Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

Ats geras uzdegimas irgi mazeja smile.gif
Atsakyti
as uz bepanthen balsuoju ax.gif
Atsakyti
Mums taip pat pats geriausias tepaliukas BEPANTEN, jei bent truputi parausta, tuoj pat patepam irbėdos kaio nebuvę, mes už Bepanten thumbup.gif
Atsakyti
kai dukrytė labai viduriavo buvo Rota virusas, tai sekundės užtekdavo kad tas kakulis nuėstų odelę, buvo siaubas, bet nusipirkau vaistinėj Sudocreame nu super galiu pasakyt thumbup.gif užtepdavau ir akyse praeidavo iššutimas bigsmile.gif
Atsakyti
aš ir savo paničkom naudoju Bepanteną ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anandita @ 2006 12 09, 12:57)
kai dukrytė labai viduriavo buvo Rota virusas, tai sekundės užtekdavo kad tas kakulis nuėstų odelę, buvo siaubas, bet nusipirkau vaistinėj Sudocreame nu super galiu pasakyt  thumbup.gif  užtepdavau ir akyse praeidavo iššutimas  bigsmile.gif


Pritariu, man Sudocreame - kaip panacėja nuo tokių dalykų. Vasarą net iki žaizdelių lyt.lūpytės buvo nušutusios, tai minėtas kremas per pora dienų sutvarkė reikalą.
Atsakyti
Johnson's baby kremukas apvalioje bigsmile.gif dezuteje dezuteje- po vieno patepimo viskas praeina thumbup.gif Stebuklingas
Atsakyti
thumbup.gif drinks_cheers.gif Sudocream 4u.gif labai geras !!! mer tik si naudojam thumbup.gif
ansciau dar buvau nusipirkus cinko oksido tepalo nuo isutimu,na galiu pasakyt kad irgi liuks,iskart padejo !
Atsakyti
mano dukrytė irgi turėjo tokią problema,kotik mes neišbandėm nuo liaudišku priemonių iki visokiausių kremų,bet padėjo tik Sudocream rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lina*: 02 sausio 2007 - 18:40
Išbandžiau visu siūlomus tepalus ir apsistojau ties pataisų sporų milteliais .Isties nepamainomas dalykas...
Atsakyti
Kai buvau maža, man ši problema buvo. Tais laikais dar nebuvo tų visokių tepalų, bet mam man tepdavo cinko mostim. padėdavo superiniai. aišku, aš turbūt naudočiau bepanthen. nors turiu berniuką ir šiaip nešunta jis, bet jei kartas užpakaliukas būna raudonas, tai bepanthenas padeda geriausiai.
Atsakyti
gal mes tokiu problemu dideliu neturejom bet mums tai padejo krakmolas smile.gif
Atsakyti