt tortui.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2007 07 10, 08:19)

daugumos prieskonių neturėjau (parodykit prašau, kaip atrodo raudonėlis, ar koks pakelis ir kur parduodamas ax.gif  blush2.gif


Raudonėlių būna prie prieskonių, mačiau kažkada. Aš, asmeniškai, raudonėlius, čiobrelius, kmynus ir pan. žoles perku vaistinėj. Ir daug, ir pigiau išeina, ir gal kažkiek patikimiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta25 @ 2007 07 11, 13:02)
Vakar kepiau kalakutienos zuiki su suriu   thumbup.gif

nerealus skonis tik porcija ziauriai didele  doh.gif , su SB kelias dienas valgysim  lotuliukas.gif

Modifikavau šiek tiek-maišiau kalakutieną su sojos faršu, tai tikrai labai skaniai gavosi thumbup.gif Dar papildomai šaldytų daržovių įmaišiau
Atsakyti
nu va iškepiau "napoleono" torta keptuveje smile.gif biskiuka man sausokas gavosi,bet cia gal todel,kad kremo per tirsta pasidariau arba reik dar palaukt kol prisigers paplociai doh.gif siaip nenuvyle receptas tikrai thumbup.gif skanumelis bigsmile.gif
Atsakyti