Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 10

Sonatina,kaip manai....o jei lasisa(garstyciu ir medaus glazuroje) kepciau naudodama-prancuziskas garstycias,tas su grudeliais g.gif ,ar butu koks skirtumas g.gif ???
Ka kitos kepejeles galvoja bigsmile.gif ???
Atsakyti
Sio savaigalio pietus buvo nuostabus , vakar gaminau lasisa medaus ir garstyciu glazuroje, labai skanu, net dukryte valge, sake zuvyte kaip Ketoje. O siandien gaminau visu labai isgirta lazanija, tikras skanumelis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ka tik isikepiau greitas pyragas su uogomis smile.gif lb skanus thumbup.gif dejau tik avietes smile.gif jauciu kad siandien jo neliks essen.gif
Atsakyti
Aš šiandien viriau Norvegišką žuvienę thumbup.gif Tik be krevečių ir be saliero šaknies... jau kaip kvepia visi namai wub.gif Viriau su upėtakiu (vakar sužvejojom)...
Ryt planuoju kepri mėlynių pyragą ax.gif
Atsakyti
Gal kas gaamino Sontinos Napoleona? koks ten idomu matavimo puodelis, kiek ml? g.gif
Atsakyti
Aš savaitgalį iškepiau skanėstą pagal trupininio pyrago su varške ir rabarbarais receptuką. Tik vietoj rabarbarų dėjau mėlynes. Tikrai labai labai skanu smile.gif Rekomenduoju - patikrintas reikalas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesssija @ 2007 07 09, 19:48)
Gal kas gaamino Sontinos Napoleona? koks ten idomu matavimo puodelis, kiek ml?  g.gif

Kepiau 4u.gif Bandžiau dėti 237ml, bet man buvo per mažai unsure.gif Nors buvo rašyta, kad gali lipti prie rankų, bet man gavosi košė doh.gif tai dėjau daugiau miltų, bet nežinau kiek. Tiesiog tiek, kad bent jau padarius rutulį jis neišsileido košiškai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Letta @ 2007 07 09, 21:02)
Kepiau 4u.gif Bandžiau dėti 237ml, bet man buvo per mažai unsure.gif Nors buvo rašyta, kad gali lipti prie rankų, bet man gavosi košė doh.gif tai dėjau daugiau miltų, bet nežinau kiek. Tiesiog tiek, kad bent jau padarius rutulį jis neišsileido košiškai smile.gif 4u.gif

tai reiks 1 kg miltu ir puse litro grietineles? g.gif
Jis turbut labai didelis gavosi?
Atsakyti
QUOTE(Inesssija @ 2007 07 09, 19:17)
tai  reiks 1 kg miltu ir puse litro grietineles?  g.gif
Jis turbut labai didelis gavosi?

Na, tikrai nemažas gavosi man...
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image plikytos tešlos pyragaičiai gavosi thumbup.gif user posted image


Karšti sumuštiniai su sūriu ir svogūnais – thumbup.gif thumbup.gif labai geras receptas (jau ir pamiršau, kad taip galima gaminti...)

Saldžiarūgštės vištų kepenėlės – turėjau visus produktus, gavosi tikrai labai labai skanu (vištų kepenėles gaminau pirmą kartą).

Glazūruoti kiaulienos šonkauliukai – daugumos prieskonių neturėjau (parodykit prašau, kaip atrodo raudonėlis, ar koks pakelis ir kur parduodamas ax.gif blush2.gif ), tai vietoj obuolių sidro naudojau kriaušių sidrą, vietoj smulkinto raudonėlio, paprikos, kmynų, kajeno pipirų – sudėjau Viduržemio jūros prieskonius, ryžių acto – vyno actą, sauso vyno Sherry – baltą vyną. Gavosi skanu, bet neįprastą, biški kietoki šonkauliukai (kai su bulvėm troškinu gaunasi riebesni ir sultingesni). Bet gerai thumbup.gif

Citrininiai blynai su aguonomis – gaminau be aguonų... tikrai labai skanu...

Plikytos tešlos pyragaičiai - Ir aš vakar pirmą kartą kepiau plikytos tešlos pyragaičius su varškės kremo įdaru. Gavosi super thumbup.gif thumbup.gif net nesitikėjau thumbup.gif . Tik nesupratau, kur dėti druską, tai nedėjau, vietoj jos sudėjau 2 a. š. cukraus... Tešlą į skardą dėjau arbatiniu šaukšteliu – puikiai viskas iškepė, tokie gražučiai pyragėliai thumbup.gif thumbup.gif ... Skardą kepimo popieriumi neklojau, o sutepiau biški sviestu, pora sek. palaikiau po šaltų vandieniu ir sudėjau tešlą. O pusę kremo dingo ir be pyragaičių, nors ir dariau kremą iš dvigubos normos biggrin.gif

saulėje džiovinti pomidorai – dažnai receptuose būna, gal galėtumėt parodyti, kaip atrodo ir kur galima nupirkti blush2.gif

Sonatina, user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama_Tania: 10 liepos 2007 - 08:34
QUOTE(Inesssija @ 2007 07 09, 20:17)
tai  reiks 1 kg miltu ir puse litro grietineles?  g.gif
Jis turbut labai didelis gavosi?

Dėl miltų, tai tikrai negaliu tiksliai pasakyti, nes jau nebesvėriau dėdama unsure.gif O dėl grietinėlės, tai aš dėjau 400ml.
Dėl didumo, tai visai normalus gavosi. Šventės metu valgėm 7žmonės, tai pusryčiams dar pora gabaliukų liko ax.gif
Bet iš savo pastebėjimų, tai sakiau, kitą kartą darysiu mažiau tešlos, nes man kremo pagal tą tešlos kiekį gavosi mažokai. Aš tikėjausi šlapesnio torčiuko ax.gif
Atsakyti
Gaminau lašišos file su klevų sirupu ir pipirais - nu pasaka bigsmile.gif Nei aš žuvį mėgstu, nei ką, nu bet buvo TAIP skanu wub.gif ir vyrui labai patiko thumbup.gif
Tiesa aš kaip visada paskutinę minutę apsižiūriu, kad ten dar pamarinuot reikia 4 val minimum doh.gif Tai aišku taip nesigavo, pamarinavau gal valandą, o paskui užpyliau truputį to padažiuko ir taip kepiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manjana: 10 liepos 2007 - 10:29