Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

mums labai padeda sudokrem, bet viena kart buvo labai issute, tai padejo travokort kremas, juo piknaudziaut negalima nes jis hormoninis, bet nuima issutima kaip ranka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2006 08 09, 13:23)
Mano 1,5 m mergaitei labai nušuto lytinės lūpos. Šeimos gyd išrašė Hidrokortizono 1 procento, bet kitos mamos sakė kad negerai tepti siuo tepalu, upatingai mergaites, siulė bandyti šaltalankių aliejų. Gal galėtumėt patarti ką daryti? g.gif

Sveikute,visu pirma pampersus reiketu dazniau keist,jei mazyle issuta!Dar ,kai pigus tai jie suslampa po pirmo padarymo ir tada irgi labai susta vaik.Plauti po kiekvieno pamperso pakeitymo butinai. Jei labai issuto,tai gal geriau virintu vand.,kol praeis ir aisku duoti tai vietai pakviepot,nors po pusvalandi,nedeti pampersu,po pasisiojimo paplaut,tikrai tada praeis per pora dienu.Nakciai patepti,bet nedaug,kad nebutu dregna tuoj vietoj,nuo dregmes sususta.Man labai patinka pampers kelnaites,nesvarbu,kiek vaikas pasisiotu,visada sausa viduj!Jega thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ODRE28 @ 2007 01 17, 23:46)
Sveikute,visu pirma pampersus reiketu dazniau keist,jei mazyle issuta!Dar ,kai pigus tai jie suslampa po pirmo padarymo ir tada irgi labai susta vaik.Plauti po kiekvieno pamperso pakeitymo butinai. Jei labai issuto,tai gal geriau virintu vand.,kol praeis ir aisku duoti tai vietai pakviepot,nors po pusvalandi,nedeti pampersu,po pasisiojimo paplaut,tikrai tada praeis per pora dienu.Nakciai patepti,bet nedaug,kad nebutu dregna tuoj vietoj,nuo dregmes sususta.Man labai patinka pampers kelnaites,nesvarbu,kiek vaikas pasisiotu,visada sausa viduj!Jega thumbup.gif

schmoll.gif O mes atvirksciai pampers negalejome naudoti,visada isberdavo uzpakaliuka doh.gif vieninteliai Libero tiko. ax.gif
4u.gif Bet idomiausia kokiu budu pasiseke temos skelbejai Daivoskai atsikratyti sios labai nemalonios problemeles.... g.gif
Atsakyti
siap pampersus tikrai reikia pikt geresnius, mes perkam "pampers" bet taip pat visko nutinka, tepu su ibuprom arba kitu (pamirsau pavadinima smile.gif ) vienu zodziu-tepaliukais skirtais krutims, zindancioms mamoms, kuris mazina jaurtuma ir gydo nukramtymus. o siaip karts nuo karto pudros paberiu ir tiek
ax.gif
Atsakyti
Dekoju visoms uz patarimus 4u.gif
Mes naudojame "Pampers" sauskelnes, kitos netiko schmoll.gif O problema issprendziau su chlotrimazol tepaliuku ir Boraplius tepaliuku. Boraplius iki siol extra atveju puikiai padeda thumbup.gif
Atsakyti
maniskei kolkas tokiu bedu nebuvo, jei tik ciut parausta patepu sudocream thumbup.gif galima ir bepanten thumbup.gif o pudra taip ir stovi net neatidaryta ax.gif tikiuosi kad nebeteks pradaryt... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 01 25, 14:38)
Dekoju visoms uz patarimus 4u.gif
Mes naudojame "Pampers" sauskelnes, kitos netiko schmoll.gif O problema issprendziau su chlotrimazol tepaliuku ir Boraplius tepaliuku. Boraplius iki siol extra atveju puikiai padeda thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Gaila,kad as nieko nezinojau apie boraplius,nes saviske vakar net veziau pas vaiku ginekologa,darzelyje matyt blogai isvalo po slapinimosi ir prasidejo toks uzdegimas doh.gif ,kad ir chlotrimazolis ir ramuneliu voneles nebepadejo... nors anksciau puikiausias vaistas buvo,tai dabar darome lakisiaus voneles,ir dar zoliniu vaistuku israse,nors kai paskaiciau,tai ten daugiau moterims,kenciancioms nuo menopauzes g.gif ax.gif
Atsakyti
Mano irgi daznai pasunta,ypac jeigu viduriuoja,tai tepem bepanten tepalu,o siaip jeigu nelabai raudona,tai sudocrem patepam.
Atsakyti
Šitą bėdą turime ir mes. buvome net pas mergaičių ginekologą. patarė tą vietelę plauti tik vandeniu ir tepti medatkų aliejuku. nes aš visus tepalus nuo iššutimo buvau išbandžiusi,niekas nepadėjo. Mes del alergijos lankomės pas alergologą,aš jam jam užsiminiau apie šitą bėdą.tai jis mums sakė kad tai gali buti labai rimtair siulė gultis į ligoninę,išsitirti žarnyną del grybelio. mes nesigulėm,namuose mums išrašė gerti nystatina,kuriam laikui pagerėjo.Bet dabar vel men laiko vėl taspat doh.gif teks gultis,nieko nebus. O del HIDROKORTIZONO,tai nežinau,jis hormoninis,alergologas mums tepti griežtai neleido lyties organų.
Atsakyti
neduok Dieve...tikiuosi neteks mums to patirti.... blink.gif
Atsakyti
g.gif Dar pabandykit,Bubchen firmos servetėles ir tepalą nuo iššutimų. Draugė naudojo,

sakė gerai.













































































































Atsakyti
QUOTE(Grąsilda @ 2007 01 26, 10:11)
Šitą bėdą turime ir mes. buvome net pas mergaičių ginekologą. patarė tą vietelę plauti tik vandeniu ir tepti medatkų aliejuku. nes aš visus tepalus  nuo iššutimo buvau išbandžiusi,niekas nepadėjo. Mes del alergijos lankomės pas alergologą,aš jam jam užsiminiau apie šitą bėdą.tai jis mums sakė kad tai gali buti labai rimtair siulė gultis į ligoninę,išsitirti žarnyną del grybelio. mes nesigulėm,namuose mums išrašė gerti nystatina,kuriam laikui pagerėjo.Bet dabar vel men laiko vėl taspat doh.gif  teks gultis,nieko nebus. O del HIDROKORTIZONO,tai nežinau,jis hormoninis,alergologas mums tepti griežtai neleido lyties organų.

g.gif o tai tepineli eme? Mums tai paeme ir pasake,kad stiprus uzdegimas schmoll.gif ,israse Macmiror tableciu...
Atsakyti