Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

QUOTE(soliux @ 2006 11 02, 16:53)
Sudocream geriausas vaistas thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif auksinis daiktas drinks_cheers.gif nepamainomas
Atsakyti
o mums patinka DERMILON- jis ir nuo issutimu, ir nuo nudegimu (aciu Dievui dazniausiai ne vaikui o mamai prireikia), ir zaizdeles greitai pagydo thumbup.gif
Atsakyti
pas mane berniukas. ir gydytoja nuo gimimo patare naudoti paprasciausia bulviu krakmola. thumbup.gif mums labai gerai. net kai po netikusiu pampersu buvo vos ne uzdegimas padejo tik bulviu krakmolas ir oro vonios. na dar nakciai bepanteno tepalas. netgi mano vyras kai darbe susunta naudoja bulviu krakmola.
Atsakyti
QUOTE(raganiuke27 @ 2006 11 05, 18:29)
pas mane berniukas. ir gydytoja nuo gimimo patare naudoti paprasciausia bulviu krakmola.  thumbup.gif mums labai gerai. net kai po netikusiu pampersu buvo vos ne uzdegimas padejo tik bulviu krakmolas ir oro vonios. na dar nakciai bepanteno tepalas. netgi mano vyras kai darbe susunta naudoja bulviu krakmola.

Tai koks ten vyro darbas ,kad taip susunta biggrin.gif tai gal jam geriau kelnese ventiliacija pasidaryti nei eiti i darba issikrakmolinus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(perlita3 @ 2006 11 05, 17:41)
Tai koks ten vyro darbas ,kad taip susunta biggrin.gif tai gal jam geriau kelnese ventiliacija pasidaryti nei eiti i darba issikrakmolinus biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


darbas sedimas, o beto mano vyras stambus, ir privalomas kostiumas ziema vasara
Atsakyti
QUOTE(perlita3 @ 2006 11 05, 16:41)
Tai koks ten vyro darbas ,kad taip susunta biggrin.gif tai gal jam geriau kelnese ventiliacija pasidaryti nei eiti i darba issikrakmolinus biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


blink.gif
cia tipo juokinga kazkam labai g.gif ? Na turi tokiu problemu ne tik vaikiukai, bet ir suauge. Ir ne del prastos higienos fool.gif , o dazniausiai del virssvorio. Oi, perlita3, paciai ventiliacija butu ne pro sali biggrin.gif laugh.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos mamytes mergaitei 2 diena patepa kelnytes tokiomis geltonomis iskiromis is lyt organu gal kam buvo kokia gali but priezastis ?
musu pediatras sake tipo gali but uzdegimas nors net nepaziurejo kaip atrodo g.gif labai prasau jusu pagalbos
Atsakyti
Kai mano mergaitei taip atsitikdavo, tepdavom excepial kremuku, nes jis labiau susigeria nei sudocream, bet ir tas ir tas padedavo, labai gerai budavo oro vonios ir kita pampersu rusis smile.gif daugelio pamegti libero mums nuo pat gimimo netiko schmoll.gif o bephanten tai ne visda padedavo, jeigu jau budavo labai raudona, tai geriausia sudocream, tik visa beda, kad jis labai jau riebus ir prastai nusivalo verysad.gif Kasdienei prieziurai labai tiko pataisu milteliai, tik labai jau deficitine preke, tai kai tik atsirasdavo pirkdavom po tris pokus, taip iki metu ir naudojom tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vakare.lt: 09 lapkričio 2006 - 11:29
PATI DUKRYCIU NEAUGINU, BET AS SIUO ATVEJU PARODYCIAU GYDYTOJUI IR PADARYCIAU REIKIAMUS TYRIMUS
Atsakyti
mums tai nuo iššutimų pats geriausias loccitane mamos ir vaiko kremas thumbup.gif Jau trečią dežutę pradėjom.
Atsakyti
buvom pas mergaiciu ginekologe mums uzdegimas sako mergaitem daznai buna bet info tai niekur neradau tai nezinia ar cia daznai gyd toks jei kam reiks daryti ramuneliu voneles ir tepti alyvuogiu aliejumi 3 kart dienoje pakolkas tiek dar paeme tepineli ziuresim koks bus atsakymas
Atsakyti
QUOTE(tulpe @ 2006 11 14, 12:07)
buvom pas mergaiciu ginekologe mums uzdegimas sako mergaitem daznai buna bet info tai niekur neradau tai nezinia ar cia daznai gyd toks jei kam reiks daryti ramuneliu voneles ir tepti alyvuogiu aliejumi 3 kart dienoje pakolkas tiek dar paeme tepineli ziuresim koks bus atsakymas

kai šitaip atsitiko mano dukrytei tai mūsų gydytoja patarė patepti Nistatino tepaliuku. patepiau 3-4 kartus ir viskas susitvarkė.
Atsakyti