Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologinės mergaičių bėdos

QUOTE(Dobšiukas @ 2006 08 10, 15:22)
Jei nepadeda bepantenas, ar tepalai su cinku, tuomet reikėtų mėginti jau tepaliuku nuo piengrybio patept, tarkim Clotrimasol, bet jau hidrokortizonu tai jau tikrai nereikia, nes jei ten piengrybis išvešėjo (o taip dažniausiai ir būna, ypač jei dar sauskelnes nešiojat, vasara, karštis, drėgmė...), tuomet hormoninis tepalas (hidrokortizono) dar labiau pablogins reikalą, piengrybiui ,,saldainių" duosi mirksiukas.gif

Patarčiau ir aš pabandyt Clotrimazol. Mes taip pat turėjom bėdą, maniau, kad iššutimas, o gydydamą iššutimą padariau dar blogiau, nes nei vienas tų tepalų netinka. Nusipirk jį ir pamatysi efektą jau po 2-3 dienų. Tikrai labai padeda thumbup.gif
Jis ir skirtas moterškiems lytiniams organams - nebijok mirksiukas.gif

Linkiu kuo greičiau pasveikt, nes kai pamenu kaip mano mažylė kankinos, vis sakydavo ajajai doh.gif . Mums jis atsirado po antibiotikų vartojimo doh.gif
Atsakyti
verysad.gif O kažin berniukui užpakaliuką galima tepti Clotrimasol tepaliuku? Nes jau išbandėm ir pataisus ir bepanteną ir voneles su vaistažolėm darėm -nieks nepadėjo .Pas mus paraudęs stipriai tik užpakaliukas.o ar užpakaliuke gali būti pienligė?Maniškis dar su pampersu.
Atsakyti
yra vaistinėj pirkti specialaus tepaliuko nuo iššutimo, nereikia nė recepto, svarbu, kad vaiostinėje gamintų vaistukus. vaistininkės žino 4u.gif
Atsakyti
Mano mazylei, buvo labai panasiai is pradziu issutimas, po to zaisdeles, issausejusi odele.... gydytoja patare vaikscioti nuogu dupakaliuku, diena tepti medetku tepaliuku o nakciai kremuku "Sudocrem". Rezultatas dvigubas, issutimas dingo po poros dienu, ir mes nuo to laiko pripratom daryti i puoduka thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
As savo mazylems ,kai tik parausta ar koks spuogelis tuoj pat patepu su tepaliuku sudocrem is kart viskas praeina, saltalankis irgi gerai,bet sis kremukas tai tikrai thumbup.gif
Atsakyti
ojoj kie daug tepalu .mes ir draugaunam su bepantenu ruzavu tepalu.bet karta dar ziema Akvilei isuto uzpakalis ir musu jau nepadejo.gyd israse imazolis.jis pries grybelinis tepalas.tad dar reik tiksliai zinot koks tas isutimas.
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2006 08 09, 13:23)
Mano 1,5 m mergaitei labai nušuto lytinės lūpos. Šeimos gyd išrašė Hidrokortizono 1 procento, bet kitos mamos sakė kad negerai tepti siuo tepalu, upatingai mergaites, siulė bandyti šaltalankių aliejų. Gal galėtumėt patarti ką daryti? g.gif

Labukas. Mano panelė irgi buvo išutusi, tai mums labai padėjo tepalas Dezityn. Ryte patepiau tai vakare vos matėsi išutimas. Pabandyk nepasigailėsi ir dar kitoms pasiulisi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daiva26: 24 rugpjūčio 2006 - 19:31
Mes su ta vietele irgi turim labai daznai problemele,nes odele ten itin jautri unsure.gif Dazniausia jokie tepaliukai nepadedavo,tai drauge pamacius iskrt pasake kad tai grybelis(buvo isberta vandeningom puslytem),nusipirkau KLOTRIMAZOLIO 1proc.tepaliuka efektas po pirmo patepimo atsirado. O dabar tik pradeda raust iskart BEPANTEN tepaliuko ir tvarkele!! thumbup.gif
Atsakyti
pats geriausias ir patikimiausias yra SUDOCREAM mes niekada neturejom jokiu issutimo bedu nuo pat gimimo su situo tepalu ZIAURIAI GERAS .britai tik si tepala tevartoja kudikiams.tikrai siulau pati geriausia.
Atsakyti
Vakar pastebėjau,kad mano pupos irgi biški pašutusios,bet išmaudžiau ir šendien jau praėje
Atsakyti
visos kalba apie kremus, o as dar pridursiu is liaudies medicinos puses.
Pasidaryk lakysiaus zoles nuovira (yra vaistinese). Ir, keiciant sauskelnes, nuplovus zdupcika, dar aptrink su pamirkyta i ta nuovira vata. Puikiai veikia. O jeigu nedidelis paraudimas (bet ne issutimas!), tai ir jokiu tepaliuku nereikia
Atsakyti
Sudocream geriausas vaistas thumbup.gif
Atsakyti